Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Valhan

Wójt
Pytanie do graczy z bety... Czy w eventcie wildlife te wyzwania poboczne (z "rywalem") pojawiły się tylko raz w ciągu całego eventu czy więcej ?
 

Auraya

Hrabia
prawdopodobnie. moze sie jednak okazac ze statystyki z bety daly zaburzony obraz rozrywki i na live serwerze wyjdzie troche inaczej druga i trzecia seria
 

Auraya

Hrabia
dyplomacja nie przypomina tej imperialnej wiec juz plusuje.
ale boje sie co wymysla jako minigierke. moze cos w stylu ulu maika
 

Valhan

Wójt
Z tego co widzę to dopiero pierwsze przecieki zaczynają się pojawiać na becie, zanim to wprowadzą na serwery światowe to jeszcze trochę się im zejdzie ;)
 

sanyo

Szlachcic zagrodowy
Warto było poświęcić te wszystkie lata gvg dla 6pr 15 towarów i 8% do ataku i w ataku w obronie?
 

deliryk

Wicehrabia
Czy ten świat jest rzeczywiście potrzebny? Nie wiem jak L, ale K jest troszkę "widmowate".
moim zdaniem przy każdej dużej zmianie dobrze odpalić nowy serwer, co by ludzie walczyli na nowych zasadach trochę na równi
mamy nowy tytan, nowe gpc, wejdą nowe najazdy - dobrze by było niedługo uruchomić nowy serwer, na którym by było wyraźnie widać jak właściwie ta gra teraz będzie wyglądać
a przestarzałe serwery, no cóż.. dalej będziemy tam grać, bo przecież nie rzucimy tego od razu :)

Warto było poświęcić te wszystkie lata gvg dla 6pr 15 towarów i 8% do ataku i w ataku w obronie?
jakby patrzeć tylko na to co dostajesz w zamian, to by wiele rzeczy było bez sensu :)
gvg zawsze było pewną zabawą tylko dla pewnych graczy
 

koordi

Wójt
Heroes- no wreszcie. Pisałem o tym od dawna.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, oni chcą całe WG też jeszcze zmienić?
 
Do góry