[Inne] Ulepszenie gry na telefonie.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20604
  • Data rozpoczęcia

FoE gracie częściej na:


  • W sumie głosujących
    33

DeletedUser20604

Guest
Witam co myślicie o tym żeby twórcy bardziej skupili się na ulepszeniu gry na telefonie np. poprzez dodanie forum gildii, czatu globalnego itp. ?.
A wam czego brakuje w FoE na telefonie ?.
 

DeletedUser

Guest
apka kompletnie zbedna bo kompletnie beznadziejna
nie mowiac o tym ze zre baterie jak posrana - mialem ja przez 1 dzien i wywalilem wiecej nie zainstaluje bo 1. granie na tel to idiotyzm a 2. apka jest beznadziejnie beznadziejna i nie ma szans ja wyprowadzic na normalna FOE.
 

DeletedUser20648

Guest
A co jest złego w tej apce? 80% czasu spędzonego na FOE spędzam w apce.
 

Elenna

Szlachcic zagrodowy
Ja włączam apkę raz na 2 tygodnie, żeby stworzyć wiadomość grupową o perłach dla sąsiadów, kiedy jest zmiana sąsiedztwa. Używam jej też czasem jak jestem na wakacjach, ale wtedy za każdym razem mam ochotę wyrzucić tablet przez okno.
Generalnie nie cierpię grać na tablecie (na telefonie to sobie już ogóle nie wyobrażam). Niemniej - jeśli ma to komuś pomóc, to niech twórcy rozwijają aplikację... byle nie kosztem wersji przeglądarkowej ;)
 

DeletedUser15771

Guest
Ja to rozwiązuje przez to, że mam wtedy też zbiór z ratusza i do niego zaglądam :)
Niby racja, ale gracze prawdopodobnie mają na myśli głównie alcatraz. Jeśli mamy skrócone zbiory dzięki wysokiemu poziomowi gildii, zbiory z alca nie pokrywają się z ratuszem. I tu przydałby się ten czas...
 

DeletedUser20604

Guest
apka kompletnie zbedna bo kompletnie beznadziejna
nie mowiac o tym ze zre baterie jak posrana - mialem ja przez 1 dzien i wywalilem wiecej nie zainstaluje bo 1. granie na tel to idiotyzm a 2. apka jest beznadziejnie beznadziejna i nie ma szans ja wyprowadzic na normalna FOE.
apka kompletnie zbedna bo kompletnie beznadziejna
nie mowiac o tym ze zre baterie jak posrana - mialem ja przez 1 dzien i wywalilem wiecej nie zainstaluje bo 1. granie na tel to idiotyzm a 2. apka jest beznadziejnie beznadziejna i nie ma szans ja wyprowadzic na normalna FOE.
 

DeletedUser20604

Guest
Ja spędzam 95% czasu na telefonie grając w FoE uważam że nie jest zła apka ale trochę jest pomijana przez twórców. Ogólnie fajnie mi się gra ale brakuje trochę funkcji takich jak jest na komputerze. Nie uważam że granie na telefonie to idiotyzm, nie mam czasu żeby przesiadywać ciągle przed komputerem i grać a FoE idealnie nadaję się na telefon.
Twórcy jak by się bardziej postarali z usprawnieniem apki na telefon więcej osób by grało i na pewno częściej.
 

DeletedUser17606

Guest
od ponad pół roku piszę żeby dodali możliwość dodania robienia całych zbiorów za diaxy jak to jest na przeglądarce, to dostałem odpowiedź, że mają ważniejsze rzeczy ehhh
 

Markiz.

Książę
Tu się zgodzę z @Werku33 - opcja zbioru za diamenty jak najbardziej potrzebna plus pokazanie czasu do zbiorów w perłach.

edit.
Zaznaczyłem, że częściej na kompie gram, bo tak jest. Ale na telefonie również gram i chciałbym mieć troszkę większy komfort. Rozumiem, że czatu i gvg się nie da zbyt łatwo dodać, ale to co napisałem to nie jest trudne do wprowadzenia.
 

MacKayla*

Wójt
Gram tylko na komputerze, ale uważam, że skoro jest możliwość grania także na telefonie, to jakość gry powinna być zbliżona.
Jeśli "apkowiczom" coś przeszkadza, albo czegoś brakuje - to jak najbardziej jestem za poprawieniem im gry.
 

