!!! Ankieta !!! Wielkość dziennych zbiorów PR (Punkty Rozwoju)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19383
  • Data rozpoczęcia

Wielkosc dziennych zbiorow

  • 0-50

    Głosy: 18 20,0%
  • 51-100

    Głosy: 12 13,3%
  • 101-150

    Głosy: 15 16,7%
  • 151-200

    Głosy: 6 6,7%
  • 201-300

    Głosy: 9 10,0%
  • 301-400

    Głosy: 4 4,4%
  • 401 +

    Głosy: 26 28,9%

  • W sumie głosujących
    90
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser19383

Guest
Cześć wszystkim,

Zastanawiam się ile dziennie zbieracie FP...

Ja mam ok 100 FP i zastanawiam się czy to dużo czy mało? :)
 

DeletedUser7795

Guest
To zależy m.in. od tego czy Błękitna Galaktyka podwoi mi zbiory z Tarasów rolnych. Zdarza się, że zbieram prawie 200 PR jak kończę poziom Przylądka.
 

DeletedUser13672

Guest
Bez podwòjnych zbioròw z Przylądka miedzy 160 a 180pr
 

DeletedUser20217

Guest
Ja dziennie zbieram 20-30 PR dlatego 100 to dużo.:)
Mój rekord ti ok.125 PR bo wygrałem zadanie dzienne ;)
 

DeletedUser19853

Guest
Na dzień dzisiejszy, bez BG pewne 140PR.

A tak średnio z podwojeniami BG, studniami/fontannami 160
 

DeletedUser4614

Guest
Tak z ciekawości patrząc na ilu światach i jakich poziomach grasz - ile czasu dziennie poświęcasz grze ?

dzis zebrane 760 ... BG lepiej zadzialalo :)

pytanie narusza dane drażliwe, ale odpowiem ... czesto sie loguje...ile przesiaduje to nie wiem , moze support ma jakis stoper dziennego przebywania w grze:)
 
Moim zdaniem to nie ma tak, że dużo albo że nie dużo. Gdybym miała powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałabym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłam, kiedy byłam sama. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałam szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłam. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

Dla jednych 30 PR to dużo, a dla innych 300 to mało ;) Zależy jak prowadzisz miasto i na czym się skupiasz. Znam ludzi, którzy są o 4 epoki niżej ode mnie, a zbierają po 200 PR, bo takie budynki postawili, a ja sobie kończę Oceaniczną i zbieram między 65-70.
 
Status
Zamknięty.
Do góry