Najazdy Gildii - wyłączenie GvG - dyskusja

Borisel

Hrabia
O - czyli jak sprzedałem to drzewo to mogę zgłosić się do supportu? Bo na co mi żeton - prawdopodobnie ulepszenie- skoro nie mam budynku.
 

ketrab005

Baronet
Szkoda. Jednej z lepszych funkcjonalności tej gry zostaje skasowana przez brak pomysłu jak sobie poradzić z nadużyciami w postaci multikont, używania botów i klikerów.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
jeżeli wiesz dokładnie kiedy będzie zakończenie, gildia która nigdy nie była na GvG może zająć śmiało wszelkie plaże i być top 1 na 1 dzien i być top 1 już na zawsze w zamrożonym rankingu. Tak samo, wtedy byś wiedział, ze nie musisz robić tarcz ostatniego dnia, zwalniać, przygotowywać, tylko lecieć w posiadanie. Dzięki temu jest niepewność i każde przeliczenie powinno wyglądac dokładnie tak samo jak wiele poprzednich.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Ostatnie podsumowanie będzie w niedzielę, czy w poniedziałek?
Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w ogłoszeniu.

Pozostał TYDZIEŃ do oficjalnego zamknięcia GvG, które nastąpi w:

Poniedziałek, 18 marca 2024 r

Niestety nie możemy podać konkretnego przedziału czasowego. Należy spodziewać się, że zmiany zostaną wprowadzone w ciągu dnia.

W takim wypadku należy sobie odpowiedzieć na dwa pytania:
1. O której godzinie ma miejsce podsumowanie.
2. Czy godzina ta pasuje do stwierdzenia "w ciągu dnia".
 
Ale przecież ten ranking ma być wywalony to co tam zamrażać?
Ranking będzie wywalony, czy pozostanie jeszcze?
IMO bez sensu to zostawiać. Rozumiem znaczenie historyczne, ale dajcie jakiś dział na forum archiwum gvg zamknięte i tam wrzucajcie cały ranking, info i posty z gvg i załatwione. Nienawidzę chomikowania.
 
Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz w ogłoszeniu.



W takim wypadku należy sobie odpowiedzieć na dwa pytania:
1. O której godzinie ma miejsce podsumowanie.
2. Czy godzina ta pasuje do stwierdzenia "w ciągu dnia".
Trochę już w to gram i nie takie cuda widziałem, więc oczekuję konkretnej odpowiedzi. Przecież jako poważni członkowie zespołu FoE na pewno macie takie informacje.
 
Do góry