Jesień w Forge of Empires 2018 - dyskusja

kasia2389

Arcyksiążę
Na testowym (prawie) wszystkie nagrody były dwa razy.

Shrine of Knowledge
Wishing Well
Rogue Hideout
Cider Mill
Renovation Kit
One Up Kit
Wishing Well Shrink Kit
Wishing Well
Rogue Hideout Shrink Kit
Pond of Fall
10% Attacker Boost
One Up Kit
Cider Mill Upgrade
Renovation Kit
Wishing Well Shrink Kit
Shrine of Knowledge
Store Building
10% Attacker Boost
Cider Mill
One Up Kit
Renovation Kit
Rogue Hideout Shrink Kit
Store Building
 

DeletedUser19581

Guest
Hmm
Właśnie pojawiło się upragnione ulepszenie rozlewni cydru...

wydałem wszystkie diamenty i wszystkie uzbierane składniki... mam 135 gwiazdek - czyli minimum 30-35 dużych ciast i multum małych... trafiłem JEDNO ulepszenie.... Pewnie obniżono szansę na nagrodę z 20% tak jak to było w innych eventach do 10 - a w grze napisano 15...
Diamentów już nie mam - i na 100% nie kupię... A także od jutra przestaję promować tą grę i zachęcać ludzi - bo takiego dziadostwa to nawet w World of Tanks nie ma.
Trochę żałuję tylko że kilkaset osób zachęciłem do gry - mam nadzieję że nie wydali kasy.

Przy takim chachmęceniu nie ma sensu się angażować i denerwować... Myślę że 1-2 logowania wystarczą.
 

OliverJr.

Hrabia
No to miałeś pecha, ja na obu światach wylosowałem po 4 ulepszenia. Celowałem jak tylko była możliwość w pojedyncze składniki, aby dać se więcej szans, w te % to nie wierzę, albo da albo nie da
 

DeletedUser17009

Guest
No ja też miałem pecha bo tylko jedno ulepszenie cydrowni wpadło na 105 gwiazdek :(
 

DeletedUser17535

Guest
Nagroda główna łatwa, to plus. Każdy może ją zdobyć (kto może przejąć jeden sektor).

Losowość nagród dnia fatalna. Mi wyszła o ponad 40% mniejsza, niż oficjalna. Pewnie mam pecha. Tylko szkoda, że tak od roku.
 

schwimmen

Wójt
Czy można jeszcze jakoś zdobyć ulepszenie rozlewni cydru? Widzę, że w nagrodach dnia jest tylko jeden raz czyli dzisiaj :(
 

DeletedUser18917

Guest
Czyli Galerii Sław, jako nagrody dnia, raczej nie będzie?
 

DeletedUser19136

Guest
Raczej nie bedzie Galeri sław, i dlatego uważam ten event za słaby:(
 

HuanMing

Książę
A ja jak na razie z eventu jestem zadowolona, dopóki bez problemu da się zdobyć nagrodę główną na najwyższym poziomie to jest dobrze :)
 

DeletedUser19773

Guest
Pierwszy raz event mi się prawie podobał - ogólnie zbierania fajnie grywalnie... no "ale". Bo doszło do losowania nagrody na której mi zależało - czyli ulepszenia rozlewni. gram na 4 światach. Po to zbieram te zasoby, nieprawdaż?
Świat A potrzebowałam jedno dostałam wydając prawie wszystkie zasoby, które zgromadziłam i dostałam.
Świat B potrzebowałam dwóch - wydałam 2/3 zasobów i mam.
Świat C potrzebowałam trzech - podobnie większość wydane i dostałam.
Świat D potrzebowałam jedno i dostałam dość szybko.

Kiepsko, ale inne nagrody żałosne o czy niżej więc nie jęczę za bardzo.

Młyn jeśli jeszcze nie stoi na którymś świecie to będzie stał - ale nagroda taka sobie, może być - choć dla osoby która już trochę gra nie warta zachodu, bo właściwie nie daje mi niczego czego potrzebuje.
Nagrody do losowania, słabe w zasadzie śmieci a... rozbicie dwóch ważnych dla graczy budynków na kawałki to kpina - więcej nic nie powiem na ten temat bo szkoda słów.

Nie rozumiem jęczenia innych graczny na temat tego że trzeba wydać diaxy... zróbcie sobie na wszystkich świtach miasta do zbierania diaxów - czyli z farmami fontann - ja nigdy złamanej złotówki nie wydałam na grę (a patrząc po frustracji tych co wydali to wiem że dobrze zrobiłam) i nie mam co z diamentami robić - diamenty są wspólne dla konta.
Wiele osób doświadczonych stażem tak robi. Światów narobili szukając graczy można to wykorzystać i w każdym evencie można jakieś fontanny dostać i po roku czy dwóch w sumie ma się ich naprawdę wiele.
 

DeletedUser19853

Guest
Nie rozumiem jęczenia innych graczny na temat tego że trzeba wydać diaxy... zróbcie sobie na wszystkich świtach miasta do zbierania diaxów - czyli z farmami fontann - ja nigdy złamanej złotówki nie wydałam na grę (a patrząc po frustracji tych co wydali to wiem że dobrze zrobiłam) i nie mam co z diamentami robić - diamenty są wspólne dla konta.

A ja rozumiem. Mi ledwo czasu starcza by jeden świat obsłużyć, więc wole pojęczeć. :)
 

serwusx

Szlachcic zagrodowy
Mam pytanko – czy w nagrodach dziennych będzie do wygrania ulepszenie wiatraka? W ostatnim wydarzeniu uznałem, że nie będzie ulepszenia statku, więc wydałem wszystko na ŚW, a 2 dni później było. :-(
 
Ostatnia edycja:

OliverJr.

Hrabia
Gdzieś Ty widział ulepszenie statku w dziennych? Dziennych nawet nie było tylko koło, na którym ulepszenie się nie pojawiło
 

DeletedUser

Guest
Drugi młyn jest aktualnie dostępny po ulepszeniu młyna w wielkich nagrodach za zagospodarowanie stołu w 100%.
7e28d3ddb8a7a.png.html

6f3f1a91c944e.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

serwusx

Szlachcic zagrodowy
Jako nagroda dnia było, zwał jak zwał. Było, dlatego pytam, czy teraz też będzie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry