Grafika

Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
co to.jpg

Chciałbym się dowiedzieć , co mogę poradzić w tej sytuacji . To już nagminnie mi się zdarza . Jak wychodze na wiadomości to w tle zaczyna mi wariować obraz jak z tyłu . Gra nadal działa , tylko obraz...Nie doradzajcie mi włączyć tego html czy jak tam sie ten syf nazywa - zamula jeszcze bardziej grę i już kolejki do NFZ są krótsze niż uruchomienie okna handlu .

Dodatkowo przy ruszaniu mapy również co chwila znika i pojawia się obraz na ekranie . Po prostu cudnie - można dostać epilepsji dzięki temu .
 

McPietro

Wójt
Może dopisz jaką masz konfigurację sprzętową i czy wcześniej gra chodziła płynnie. To może być nienajświeższy flash player albo też niewydolność karty graficznej (może wystarczy aktualizacja sterowników).
U mnie w wersji flashowej gra chodziła znacznie gorzej. Wieszała się często, wyrzucało mnie itd. Po przejściu na html wszystko chodzi płynnie, bez najmniejszych problemów.
 

Borisel

Hrabia
Może dopisz jaką masz konfigurację sprzętową i czy wcześniej gra chodziła płynnie. To może być nienajświeższy flash player albo też niewydolność karty graficznej (może wystarczy aktualizacja sterowników).
U mnie w wersji flashowej gra chodziła znacznie gorzej. Wieszała się często, wyrzucało mnie itd. Po przejściu na html wszystko chodzi płynnie, bez najmniejszych problemów.

Gra chodziła wcześniej bez żadnych problemów . Jednak sprawdzałem wszystkie aktualizacje - flash nowy , sterowniki karty graficznej na bieżąco aktualizowane . To się zaczęło 3 dni temu - prawdopodobnie od aktualizacji przeglądarki chrome . Sprawdziłem jednak w ustawieniach , że jak wyłączę w ustawieniach zaawansowanych "Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna" to wtedy nie skacze mi obraz jak przesuwam się po mapce na wyprawach . Ale ma taką wadę że trochę spowalnia mi się gra .
Nie będę używał tego html bo to jest jakiś syf - jeszcze gorzej chodzi niż z flashem . Żeby cokolwiek mi się załadowało to trzeba mieć cierpliwość ...
 

McPietro

Wójt
A może zmień przeglądarkę? U mnie cały czas na Firefoxie jest problem z literką "ą" w pisaniu wiadomości - kasuje się cały tekst po użyciu alt+a. Przeniosłem się na Operę i nie ma problemów. Dodatkowo zainstalowana kolejna przeglądarka nie obciąża kompa. Można ich mieć kilka i korzystać z tej wybranej. Przeglądarka Chrome (w mojej opinii) jest fajna i szybka na początku po jej instalacji, ale z czasem ściąga bardzo dużo nibyusprawnień, uzupełnień i różnych narzędzi, co ją spowalnia i generuje konflikty.
 

DeletedUser20269

Guest
Tez tak mam.
Ale polecam jedno:
Jak grasz na przeglądarce - odśwież strone
Jak na mobilu- wyloguj sie i zaloguj na nowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry