ściema z tym złotym biletem na wildlife

Status
Zamknięty.

diverse

Szlachcic zagrodowy
ściema z tym złotym biletem na wildlife - aktywowałem i tylko odliczał czas...nie wstrzymał ilości ruchów.... i jeszcze kasę chcą za bubla
 
A gdzie masz napisane że wstrzymuje ilość ruchów? Ty po prostu nie wiesz jak on działa.
Działanie złotego
czas leci
a ty masz w tym czasie wykonać jak najszybciej 25 ruchów by móc uruchomić następną rozgrywkę bez potrzeby wydania biletu. 25 ruchów bez zastanawiania żeby na niego nie tracić czasu
I tak najwięcej ile ci się tylko uda w 5 minutach jakie dostajesz.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
ściema z tym złotym biletem na wildlife - aktywowałem i tylko odliczał czas...nie wstrzymał ilości ruchów.... i jeszcze kasę chcą za bubla
jak wyżej napisano. Polecamy dokładnie przeczytac opis. Złoty bilet daje Ci to, że przez 5 minut możesz cały czas otwierać nowe plansze bez konieczności wydawania biletów.
 

diverse

Szlachcic zagrodowy
no właśnie na to liczyłem... niestety tylko zliczał czas - nie otwierał nowych plansz.... (to znaczy otwierał...za kolejny bilet) choć czytaj ze zrozumieniem tresci... inaczej bym nie pisał, ze to sciemna...
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Aż odpaliłam jeden testowo. Działa normalnie. Nowe plansze otwierasz sam, bez konieczności użycia zwykłego biletu.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
no właśnie na to liczyłem... niestety tylko zliczał czas - nie otwierał nowych plansz.... (to znaczy otwierał...za kolejny bilet) choć czytaj ze zrozumieniem tresci... inaczej bym nie pisał, ze to sciemna...
w pierwszym poscie pisałeś o wstrzymaniu ruchów. Więc chyba nie patrzyłeś na to co trzeba ;)
 

bambik2023

Szlachcic zagrodowy
Złoty bilet działa prawidłowo ( 25 ruchów do wykorzystania i na nowo...), tylko szkoda, że to 5 minut... mogłoby być więcej np. 10 minut... a tak trochę "na szybkiego", bez pomyślunku zbijanie kafelków, irracjonalnie.... tym bardziej, że wszystko jest losowe... no ale cóż, jacy twórcy gry taka gra....
 
Złoty bilet działa prawidłowo ( 25 ruchów do wykorzystania i na nowo...), tylko szkoda, że to 5 minut... mogłoby być więcej np. 10 minut... a tak trochę "na szybkiego", bez pomyślunku zbijanie kafelków, irracjonalnie.... tym bardziej, że wszystko jest losowe... no ale cóż, jacy twórcy gry taka gra....
Uruchomienie złotego kusiło od początku. Ale pomyślałem że przecież on nie ucieknie. Więc czekałem myśląc że gdzieś pod koniec eventu go uruchomię. Ale gdy pojawił się Rywal a w nim misja ze zbijaniem klocków tylko nie tego koloru co trzeba Złoty przydał się idealnie. Bez myślenia szybkie opuszczenie gierki nie z tymi kolorami i po kłopocie. Więc co dla jednych irracjonalne dla innych zbawienne :haha:. W tej grze lubują się w wymyślaniu takich prostych drobiazgów. Ale niestety nie wszyscy je dostrzegają ...i rzucają gromy. A tu przecież nic nie jest ukryte ,ale jak to mówią najciemniej jest pod latarnią :haha:
 

diverse

Szlachcic zagrodowy
Ponieważ tyle beznadziejnych odpowiedzi- napiszę jeszcze raz: odpaliłem złoty bilet, wykonałem25 ruchów i choć bilet odliczał czas - skończyły się ruchy i musiałem odpalić kolejny bilet - proste? złoty bilet zadziałał jak zwyczajny.... dlatego twierdzę, że to ściema, być może miałem pecha, ale koleś z gildii też odpalił i miał to samo.....
ps. jeżeli nie masz mądrego wyjaśnienia,nie pisz nic.....
 

deliryk

Wicehrabia
dla sprecyzowania
takie rzeczy to do supportu a nie na forum :) co my pomożemy? :)

1. kliknąłeś złoty u góry i zaczęło odliczać
2. zrobiłeś 25 ruchów
3. wyłączyłeś etap i dalej było widać, że złoty odlicza
4. kliknąłeś etap (gdy wciąż złoty odliczał) i pobrało biały bilet

jeżeli tak, to bug i do supportu, sprawdzą pewnie
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
mi się w tego buga dalej nie chce wierzyć, bo takie błędy się raczej IG nie zdarzały.
Albo przekroczyleś czas 5 minut, albo Ci sie wydawalo, że pobralo bilet.
 

