[Inne] Brak funkcji w aplikacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20185
  • Data rozpoczęcia

Których funkcji w aplikacji na telefon brakuje ci najbardziej?


  • W sumie głosujących
    5
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser20185

Guest
upload_2018-8-16_11-14-8.png
Dlaczego w aplikacji nie ma tych opcji? W mojej gildii bardzo ich brakuje. Większość członków używa aplikacji a nie strony, więc nie możemy uczestniczyć w wojnach gildii, a zamiast forum tworzymy nowe wiadomości grupowe (podobny problem jest w grze Grepolis).
Czy tylko ja mam z tym problem?
Czemu w aplikacji nie może być Forum gildii, Wojen gildii i Czatu?

EDIT 26.08.2018: Dodałem ankietę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15227

Guest
W mojej gildii nikt już nie używa forum. Zreszta na apce nigdy nie będzie GvG dla mobilek powstały wyprawy.
Natomiast czat by nie zaszkodził.
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie to cala aplikacja mobilna jest badziewna i zbedna
NIE
 

schwimmen

Wójt
Jak nie masz dostępu do komputera, to aplikacja mobilna bardzo się przydaje. Nie wiem wiec dlaczego jest dla ciebie takim badziewie.
Chat mógłby zostać wprowadzony. Forum jak już ktoś wcześniej wspominał jest juz raczej nie używane nigdzie.
 

DeletedUser20185

Guest
Może i GvG rzeczywiście nie jest konieczne. Czat byłby fajny i nie wiem dlaczego go nie ma. Ale w mojej gildii forum strasznie by się przydało. Mamy masę wiadomości prywatnych zamiast forum. Rusztowania, Łańcuszki perełek, Handel gildii, Problemy gildii, Przedstawmy się, Rada gildii. Wszystko to byłoby o wiele wygodniejsze w Forum gildii. Aktualnie tworzę aplikację dla mojej gildii która zastąpi między innymi forum.
 

DeletedUser

Guest
poniewaz aplikacja jest pstrokata, ****o na niej widac, przewijanie miasta zajmuje wieki nie mowiac o tym ze jak sie pracuje to telefon lezy z boku gdzies isie kompletnie go olewa
 

DeletedUser7795

Guest
@caelian dlatego na FoE wbija się z telefonu wtedy gdy nie masz nawału pracy. Aplikacja mobilna jest jak najbardziej potrzebna. Jak gracze zbieraliby plony gdyby nie mieli dostępu do komputera a aplikacji by nie było?
 

DeletedUser

Guest
@Chodzonce Zuo - w pracy sie pracuje a nie gra na telefonie w pierdoly!
badzmy szcerzy ta gra to tylko fajna pierdola ale zeby siedziec w necie 24/7 to jest chore i uwazam ze milion i 1 aplikacji na telefon to glupota
a gry na telefon to dokladnie tak jakby nasa chciala latac w kosmos statkami kosmicznymi zbudowanymi z lego.

na wszystko jest miejsce i czas a telefon to narzedzie a nie zabawka i kazdy kto korzysta z telefonu jak z zabawki powinien miec go zabrany!
 

DeletedUser

Guest
mi przeszkadza idiotyzm gier na telefon a nie FOE samo w sobie
oraz:

do tego doprowadzaja telefony uytkowane jak zabawki
 

DeletedUser20185

Guest
W mojej gildii nikt już nie używa forum. Zreszta na apce nigdy nie będzie GvG dla mobilek powstały wyprawy.
Natomiast czat by nie zaszkodził.
Jak myślisz dlaczego nikt nie używa forum gildii? Odpowiedź jest prosta: zdecydowana większość używa aplikacji na telefon.
poniewaz aplikacja jest pstrokata, ****o na niej widac, przewijanie miasta zajmuje wieki nie mowiac o tym ze jak sie pracuje to telefon lezy z boku gdzies isie kompletnie go olewa
1. Owszem aplikacje jest do d
2. W pracy się nie gra
@caelian dlatego na FoE wbija się z telefonu wtedy gdy nie masz nawału pracy. Aplikacja mobilna jest jak najbardziej potrzebna. Jak gracze zbieraliby plony gdyby nie mieli dostępu do komputera a aplikacji by nie było?
Tak aplikacja jest nam potrzebna ale jest wybrakowana.
@Chodzonce Zuo - w pracy sie pracuje a nie gra na telefonie w pierdoly!
badzmy szcerzy ta gra to tylko fajna pierdola ale zeby siedziec w necie 24/7 to jest chore i uwazam ze milion i 1 aplikacji na telefon to glupota
a gry na telefon to dokladnie tak jakby nasa chciala latac w kosmos statkami kosmicznymi zbudowanymi z lego.

na wszystko jest miejsce i czas a telefon to narzedzie a nie zabawka i kazdy kto korzysta z telefonu jak z zabawki powinien miec go zabrany!
Telefon jest narzędziem ale także do zabawy. Tak samo jak komputer.
 

DeletedUser20185

Guest
dodałem odpowiedź że nie ma potrzeby bo o niej zapomniałem
 
Do góry