[Budynki] Budynki towarowe - dodatkowe ramy czasowe

Czy w duynkach towarowych dodać opcję 1h i 12h ?


  • W sumie głosujących
    17
Imo w budynkach towarowych powinna być opcja 1h - 2 towary i 12h - 15 towarów.

Co Wy na to?

Edit: 1h zmienione z 1 towar na 2 towary.
 
Ostatnia edycja:

mastika

Wicehrabia
A widzisz, odpisałem Ci przed wykorzystaniem edyty do pracy :) ale mimo to wątpię, żeby ktokolwiek odpalał 24 godzinne produkcje na dobę :)
 

mastika

Wicehrabia
24 godzinne (godzinowe) produkcje, to nie to samo co dwudziestoczterogodzinne (dobowe) produkcje ;)
 

Tarohoro

Szlachcic
Chciałbym tu dodać, że nowa rama czasowa jako dodatkowa raczej nie przejdzie, ale można by zrobić 12h zamiast 2d.
Produkcja 2d jest całkiem bez sensu i wątpię żeby ktoś z niej korzystał. I tak Ratusz, budynki eventowe, perły i inne trzeb zbierac raz na dobę, więc p kiego licha produkcja 2d? Logowanie sie co 2d to duże straty z iinych budynków, więc produkcja 2d jest zupełnie nietrafiona.
Proszę rpzważyć zmiane produkcji towarów 2d na 12h

Produkcja narzędzi teraz. To samo co wyżej, zastapić produkcję 5min. na produkcję 12h. Te 5 min chyba tylko do zadań potrzebne, bo niewiele więcej daje 3x5 od 15min. które jest w porządku. Zatem, żeby nie rozwalać grafiki na dodatkowe okienko proszę rozważyc zamiane 5min. na 12h. Nie każdy może zebrac co 8 h, zwłaszcza osoby pracujące, a to chyba większośc graczy na FoE. Zamiast co 8h zbiera nieregularnie, albo robi produkcję na 1d, co jednak się nie opłaca. 5min praktycznie zbędne, a 12h byloby przydatne.

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie :)

PS. w razie potrzeby prosze moderację o zrobienie nowego wątku z ankietą z mojego pomysłu, nie chciałem mnożyc tematów
 
Ostatnia edycja:

Tarohoro

Szlachcic
W budynkach towarowych, nie widziałes?

Napisałem 2 akapity, jeden dla towarowych, drugi dla narzędziowych budynków
 

dawid17612

Hrabia
aaa mówisz o zwykłych towarowych
dlaczego niema to sensu, już wyjaśniam :D

co jeżeli ktoś jest w wirtulanej czy marsie i masz całe miasto?
zrobisz sobie całe miasto pełne towarowych po 1h lub 12h?
za dużo by to namieszało dlatego tylko perełki mają mają towary w dużych ilościach co 24h :D
 

dawid17612

Hrabia
Produkcyjne 5 min są potrzebne spróbuj zrobić 55-78 razy 12h w jeden dzień..:D
dlatego ludzie mają 2x2 kowale i 5 min produkcje,
drugi powód jakby to zostało zmienione to wszystkie Osady musiałyby być przedłużone lub całkowicie zmienione,
 

Tarohoro

Szlachcic
Ale własnie napisałem, że te 5 min, to tylko do zadań potrzebne, a przecież zadania mozna też zmienic i zamiast 5 dać 15 min w mniejszych ilościach.
Też mam kowali tylko do zadań, bez sensu to jest. Normalnie 5 minut nie jest potrzebne, korzystasz poza zadaniami?

Wygląda na to, że pobieżnie przeczytaleś mój pierwszy wpis propozycji, tam wszystko jest. Proszę dokładniej poczytać.
 

dawid17612

Hrabia
tak w osadach, to bardzo jest potrzebne ;D
nawet jeśli dasz 15 min, to im wyższa epoka tym więcej trzeba zrobić w ewentach, pomyśl sobie jak ktoś ma zrobić 55-78 razy 15 min, jak posiada tylko 12szt, kowali albo mniej
to nie przejdzie ponieważ ludzie cenią swój czas :D
 

Tarohoro

Szlachcic
Gdy zniknie 5 min produkcja, to zadania zamienić na 15 min i 55-78 / 3 wyjdzie czas ten sam. To chyba oczywiste, że jak nie będzie 5 iminut, to trzeba obnizyć wymagane razy produkcji.

Co z osadami? Nie rozumiem, może jak zaczynasz osadę, to przez pierwsze 2 godziny używasz 5 minutowej produkcji, bo dalej to nie wiem po co. wcale nie potrzebne.

Zresztą w osadach mozna zostawić, w mieście ta produkcja 5 min tylko do zadań sie przydaje.
 

dawid17612

Hrabia
piłeś coś ?
Gdy zniknie 5 min produkcja, to zadania zamienić na 15 min i 55-78 / 3 wyjdzie czas ten sam
5 min a 15 min to nie jest ten sam czas poświęcić na coś 1 godz. a poświęcić 3 godz. to duża różnica.

ostatnia misja w osadach posiadaj 2.500 monet. jak ktos ma mało czasu postawi sobie szybko 12-20 świątyń i sobie szybko zrobi tą misje.
ja gram według określonego wzoru ale wiele osób się nie wyrabia i myśle bardziej o nich.
 

Tarohoro

Szlachcic
Chyba ty masz zamroczony umusł skoro 2-3 razy trzeba ci pisać to samo.

W czym problem zmienić zadania 5 minotowe na 15 minutowe, które tez juz są.
 

smerfova

Baron
A co z zadaniami ukończ produkcję x razy w budynkach z obecnej epoki? Ja np mam chyba tylko 3 takie budynki w mieście, bo mi szkoda miejsca i jednak jest różnica robić produkcje 5 minutowe zamiast 15....
 

Tarohoro

Szlachcic
Od kiedy grasz na FoE?
Są zadania i takie, i takie. Zrób ileś tam razy produkcję, a też są zadania zrób 10 razy produkcję 15min konkretnie.
Dlaczego zakładasz, że nic by się nie zmieniło? Twórcy FoE to idioci Twoim zdaniem? Jeżeli zniknie 5 minutowa produkcja, to mieliby swiadomośc, że niektóre zadania wymagałyby 3 razy więcej czasu. W takim razie zmieniliby te zadania!
 
Do góry