IDudek

Szlachcic zagrodowy
Ponieważ tyle beznadziejnych odpowiedzi- napiszę jeszcze raz: odpaliłem złoty bilet, wykonałem25 ruchów i choć bilet odliczał czas - skończyły się ruchy i musiałem odpalić kolejny bilet - proste? złoty bilet zadziałał jak zwyczajny.... dlatego twierdzę, że to ściema, być może miałem pecha, ale koleś z gildii też odpalił i miał to samo.....
ps. jeżeli nie masz mądrego wyjaśnienia,nie pisz nic.....
Czyli jednak nie rozumiesz jak działa złoty bilet. Nadal obowiązuje zasada 25 ruchów. Po wykorzystaniu ruchów zwyczajnie za darmo odpalasz kolejną planszę - ten bilet nie pobiera z puli normalnych jest totalnie darmowy. I tak przez 5min. Proste.
 

diverse

Szlachcic zagrodowy
Po wykorzystaniu ruchów zwyczajnie za darmo odpalasz kolejną planszę - ten bilet nie pobiera z puli normalnych jest totalnie darmowy. I tak przez 5min. Proste.
czy nie dociera? piszę jeszcze raz powoli, bo nie wiem czy szybko czytasz.... podczas odliczania złotego biletu -pobrało zwykły.... ostatni jaki mi został... i nie mogłem dalej grać choć złoty jeszcze odliczał... czy to trudne do zrozumienia? co do rozumienia...chłopie, niemal od samego początku FOE jestem w grze.... tych widlife trochę już mam za sobą :) - nie było wcześniej takich problemów. Zawsze jakieś problemy się pojawiają po aktualizacjach. Za dużo już mieszają....
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
czy nie dociera? piszę jeszcze raz powoli, bo nie wiem czy szybko czytasz.... podczas odliczania złotego biletu -pobrało zwykły.... ostatni jaki mi został... i nie mogłem dalej grać choć złoty jeszcze odliczał... czy to trudne do zrozumienia? co do rozumienia...chłopie, niemal od samego początku FOE jestem w grze.... tych widlife trochę już mam za sobą :) - nie było wcześniej takich problemów. Zawsze jakieś problemy się pojawiają po aktualizacjach. Za dużo już mieszają....
to dlaczego piszesz to na forum, a nie zgłaszasz supportowi? Oni takie zgłoszenia bardzo szybko rozpatrują...
 

diverse

Szlachcic zagrodowy
1. kliknąłeś złoty u góry i zaczęło odliczać
2. zrobiłeś 25 ruchów
3. wyłączyłeś etap i dalej było widać, że złoty odlicza
4. kliknąłeś etap (gdy wciąż złoty odliczał) i pobrało biały bilet
dokładnie tak.... widzę że kolega czyta ze zrozumieniem treści i napisał jedyną sensowną odpowiedź :) -w sumie napisałem do suportu, ale z góry znam odpowiedź :) :) - mają ograniczony zasób gotowych odpowiedzi (kopiuj- wklej)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
dokładnie tak.... widzę że kolega czyta ze zrozumieniem treści i napisał jedyną sensowną odpowiedź :) -w sumie napisałem do suportu, ale z góry znam odpowiedź :) :) - mają ograniczony zasób gotowych odpowiedzi (kopiuj- wklej)
akurat na błędy odpowiadają rzeczowo. Weryfikują to czy aby na pewno doszło do takiej sytuacji i udzielają odpowiedzi co się stało "z daną rzeczą"

ja dalej nie wierze w ten błąd.
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Popieram przedmówców w kwestii, że takie coś powinno zostać zgłoszone do supportu. My sobie możemy gdybać, a support może to faktycznie sprawdzić. Zatem skoro zgłoszenie już powstało to trzeba czekać na weryfikację, bo forum i tak nie pomoże w tej kwestii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry