Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
macie jakieś przecieki co zrobibIG w takim wypadku?
W przypadku gdy ktoś usunął/wymienił u Handlarza budynki główne z Osad?
Mogą się zgłosić do supportu z prośbą o zwrot.

Prosiłbym jednak, przed zgłoszeniem się, wyszukanie czy nie leży gdzieś w Inwentarzu, oszczędzi to nam i Wam kłopotu ze sprawdzaniem/pisaniem zgłoszenia.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
W przypadku gdy ktoś usunął/wymienił u Handlarza budynki główne z Osad?
Mogą się zgłosić do supportu z prośbą o zwrot.

Prosiłbym jednak, przed zgłoszeniem się, wyszukanie czy nie leży gdzieś w Inwentarzu, oszczędzi to nam i Wam kłopotu ze sprawdzaniem/pisaniem zgłoszenia.
No i fajnie, będzie zwrot trzech budynków
nie wiem jak inni, ale ja nie lubię mieć burdelu w szafie, normalnie bym sprzedawał co się da ;) ale, że w żelazie nie ma handlarza to syf leży ;)
ale dawniej jak grałem to wszystko sprzedawałem, co jest zbędne
nie tylko Ty nie lubisz, sam też na bieżąco usuwam wszystko co mi nie jest potrzebne, ale w przypadku budynków z osad drugi raz nie można ich zdobyć, więc dobrze, że zwracają wprowadzają zmiany w tych budynkach
 

Azulena

Baron
W prawdziwej szafie, na ubrania i inne, mam za dużo, o wiele za dużo rzeczy. ;)
A wszystkie całe i pasujące nadal, więc nie do wyrzucenia - i mam bałagan. :p Może dlatego nie przeszkadza mi bałagan w inwentarzu w FoE. ;) ;)

Ale głównie to chodzi o co innego.
Mam 4 miasta, najstarsze (ma ponad 6 lat) w epoce Kolonialnej, nieco młodsze we Wczesnym Średniowieczu, a dwa najmłodsze w Żelazie i tak zostaną, bo nienawidzę "plądrowania" jak morowej zarazy. A w epoce Żelaza i Wczesnego również, te budynki z Osad są bardzo dobre. No i będę wygrana, że ho, ho! :p :D
 

deliryk

Wicehrabia
W prawdziwej szafie, na ubrania i inne, mam za dużo, o wiele za dużo rzeczy. ;)
A wszystkie całe i pasujące nadal, więc nie do wyrzucenia - i mam bałagan. :p Może dlatego nie przeszkadza mi bałagan w inwentarzu w FoE. ;) ;)

Ale głównie to chodzi o co innego.
Mam 4 miasta, najstarsze (ma ponad 6 lat) w epoce Kolonialnej, nieco młodsze we Wczesnym Średniowieczu, a dwa najmłodsze w Żelazie i tak zostaną, bo nienawidzę "plądrowania" jak morowej zarazy. A w epoce Żelaza i Wczesnego również, te budynki z Osad są bardzo dobre. No i będę wygrana, że ho, ho! :p :D
i tubsie robi dziwnie :)
bo nowe konta od jakiegos czasu osady maja dopiero od wczesnego a nie od zelaza ;)
 

Marik

Książę
Widzę że znowu muszę znaleźć miejsce w mieście.
Celtycka tawerna spoko, ale reszta to szajs
i tubsie robi dziwnie :)
bo nowe konta od jakiegos czasu osady maja dopiero od wczesnego a nie od zelaza ;)
Pewnie ktoś z inno się kapnął że żelazo jest za bardzo op. Jedna z najlepszych epok, ale inno systematycznie od ponad roku próbuje utrudnić życie graczom z żelaza
 

deliryk

Wicehrabia
Celtycka tawerna spoko, ale reszta to szajs

Pewnie ktoś z inno się kapnął że żelazo jest za bardzo op. Jedna z najlepszych epok, ale inno systematycznie od ponad roku próbuje utrudnić życie graczom z żelaza
niby są op ale i tak mnie nikt nie chce przyjąć w sensownej gildii :) a szkoda bo wiele ataków robię :) ale kiedyś się uda może :)
 

hddk

Hrabia
@Borisel Platynowy druid jest też za 300 minizadań, czyli niecałe 10 miast.

A sam Rywal jak widać jest podzielony na 4 linie po 8 zadań, przy czym z linii z ulepszaniem kierowników dostajemy przyspieszajki 2h, które zużywamy w innej linii, gdzie dostajemy ulepszacze do kierowników :) Jedynie dwa ostatnie zadania na przyśpieszenie 4h i 8h trzeba opłacić złotem, ale te częściowo zdobywamy w liniach związanych z WG. Jak się zrobi te 10 miast i pominie zakup skrzyń po mieście, to na Rywali spokojnie starcza.
 

piotresz

Hrabia
Na Becie kolejna edycja Rywala i bardzo ciekawe nagrody. Za każde zadanie jest jakiś zestaw budynku:
- Jesienna Winnica
- Zimowa Piramida Cudów
- Porażające Laboratorium
Takiego zestawu nagród jeszcze nie było. Ten końcowy też niezły
RYwal.png
 

hddk

Hrabia
32 zadania podzielone na 4 linie po 8 zadań.

1 linia to Zwerbuj / Usuń jednostki i produkcje młotków, ostatnie zadania to 10x, 20x i 30x 24h więc potrzeba trochę kowali i klepsydr
2 i 3 linia to najpierw Negocjacje / Walki na WG, tu potrzeba medale na podejścia... ostatnie zadania to 15, 20, 25 dowolnych bitew z rzędu bez porażki
4 linia to Kup / Wydaj PR, wpłać towary do skarbca i sprzedaj 2, 4, 6 rzeczy u Handlarza

Za całość mamy Winnicę, Piramidę i Laboratorium, wszystkie na złotych poziomach plus Spektakularne widowisko Mikołaja.

Osobiście uważam to za lekkie przegięcie, żeby ze stosunkowo prostej serii zadań dostać 3 kompletne eventówki plus unikatową kalendarzówkę :) Zobaczymy czy to dotrwa w tej formie do serwerów krajowych :)
 
Do góry