Handlarz antykami - komentarze

DeletedUser22139

Guest
Po zwinieciu się handlarza, niewykorzystane monety przepadają czy zostają na koncie i pojawią się przy kolejnej wizycie handlarza?
 

chemik12

Wicehrabia
Licytacja sama się odświeża. Wystarczy przebić dosłownie o 1 monetę. Inne osoby mają wtedy 30 s na decyzję. Dlatego warto pilnować do ostatniej chwili. Wygrywa ten kto da najwięcej. W końcu jest szansa pozbyć się śmieci i zamienić na coś bardziej wartościowego.
 
Ostatnia edycja:

OliverJr.

Hrabia
Cały świat bierze udział w licytacji czy jakieś pomniejsze grupy? Na H jestem w średniowieczu a licytuje typ z marsa
 

DeletedUser20434

Guest
Cały świat bierze udział w licytacji czy jakieś pomniejsze grupy? Na H jestem w średniowieczu a licytuje typ z marsa
Z tego co pamiętam, to jesteśmy podzieleni na grupy po 50 i oczywiście z każdą aukcją grupa się zmienia
 

DeletedUser17535

Guest
Bardzo potrzebna byłaby funkcja "zablokowania" przedmiotu w magazynie, aby nie był widoczny w handlarzu. W tej chwili trzeba za każdym razem przewijać w dół, aby pomijać najdroższe (i najcenniejsze) rzeczy, które jednak chce się mieć i nie chce się ich sprzedawać.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Urzekł mnie ten lag jaki jest przy otwieraniu oferty dla handlarza, dużo szybciej, zwłaszcza przy większej ilości odblokowanych okienek, oferuje się przedmioty przez inwentarz.
I tu należą się gratulacje dla programistów, albowiem jest to jedno z niewielu miejsc w grze gdzie wraca się tam skąd się wyszło.
 

OliverJr.

Hrabia
Ulepszenie cmentarza można wyłapać a ulepszenie drzewka miłości zostało pominięte? nie widzę na liście
 

DeletedUser22150

Guest
Przydała by się także możliwość sprzedaży niechcianych Planów do Pereł Architektury.
Czy jest taka możliwość rozważana?
 

OliverJr.

Hrabia
Ja czuje że sprzedam wszystko a nie kupię/wylicytuję nic. W zwykłych ofertach nie było jeszcze nic co przykuło moją uwagę a licytacje to jest kabaret
 

DeletedUser22128

Guest
Ja czuje że sprzedam wszystko a nie kupię/wylicytuję nic. W zwykłych ofertach nie było jeszcze nic co przykuło moją uwagę a licytacje to jest kabaret

jak ktoś nie sprzedawał tego badziewia z plecaka to teraz ma czym handlować; przydal by się przy okazji nowy serwer sprawdziłem lider generalki na ostatnim ma jakieś 403 mln punktów to chyba z kilka lat tu się nic nie dzieje
 

DeletedUser20434

Guest
jak ktoś nie sprzedawał tego badziewia z plecaka to teraz ma czym handlować; przydal by się przy okazji nowy serwer sprawdziłem lider generalki na ostatnim ma jakieś 403 mln punktów to chyba z kilka lat tu się nic nie dzieje
Dodadzą, jak aktualne się zapełnią. Utrzymanie serwerów też kosztuje
 

DeletedUser22128

Guest
Dodadzą, jak aktualne się zapełnią. Utrzymanie serwerów też kosztuje

ja nie lubię tej gry ale tu jest tak sprytnie zrobione, żeby skasować konto trzeba czekać 14 dni a nie od razu i myk wpisuje hasło i do widzenia bawię się gdzie indziej zawsze mi się nudziło po jakimś czasie i wracam
 
Handlarz jest świetny, dobra okazja by nieco poprawić widoczność w schowku. Jednakże, aukcje są tylko dla osób dłużej grających i mających dużo monet, osoby które niedawno zaczęły grę, nie mają szans na wygraną w aukcji. Tak jak w życiu zresztą, ale jednak dobór osób które mogą licytować, powinien być zrobiony tak, że losowane są do tej grupy osoby o podobnym stażu w grze, wtedy byłoby to bardziej uczciwe, ale jak zostanie jak jest, też jest super.
 

hddk

Hrabia
Co ciekawe, niektórzy mają aukcje 2-godzinne, a inni 4-godzinne :) Pewnie jest to cały czas testowane i ostatecznie to ujednolicą.
 

Markiz.

Książę
Handlarz jest świetny, dobra okazja by nieco poprawić widoczność w schowku. Jednakże, aukcje są tylko dla osób dłużej grających i mających dużo monet, osoby które niedawno zaczęły grę, nie mają szans na wygraną w aukcji. Tak jak w życiu zresztą, ale jednak dobór osób które mogą licytować, powinien być zrobiony tak, że losowane są do tej grupy osoby o podobnym stażu w grze, wtedy byłoby to bardziej uczciwe, ale jak zostanie jak jest, też jest super.
U handlarza walutą są "monety handlowe" a nie "monety". Nie rozumiem dlaczego osoby które niedawno zaczęły grę mają niby mieć mniejsze szanse na wygraną w aukcji. Głupoty napisałeś.
 

DeletedUser21021

Guest
Chyba handlarz do poprawki . Ilosć klejnotów nie do wydania lub powinno być za nie jakieś extra niespotykane przedmioty. Obecnie po 5-6 zakupach mam skromne 100k monet i niepotrzebne 100 klejnotów
Powinna być zachowana jakaś równowaga .
 

DeletedUser22159

Guest
Co ciekawe, niektórzy mają aukcje 2-godzinne, a inni 4-godzinne :) Pewnie jest to cały czas testowane i ostatecznie to ujednolicą.
To jest skandal, większość ludzi u mnie w gildii ma aukcje trwające 2h a nieliczni 4h w tym ja.
Przez to inni mają 2x więcej szans na wylicytowanie ekstra budynków, ulepszeń itp.
Czuję się dyskrymionowany.
Support nabrał wody w usta i od 24h nie potrafi udzielić odpowiedzi.
SKANDAL
 

DeletedUser11629

Guest
Ulepszenie cmentarza można wyłapać a ulepszenie drzewka miłości zostało pominięte? nie widzę na liście
Ja czuje że sprzedam wszystko a nie kupię/wylicytuję nic. W zwykłych ofertach nie było jeszcze nic co przykuło moją uwagę a licytacje to jest kabaret
Przepraszam, ale raczej jesteś w znaczącej mniejszości graczy, jeśli uważasz, że ulepszenie cmentarza i drzewka miłości to wartościowe rzeczy. Większość liczy na ulepszenia budynków eventowych lub elementy zestawów i to się trafia często, zarówno w aukcjach, jak i bezpośrednio u handlarza. Ja nie narzekam, bardzo lubię handlarza.
 
Do góry