DeletedUser17220

Guest
A co w sytuacji gdy zbiór się rozjedzie? Bo np. jakiś bałwan domknie perłę. Albo robione było na szybko kilka poziomów. Albo kilka innych powodów.
Wtedy czas pokazywany w ratuszu można sobie wsadzić w... miejsce gdzie najbardziej lubicie
 

DeletedUser11629

Guest
A co w sytuacji gdy zbiór się rozjedzie? Bo np. jakiś bałwan domknie perłę. Albo robione było na szybko kilka poziomów. Albo kilka innych powodów.
Wtedy czas pokazywany w ratuszu można sobie wsadzić w... miejsce gdzie najbardziej lubicie
Obsłudze gry to się nie zdarza :p
 

Elektor1

Rycerz
Zbieram ze wszystkim innym? I sprawdzam nie tylko z ratusza, ze składanych ulepszeniami budynków także korzystam (np. Kolos).
nie rozumiem po co się z nami drażnisz, zamiast przyznać rację :/
dobrze wiesz że zbiorów Alcatraz się nie da powiązać z innymi budynkami, no chyba że Azylem Championa, bo dochodzi bonus gilidi na skrócenie czasu szkolenia żołnierzy
 

DeletedUser20713

Guest
A co w sytuacji gdy zbiór się rozjedzie? Bo np. jakiś bałwan domknie perłę. Albo robione było na szybko kilka poziomów. Albo kilka innych powodów.
Wtedy czas pokazywany w ratuszu można sobie wsadzić w... miejsce gdzie najbardziej lubicie
jeżeli ci się czas rozejdzie to jest na to prosty sposób, nie zbieraj przed czasem, nic się nie stanie jak zbiór sobie chwilę poczeka na resztę pereł ;)
 

DeletedUser19532

Guest
Nie wiem jak wam, ale mi na apce nie działa możliwość sprawdzenia kiedy wykona ruch przeciwnik i kto rusza się w następnej kolejności (chodzi o przeciwnika). Gram pół na pół więc nie ma tam dla mnie opcji do zaznaczenia
 

Markiz.

Książę
jeżeli ci się czas rozejdzie to jest na to prosty sposób, nie zbieraj przed czasem, nic się nie stanie jak zbiór sobie chwilę poczeka na resztę pereł ;)
Jeśli wprowadzą opcję "zbierz wszystko" za 5 diaxów, tak jak jest to na kompie, to owszem. Inaczej zbiory lepiej mieć podzielone.
Czyli do wprowadzenia na mobile:
Albo zbiory jednym kliknięciem, albo pokazanie czasu do końca zbiorów z pereł. A najlepiej i jedno i drugie.
 

DeletedUser20713

Guest
Jeśli wprowadzą opcję "zbierz wszystko" za 5 diaxów, tak jak jest to na kompie, to owszem. Inaczej zbiory lepiej mieć podzielone.
Czyli do wprowadzenia na mobile:
Albo zbiory jednym kliknięciem, albo pokazanie czasu do końca zbiorów z pereł. A najlepiej i jedno i drugie.
cóż dobrze by było żeby to dodali jeżeli jest wam to potrzebne, jednakże szczerze mówiąc nigdy nie miałem potrzeby używać opcji zbierania za diamenty i nie do końca rozumiem dlaczego jest to aż tak ważne, pomijając zwykłą wygodę to nie daje to zbyt wiele, spokojnie można wszystko szybko zebrać przejeżdżając palcem/myszką po wszystkich budynkach
(tak się zastanawiam po prostu)
 

Markiz.

Książę
cóż dobrze by było żeby to dodali jeżeli jest wam to potrzebne, jednakże szczerze mówiąc nigdy nie miałem potrzeby używać opcji zbierania za diamenty i nie do końca rozumiem dlaczego jest to aż tak ważne, pomijając zwykłą wygodę to nie daje to zbyt wiele, spokojnie można wszystko szybko zebrać przejeżdżając palcem/myszką po wszystkich budynkach
(tak się zastanawiam po prostu)
Myszką możesz sobie przejechać do 100 PR - więcej się nie zmieści na pasku :(
 

DeletedUser20751

Guest
Myszką możesz sobie przejechać do 100 PR - więcej się nie zmieści na pasku :(
Jak dobrze pojedziesz to do 110 dobijesz.

W sumie nie wiem czemu służy to ograniczenie, ale bywa upierdliwe, zwłaszcza jak ktoś zbiera wszystko o tej samej porze..
 

Markiz.

Książę
Jak stanę na 99 i wezmę 70 z PC to nawet trochę więcej, ale zbyt dużo zabawy z tym, no i jak śpiewał S.Krajewski "... to wciąż za mało, moje serce ..." :)
Wyszło trochę "walentynkowo" <3
 
Do góry