Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

deliryk

Wicehrabia
ja raczej przeczuwam, żę bedzie pomieszane w poziomie. np. na zmianę, czerwone-niebieskie
też fajna opcja
Ciekawe czy wywalą diaxy z nagród
jak dla mnie to powinni wywalić dx z WG i byłby święty spokój (choć najpierw wielka afera w sieci i odchodzenie ludzi, którzy nie płacą w grze :p )

nikt by więcej nie marudził z tymi dx tam

ja mam tylko nadzieję, że (nowe) WG i osady bardziej skupią się na czymś sensownym, no bo aktualne nagrody tam po prostu są zbędne
WG idziesz po co? bo diaxy i ewentualne fontanny i źródełka
na WG5 zrobili ten budyneczek 28d do statystyk, ale jakoś specjalnie nie spinałbym się, żeby go zdobyć

dla mnie WG to najczęściej jakaś opcja do wykonania misji eventowej (np. pozyskanie jednostek, x ataków i takie tam bzdety).
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
ja mam tylko nadzieję, że (nowe) WG i osady bardziej skupią się na czymś sensownym, no bo aktualne nagrody tam po prostu są zbędne
WG idziesz po co? bo diaxy i ewentualne fontanny i źródełka
na WG5 zrobili ten budyneczek 28d do statystyk, ale jakoś specjalnie nie spinałbym się, żeby go zdobyć
20% PR więcej, tyle niebieskich statystyk jest. Samo sie to zrobiło a ludzie nie chcą takiego boosta xd
 

deliryk

Wicehrabia
o tak to ok
faktycznie warto
chociaz dla mnie inflacja pr i nowe budynki eventowe rozwalilo sensownosc wiekszosci perel i pr nie maja juz takiego znaczenia
ocena subiektywna
 

Don Flamingo

Baronet
Aaa to teraz wiadomo czemu usuwają GvG. Nie przez boty, a przez niemożliwość zaimplementowania mikropłatności xD
Ta gra zaczyna się już robić droższa od WoW'a czy innego LoL'a, żeby jeszcze te ceny były dostosowane do Polskich warunków, a nie Europy Zachodniej, to może miałoby to sens :D:D
Jakoś Amazon Prime potrafił dostosować cenę subskrypcji do Polskiego rynku.
Dlaczego Innogames nie może zrobić tego samego ?;/
 
Ostatnia edycja:

Valhan

Wójt
A pro po "ograniczeniu powtarzalnych czynność" i irytacją z tym związaną to nikt im nie wspominał denerwujących zadaniach powtarzalnych/ zapętlonych?
- jeżeli TAK, to czemu olewają ten temat
- jeżeli NIE, to może warto im coś podpowiedzieć
Chyba że tylko mnie irytuje to przeklikiwanie misji z pętli z których robimy 2-3 z 14? 15?
 

Johnny McBride

Wicehrabia
Komentarze na becie mówią wszystko, prawie 300 pierwszego dnia i ani jednego pozytywnego. W mechanikę się szczegółowo nie zagłębiałem, bo nie ma to większego sensu kiedy jest battle pass i P2W a dla reszty będą ochłapy. Czekam na więcej "nagród" z ostatniego ogłoszenia czyli kolejne battle passy, bo że będą przy kolejnych nowościach to chyba już każdy sobie z tego zdaje sprawę. Może większości aktualnych graczy to nie przeszkadza, ale mi jako graczowi z wieloletnim stażem przykro się patrzy w jakim kierunku zmierza ten produkt. Do niedawna to była jedna z niewielu prawdziwie darmowych gier, bez żadnych ukrytych mikropłatności i chociażby z tego powodu przyciągała mnóstwo graczy których w samej Polsce liczyliśmy w peaku w setkach tysięcy, a za chwilę zostanie z tego garstka płacących i tych co poza grą świata nie widzą. Rozumiem, że gra musi na siebie zarabiać i w obliczu spadku liczby graczy trzeba szukać innych opcji, ale przecież właśnie po to weszły przepustki bitewne w eventach i nikt nie płakał z tego powodu bo każdy sobie zdaje sprawę że to utrzymuje grę, ale dodawanie skrzynek za $ do kolejnych funkcjonalności w grze to już grube przegięcie i jak dla mnie to niczym nieuzasadniona pazerność oraz testowanie ile gracze są w stanie wydać na grę. No bo jeśli te skrzynki będą kupowane, to za chwilę pojawią się w kolejnych poziomach WG czy w jakichś rajdach z bohaterami. Jeszcze kilka eventów i nowości i takie studnie bez dna jak RAID czy SWGOH to będzie taniocha w porównaniu z FOE
 

deliryk

Wicehrabia
ok, musiałem się upewnić o kontekst wypowiedzi :) bo zwątpiłem czy Johnny pisze o aktualnych skrzynkach czy o czymś co dopiero będzie dodane :)

gra krąży wokół gpc, wg i nowe quantum srantum :) nie zdziwie się, jeżeli wszędzie będą dodatkowe płatne skrzynki
narazie tylko w wg tego jeszcze nie ma :)

chociaż tam to prostsze rozwiązanie by dali :p zapłać 25 eurosów i w wg wybieraj nagrodę sam a nie losowo ;P

swoją drogą, wiadomo już kiedy wyjdzie perła/b.spec dla farmerów, który generuje części do fontanny? :)

mam zły dzień :) kobieta nie odbiera, a ja potrzebuję blika na 80zl zeby dobrac ostatnie 2 elementy do habitatu xD
nie wspomne juz ze zlota liga tak odjechala ze trochu diaxow brak zeby to w ogole dogonic :p
 
Do góry