Wspóczynnik 1.9

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20301
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Legenda wojownika

Wicehrabia
"Wiele ma do rzeczy ale ty tego nie zrozumiesz "
A kto ty .... jesteś, że mnie oceniasz czy zrozumiem czy nie ?
Kimś kto dłużej gra i więcej wie o tej grze , a po tobie widać że dopiero zaczynasz i jeszcze nie wiesz praktycznie niczego , dlatego arka dla ciebie jest zła ... z czasem może zrozumiesz jak jest naprawdę
 

DeletedUser

Guest
W takim poproszę o wyjaśnienie dla noobów, co takiego MI OSOBIŚCIE da to że wrzuci mi ktoś z Arką 1.9 czy też nie? Bo ja nie bardzo rozumiem. Tak samo co jest za różnica dla osoby której ja wpłacam nie mając Arki na 80 lub 100 poziomie? To jest moja sprawa czy tracę czy zyskuje.
BTW ja to mniej więcej rozumiem, ale pojąć nie mogę tego pieniactwa o wrzucanie PR bez Arek i wchodzenie na pierwsze miejsca.
Gra daje możliwość wrzucania komu się chcę, i co mi zrobisz jak będę wbijać na pierwsze miejsce? Będziesz mnie atakować? Voila! Atakuj. Zabierzesz mi młotki? A bierz jak jesteś tak nienażarty. U mnie często ktoś się wbija na 1-2 pozycje bez pozwolenia, mimo iż mam rezerwacje. Co mam w związku z tym zrobić? Strzelić sobie w łeb? Płakać tu na forum jacy to gracze są źli, bo psują umowy i nie rozumieją dlaczego nie powinno się tak robić? Bez przesady, skoro Arka pozwala na zarabianie przez mechanizm gry, to także nie można się wkurzać iż ktoś sie wcina i wbija na 1-2 miejsca mimo rezerwacji. Jest taka możliwość, to z niej korzystam. Proste. Wiele osób powtarza iż jest to gra strategiczna, a więc tak rozplanuj to by ktoś Ci wrzucał w perły na miejsca 1-2 by nikt się nie wciął. Proste, strategia to strategia.
PS. Ja bez pozwolenia nie wbijam na miejsca wyższe niż 4-5 bo wiem o co chodzi, post mój ma na celu wyzwolenie określonej dawki piany na ustach osób przebywających online w grze przez 24h/dobe nie mających innego życia poza grą, oraz na spowodowanie by gracze z mniejszym stażem otrzymali w końcu szczegółowe wyjaśnienie dlaczego tak, a nie inaczej :)
 

DomLuk

Wójt
Nie wiem w czym problem rozumiem na początku jak Arki poziomy były dopiero robione i nie miał kto wbijac teraz to się biją o miejsca na 90 % bo to już zarobek wiec jak ktos nie szuka Gildii( mało jaka gildia nie ma zasady tak zwanej na zero lub 90 %) lub znajomych z wysokimi poziomami dodatkowo jak by było mało są wiadomości z dawaniem na 90 % by nawet z telefonu można było (sam kozystam najlepsza sprawa jaka może byc) i nie trzeba miec Arki 90 % by pomagali ? Pomagam wielu Osobom w budowaniu( na zero lub 90%) ale nie bo Janusz z Piterem sząsiedzi widzi to lepiej ze zarabiam a ciekawia jak by do mnie napisał czy nastepnym razem nie dałbys na ustaloną kwote oooo nie lepiej łaciną pojechac niż z kulturą się gogadac.
Zarabiam na sąsiadach nigdy tego nie ukrywałem jak i oni mogą na mnie takie zasady jak ktoś innaczej twerdzi to i tak tego nie zmieni każda gra ma te same zasady jeden wygrywa drugi przegrywa. Nie rozumiem jak można dawac bez bloku i miec pretensje do kogos ze mnie przebił to tak jak na licytacji kto daje wiecej ten wygrywa. Jak ktos myśli ze ma 90 %(lub ponad) to ze mu nie zabierają miejsc w tym tygoniu nawet miałem na własnym przykładzie i nie pisałem do niego sam sobie jestem winien ze nie przypilnowałem.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
W takim poproszę o wyjaśnienie dla noobów, co takiego MI OSOBIŚCIE da to że wrzuci mi ktoś z Arką 1.9 czy też nie? Bo ja nie bardzo rozumiem. Tak samo co jest za różnica dla osoby której ja wpłacam nie mając Arki na 80 lub 100 poziomie? To jest moja sprawa czy tracę czy zyskuje.
BTW ja to mniej więcej rozumiem, ale pojąć nie mogę tego pieniactwa o wrzucanie PR bez Arek i wchodzenie na pierwsze miejsca.
Gra daje możliwość wrzucania komu się chcę, i co mi zrobisz jak będę wbijać na pierwsze miejsce? Będziesz mnie atakować? Voila! Atakuj. Zabierzesz mi młotki? A bierz jak jesteś tak nienażarty. U mnie często ktoś się wbija na 1-2 pozycje bez pozwolenia, mimo iż mam rezerwacje. Co mam w związku z tym zrobić? Strzelić sobie w łeb? Płakać tu na forum jacy to gracze są źli, bo psują umowy i nie rozumieją dlaczego nie powinno się tak robić? Bez przesady, skoro Arka pozwala na zarabianie przez mechanizm gry, to także nie można się wkurzać iż ktoś sie wcina i wbija na 1-2 miejsca mimo rezerwacji. Jest taka możliwość, to z niej korzystam. Proste. Wiele osób powtarza iż jest to gra strategiczna, a więc tak rozplanuj to by ktoś Ci wrzucał w perły na miejsca 1-2 by nikt się nie wciął. Proste, strategia to strategia.
PS. Ja bez pozwolenia nie wbijam na miejsca wyższe niż 4-5 bo wiem o co chodzi, post mój ma na celu wyzwolenie określonej dawki piany na ustach osób przebywających online w grze przez 24h/dobe nie mających innego życia poza grą, oraz na spowodowanie by gracze z mniejszym stażem otrzymali w końcu szczegółowe wyjaśnienie dlaczego tak, a nie inaczej :)

