Brak zadań głównych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21021
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21021

Guest
Pomoże ktoś w kwestii zadań. Zniknęły mi zadania główne. W zamian mam trzy razy powtarzalne
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Zadania powtarzalne włączają się w momencie wykonania/pominięcia wszystkich zadań z danej epoki, a przed wejściem do następnej.
 

DeletedUser21021

Guest
Hm?co ma epoka z zadaniami głównymi. Niech mi dadzą zadanie z epoki wyżej, żebym wiedział co mam robic. Nieraz tak było

Ps odpowiedź na odwal się czlowieku
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Zadania z kolejnej epoki pojawią się wraz z wejściem do niej, a do tego momentu będą tylko zadania powtarzalne.
 

DeletedUser21021

Guest
Mi potrzebne wojo z epoki wyżej a nie kolejny pierdyliard monet i surówki.
Ps
Zawsze muszę na cos się nadziać, ciekawe po cholerę mi prawie skonczona mapa z wirtualnej przyszłosci jak nie moge tego wykorzystać. Tego o blokadzie zadań głównych w regułach gry nie ma :(
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Tego o blokadzie zadań głównych w regułach gry nie ma :(
Nie mamy reguł gry.
Zresztą pomijając to, prosty przykład: nie ma też tego, że pierwszą epoką jest Epoka Kamienia. Nie ma też np. że pvp działa po zbadaniu technologii w Epoce Żelaza. Tak samo jak setki innych rzeczy, które są w grze.


Mi potrzebne wojo z epoki wyżej a nie kolejny pierdyliard monet i surówki.
To teraz pozostaje ci przejść do epoki wyżej. Nie ma innego wyjścia.
 

astrotaurus

Hrabia
Pomoże ktoś w kwestii zadań. Zniknęły mi zadania główne. W zamian mam trzy razy powtarzalne
Coś przegapiłeś, albo po prostu ugrzążłeś w sysytemie.
Zasada jest taka: powoli drzewko, szybko mapa.
A brak zadań głównych to niekoniecznie taki minus. Ja na D jestem w przemyśle, a w zadaniach głównych widnieje polecenie odkrycia technologii z postmodernu. I kicha! Nie przeskoczę.
Na razie z przemysłu sie nie wybieram donikąd, wojo mam z postmodernu, na mapie kończę jutro, ale woja ze współczesności już chyba nie dostanę.
Zresztą nie słyszałem nigdy by ktoś miał wojo 4 epoki do przodu
 
Status
Zamknięty.
Do góry