Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

hddk

Hrabia
Św. Patryk wjechał na Betę. Póki co kopia eventu z zeszłego roku i mini-zadania są takie same, więc i strategia bez zmian.

Główny budynek (14-28%):
Druid Temple.jpg
 

mastika

Wicehrabia
Całkiem całkiem nagroda, i jak zwykle ładne. Trzeba będzie jakoś dolepić do ubiegłorocznego zestawu, żeby się komponowało przyjemnie dla oka :)
 

Ferdinand

Baron
Komponuje się właśnie idealnie z celtyckim zestawem :] staty do ataku zawsze są dobre a reszta ciekawa. Podobny styl szansy na nagrodę jak Bocian, ale tym razem nie ma pewnego na 100% przychodu PRów
 

hddk

Hrabia
@Wódz JARL Bez objaśnienia mechaniki eventu ciężko objaśnić strategię :) Ale strategie były dwie, można było wydać mniej złota na menedżerów (ok. 600-650 na 1 miasto), pominąć część mini-zadań na zakup droższych menedżerów, skończyć miasto po ok. 32 zadaniach i jeśli zostało 1900 złota to kupić komplet skrzyń i zgarnąć ulepszenie, a jeśli nie, to wziąć tylko darmową i robić kolejne miasto. W sumie koło 6 miast.

Druga strategia, to wydawać więcej złota na menedżerów, szybciej kończyć miasta i nie wydawać niczego na skrzynie. Zrobić za to więcej miast i zdobyć ulepszenia za większą ilość mini-zadań. Np. 950-1000 złota na 1 miasto, 9 miast po 36 zadań, do tego 1 komplet skrzyń.

W tym roku jest do zdobycia o jeden element mniej, tzn. potrzeba 9 zdobyć zamiast 10, więc będzie trochę łatwiej. 3 elementy będą za postępy i np. 3 można mieć za mini-zadania i 3 za komplety skrzyń (lub 5 za mini-zadania i 1 za komplet skrzyń w tej szybszej strategii). Zostanie więcej złota na menedżerów i potrzeba będzie mniej miast. Warunek:

Budynek ma 10 poziomów, ale jedno ulepszenie Druidzkiej Świątyni będzie do zdobycia w evencie Forge Bowl, w postaci tajemniczej skrzynki, która będzie w inwentarzu zamknięta do czasu rozpoczęcia eventu Św. Patryka.
 
Ostatnia edycja:

ismael

Szlachcic
Co w tym roku wylatuje ze skrzynek ? W zeszłym roku dobrą według mnie nagrodą był Zestaw Piazzy...
Ciekawi mnie co może się trafić teraz
 
W evencie Św. Patryka, kolejna tajemnicza skrzynka, która zostanie otworzona w następnym evencie. Na becie już skrzyneczki zostały otworzone? Coś ciekawego tam jest?
 

Załączniki

  • Kolejne pudło niespodzianka FOE.png
    Kolejne pudło niespodzianka FOE.png
    389,2 KB · Wyświetlenia: 94

piotresz

Hrabia
Zestaw do głównej nagrody czyli Światyni Druidów + jakieś dodatki
Druidzi mają wymiary 5x4 - 10 poziomów a już są informacje o nagrodzie głównej w evecie Wiosennym - Młyn Sakura, 9 poziomów, 4x5 kratek
 

Borisel

Hrabia
Ja widziałem na fb ładny młyn z eventu japońskiego - chyba wiem na jaki event się przygotować - mam w mieście kącik japoński więc młyn się przyda . Jednak brak info co daje konkretnie ten budynek - ma ktoś info z bety ?
 
Do góry