Śmiać się czy płakać?

Śmiać się czy płakać?

  • Śmiać się

    Głosy: 16 57,1%
  • Płakać

    Głosy: 10 35,7%
  • To bardzo cenna inicjatywa i nie ma co wydziwiać.

    Głosy: 2 7,1%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DomLuk

Wójt
Co to jest teraz 50 pr i to za 995 diamentów jak to jest za gotówke 50 zł złotówka za 1 pr powaga padłem ze śmiechu jak to zobaczyłem
 

demoniusz

Rycerz
jak sie dziennie zbiera ololo 150 PR nie liczac tego co wpada z rozbudowy perel to oferta jest zenujaca 5k jakby bylo to moze bym sie skusil
 

DomLuk

Wójt
Dobra oferta(tania nie jest bo tyle kosztowało ostatni teren za diamenty) jeśli mam już wszystkie tereny wykupione a zdobyłem w tym tygodniu tyle diamentów a mam nie pomniejszone studnie wszystkie to opłacalne jak dla mnie bo na co wydawac jak nie na zwiekszeniu terenu dobre to niż te 50 pr wyżej bo to bede miał na stałe.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki zestaw będzie dostępny jako nagroda dzienna w zimowym ewencie, tam za 3150 diaxów kupimy 300 gwiazdek, a w 30 losowaniach jest duża szansa na wylosowanie więcej niż dwóch takich zestawów. (o dodatkowych wylosowanych i otrzymanych za zapalone świeczki nagrodach nawet nie wspominam)
 

DeletedUser15180

Guest
a ja zakupiłem diamenty w czarny piatek w promocji na czerwono byla mega oferta, a otrzymalem 750 tyle co w kazdy dzien mozna kupic napisalem do suportu i co powiedzieli ze to nie ta promocja zaluje tylko ze nie zrobilem zdjecia tej promocji,prosze uwazajcie na takie oszustwo
 
Status
Zamknięty.
Do góry