Przegladarka puffin

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18795

Guest
Witam serdecznie slyszalam ze z puffina moge grac na telefonie w forge ale po zainstalowaniu go nawet sie zalogowalam po zmianie trybu na komputerowy ale po zaladowaniu strony mam czarny ekran jak klawiature wyciagne i schowam to przez chwile widze nawet swoje miasto ale zaraz znowu ciemny ekran... :( Cos jeszcze musze zmienic zeby grac czy cos nie tak jest z moim telefonem albo przegladarka?
 

DeletedUser18795

Guest
No wlasnie to zmienilam i niestety nic... Kurcze a tak naprawde tylko na dostepie do globala mi zalezy bo na kompie nie moge za bardzo siedziec a skoro podobno na puffinie dziala to fajnie by bylo. Niestety zmiana trybu na komputerowy nic nie zmienilo dalej jest ciemny ekran.
 

DeletedUser18795

Guest
A podpowie ktos jak to zrobic ja jestem calkiem zielona...?
 

HuanMing

Książę
Zgodnie z tym co na powyższym forum piszą to napisac do supportu z prośbą o wyłączenie HTML5 na świecie na którym występuje problem :)
 

DeletedUser18795

Guest
Wyłączyłam HTML5 w ustawieniach bo zobaczyłam że się da i teraz to już zupełnie nic się nie pokazuje tylko każe mi pobrać wersje za 22zł albo coś tam po angielsku a niestety nie bardzo kumam o co chodzi...
 

DeletedUser18795

Guest
Raczej juz juz aktualne ale dzieki juz wszystko dziala wystarczylo zezreklame obejzalam do konca. A swoja droga i tak to tragedia jest tak grac strasznie dlugo wszystko trwa
 
Status
Zamknięty.
Do góry