[Wyprawy gildyjne] Inne nagrody w niepospolitym relikcie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19645
  • Data rozpoczęcia

Jestem za zmianą nagród w reliktach

  • Tak

    Głosy: 31 96,9%
  • Nie

    Głosy: 1 3,1%

  • W sumie głosujących
    32

DeletedUser19645

Guest
Co myślicie o zmianie nagród jakie można wygrać w niepospolitym "złotym" relikcie? Skoro to taki rzadki relikt, może nagrody powinny bardziej cieszyć? a przynajmniej być inne od tych, jakie można zdobyć podczas samych wypraw? 100 PR i towary super, ale pozostałe nagrody uważam, że są bardzo słabe. Tak samo w rzadkim relikcie... Przechowaj budynek czy renowacja trochę kiepska nagroda jak na taki relikt. Te nagrody również można wygrać podczas samych wypraw.
 

DeletedUser15771

Guest
Według mnie dobry pomysł. Jak już pojawi się relikt (obojętnie jaki) to niech nagroda za niego cieszy. A nie wkurza i zaśmieca inwentarz jakimiś niepotrzebnymi pierdołami. Nie oczekuję super nagród, dla mnie wystarczyłoby wywalić twarz starożytnych, wrota boga słońca itp śmieci.
 

DeletedUser15771

Guest
Może wypowie się ktoś z supportu? Pracy niewiele, nie oczekujemy kosmicznych nagród, niech tylko zostaną usunięte te śmieci z reliktów...
 

n3rvous

Szlachcic zagrodowy
W epoce żelaza ze złotego wypada 20 medali....to jest chyba jakiś żart....szkoda gadać. Na terenie miasta gdzie pojawiaja sie te drzewka lub łodzie do zbierania wypada 10 albo 15 medali.

Biorąc pod uwage potrzebe zbudowanie ŚR + szanse na relikt + szanse na złoty relikt to ta nagroda to jak pięść na twarz.

Dla mnie medale mogą zostać, ale nie w takiej ilości. W epoce żelaza w złotym powinno być minimum 500.
 

DeletedUser

Guest
@n3rvous - zauważ że nagrody inno zawsze takie są
wyobraś se że emisariusz daje 1 pr / 24 h, podczas gdy obecnie mam 320 - 350 pr / doba (rozstrzał ze względu na studnie życzeń)
i teraz em,isaroius dajacy 1 pr.... KPINA

tak samo - wprowadzili ulepszenie do wiezy zwyciestwa - z 330 do 660 - pytam sie kto tego kurde uzyje majac arke 1,9?
zwlaszcza ze kazdy za wszelka cene arke buduje.
jakby dali 50 000 z wiezy na tydzien to mialoby to wiekszy cel.(nie mylic z potrzeba poisiadania) ale na 660 nikt nie poleci - to takl jakbys wygral 40 000 000 000 zł i ktoś ci oferowałby prace za 2 000 miesiecznie po 24h lub wiecej
 

Atli

Hrabia
@n3rvous - zauważ że nagrody inno zawsze takie są
wyobraś se że emisariusz daje 1 pr / 24 h, podczas gdy obecnie mam 320 - 350 pr / doba (rozstrzał ze względu na studnie życzeń)
i teraz em,isaroius dajacy 1 pr.... KPINA

Dla jednego kpina, dla drugiego nie.......bo ziarnko do ziarnka. Nie mówiąc już o tym, że miejsca w mieście nie zajmuje.

Co do wieży..nie wiem, może ktoś w bardzo niskich epokach je posiada bo później to badziew niesłychany. Jako zapchajdziury to ja już wolę strażnice
 

DeletedUser

Guest
@Atli

rozumiałbym jakby emisariusz dawał PRy:

nr epoki
brąż - 1
żelazo - 2
wczesne śr - 3
.
.
.
.
.
Wirtual (bodajrze) - 15

x 4

wtedy ilosc pr miałaby jakiś wiekszy sens.

ale w wirtualu 1 pr w zadna sterone roznicy nie robi.
 
Do góry