Konkurs Hallloween 2019

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Halloween%20Contest%20Logo5.png
Witajcie duszki i upiorki!

Z okazji Halloween, nasz zespół Forge of Empires przygotował dla Was coś wyjątkowego. Począwszy od dzisiaj (22 października 2019 r.), Nasz straszny konkurs na Halloween przyniesie Wam cztery satysfakcjonujące wyzwania co 4 dni. Zalogujcie się i kliknijcie tutaj, aby móc rozpocząć jedno z czterech wyzwań.

Uwaga: pamiętajcie, że każde wyzwanie ma określony dzień, w którym będzie dostępne.
W każdym wyzwaniu macie szansę zdobyć nagrodę specjalną, wysyłając poprawną odpowiedź, a za uczestnictwo we wszystkich czterech wyzwaniach, będziecie mieć szansę na zdobycie pakietu ulepszeń Opuszczonego zakładu psychiatrycznego. Podsumowując:
  • Wyzwanie 1 - 22 października 2019
  • Wyzwanie 2 - 26 października 2019
  • Wyzwanie 3 - 30 października 2019
  • Wyzwanie 4 - 3 listopada 2019

Nagrody:

Każdy konkurs wymaga nagród! Zestaw ulepszenia Opuszczonego zakładu psychiatrycznego jest główną nagrodą konkursu i musicie wziąć udział we wszystkich czterech wyzwaniach, aby mieć szansę na jego zdobycie.
Uwaga: Aby brać loterii, musicie uzyskać co najmniej 10 punktów (spośród 16). Więcej szczegółów w FAQ.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez losowanie spośród wszystkich poprawnych zgłoszeń nadesłanych do końca całego konkursu. Aby wygrać jedną z głównych nagród, musicie wziąć udział we wszystkich czterech wyzwaniach konkursu!

Wymagania i zasady konkursu

Wymagania:

Czy masz konto do gry i na forum? Świetnie, możesz wziąć udział. Jeśli go nie masz, możesz utworzyć konto gry tutaj i konto na forum.

Zasady konkursu:

Możecie przesłać odpowiedzi na dowolne z naszych czterech wyzwań do 6 listopada do godziny 23:59 czasu serwera. Następnie członkowie zespołu Forge of Empires sprawdzą Wasze odpowiedzi, aby opracować wyniki wraz z listą zwycięzców.
Przeczytajcie uważnie zasady tego konkursu:
  • Każde konto może wziąć udział w konkursie tylko raz.
  • Nie można przenieść wygranej nagrody na inne konto.
  • Członkowie zespołu Forge of Empires nie mogą brać udziału w konkursie.
  • W przypadku nowych światów nagrody nie wykroczą poza epokę gracza.
Zdecydowani? Zalogujcie się i kliknijcie tutaj, aby wysłać odpowiedź już teraz! Jeśli chcecie wyrazić opinię na temat konkursu Halloween, kliknijcie tutaj.

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Ostatnia edycja:

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
New_FAQ.png
FAQ - Najczęściej zadawane pytania

  • Dlaczego nie otrzymałem żadnej nagrody po prawidłowej odpowiedzi?
    • W każdym wyzwaniu mamy pięciu zwycięzców. Podając prawidłową odpowiedź, dołączasz do loterii z innymi graczami, aby zgarnąć jedną z pięciu dostępnych nagród (zwycięzcy wybierani są losowo).
  • Teraz dostępne jest kolejne wyzwanie! Czy nadal mogę wziąć udział w poprzednich?
    • Tak! Nie zamykamy poprzednich wyzwań, co oznacza, że możesz rozegrać pierwsze wyzwanie od 22 października do 6 listopada do 23:59, kiedy cały konkurs zostanie zakończony.
  • Jak mogę sprawdzić wyniki dla każdego wyzwania?
    • Wyniki i nagrody zostaną podane przez zespół Forge of Empires po 6 listopada.
  • Dlaczego jedno z wyzwań nie jest dla mnie dostępne?
    • Każde wyzwanie startuje określonego dnia, co oznacza, że będziesz musiał poczekać kilka dni, zanim wszystkie będą dostępne.
  • Co muszę zrobić, aby otrzymać główną nagrodę konkursową?
    • Musisz wziąć udział we wszystkich czterech wyzwaniach i zdobyć 10 z 16 punktów. Możesz zdobyć do 4 punktów za wyzwanie, więc nie spiesz się i upewnij się, że podałeś poprawną odpowiedź.
    • Ponieważ pierwszym wyzwaniem jest układanka „losowa”, biorąc w niej udział, zaczynasz już z 4 punktami.
    • Zwycięzcy są wybierani losowo, więc gracze z 10 lub 16 punktami będą mieli takie same szanse na sukces.
  • Czy mogę udostępnić odpowiedzi na wyzwanie moim znajomym z gildii ?
    • To zależy od Ciebie, ale twoje szanse na zdobycie nagród zostaną zmniejszone, ponieważ będziemy mieli więcej uczestników z prawidłowymi odpowiedziami.
  • Nie chcę, żeby ktokolwiek kopiował moje odpowiedzi! Czy udzielanie ich na forum jest bezpieczne?
    • Tak! Posty z odpowiedziami są moderowane, co oznacza, że uczestnicy NIE będą mogli zobaczyć odpowiedzi od innych graczy.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Mam przyjemność poinformować Was o opublikowaniu podsumowania naszego konkursu możecie ja znaleźć TUTAJ
Dziękujemy za udział

Wasz,
Zespół Forge of Empires
 
Do góry