To ci da , że trzeba dużo mniej wbijać i dzięki czemu szybciej się rozwija perły i łatwiej inaczej rozbudowa do wysokich poz wymagałaby tyle czasu że dużo graczy przestało by grać . Gdy wbijesz komuś bez arki to wtedy coś tracisz , no bez arki nie wbijesz na 1 chyba że bardzo niski poz . Nikt nie będzie płakać ze straty pr to tylko gra... ale chodzi o to że jak ktoś nie umie uszanować rezerwacji (na szczęście to rzadkie zjawisko ) to niech lepiej uważa na perły bo ktoś i mu może wbić się a on wtedy może ironicznie płakać bo stracił pr ... a sememu trzeba pilnować bloków ;)
PS. Ja tak samo (aha i mi od dawna nikt się nie wbił w perły na zarobek , na szczęście :D) i w foe nie ma raczej takich graczy :p
 

DeletedUser20370

Guest
Cześć. Jestem młodym graczem i ciągle czegoś nie rozumiem. Czytałem ten wątek z kilka razy i ciągle nie widzę gdzie jest zysk?
Np. zwrot za 1 miejsce jest 100 PR. mam arke na 80 lvl, więc mam zwrot 190 PR. I teraz muszę wpłacić 190 PR, zgodnie z regułami, ale zwrot dostane też 190. To gdzie mój zysk?
 

DeletedUser19136

Guest
Witam, jeśli masz atke na 80 poziomie i wpłacasz na 1,9, to PR dostaniesz zawsze tyle ile wrzuciłeś, czyli wychodzisz na czysto. Zysk w takich wrzutkach jest w postaci darmowych planów i medali, które w opisanej sytuacji dostaje się całkowicie za darmo, i to jest zysk jeśli chodzi o posiadaczy arek na 80 poziomie i wrzucających na 1,9.
 

bartekmod

Książę
Dlatego niektórzy cisną arkę dalej powyżej 150 poziomu nawet widzę u siebie na świecie głównym i wtedy dostają zwrot ponad 1,97
Na wysokich poziomach w późnych epokach gdzie zwrot podstawowy przekracza 2 tysiące te dodatkowe 0,07 mogą dać ze 150 PR zarobku na wpłacie 1,9
 

DeletedUser20370

Guest
Ok. Zajarzyłem. Wpłacasz 190PR, nic nie tracisz, bo dostajesz je z powrotem, kółko różańcowe wpłaca mi, dostaje z powrotem zwrot i nic nie traci, a perełka idzie w góre. Dodatkowy zysk to medale i plany. dzięki.
 

DeletedUser15654

Guest
Ja tam wbijam równo i zarabiam ok 800 PR dziennie z takich wrzutek :)
 

Mark R

Wójt
Pereł trzeba pilnować ale wiadomo to tylko gra i czasem się nie upilnuje i "ktoś" się wbije z taką niedopłatą. Taki "ktoś" to z reguły sąsiad bo jak wiadomo w świecie Foe, sąsiad to twój jedyny wróg naturalny i tyle. Staram się regularnie w ten sposób inwestować u sąsiadów przy dobrym dniu i kilkaset pr można być do przodu. Ale nigdy nie robię takich wbitek znajomym i gildianom bo to jest złośliwe.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jak pisałem na niskich poziomach proceder mało opłacalny, ale na wysokich perły praktycznie same się stawiają, ale trzeba mieć arkę na 80 poziomie.
1. Sorki, ale co dla Ciebie oznacza wysoki poziom? Jakoś nie dotarłam chyba do poziomów, które same się budują (jest kilkanaście tanich).
2. Co do tego ma poziom własnej Arki?
 

bagins0

Szlachcic zagrodowy
Luzik jest okazja to wbijam , na tym polega ekonomia gry,
oraz pilnuje aby nikt nie przebił top. w perle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry