Zmiany w zespole Forge of Empires

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Do grona stażystów dołączył dziś @vanhellsing :) Serdecznie witamy Rafała, który będzie się szkolił na Supportera!
 

DeletedUser8110

Guest
Z wielkim żalem żegnamy się dziś z jednym z najstarszych pod względem stażu członków Teamu. @Pogi opuszcza Zespół Forge of Empires, aby skupić się na wyzwaniach, które niesie ze sobą życie codzienne. Mariuszowi bardzo dziękujemy za prawie 10 lat z InnoGames i wsparcie, jakiego udzielił tysiącom Graczy w tym czasie!
 

DeletedUser8110

Guest
Dziś żegnamy się ze stażystą o nicku @Ognisty. Dziękujemy za chęć niesienia pomocy i życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym!
 

DeletedUser8110

Guest
Witamy dziś nowego członka Teamu - Przemka! @Shihura będzie się szkolił na Supportera. :)
Serdecznie witamy i mamy nadzieję, że Ci się u nas spodoba. :)
 

DeletedUser8110

Guest
Do zespołu Forge of Empires dołączył dzisiaj Damian :) @bleghar będzie się szkolił na supportera.
Życzymy powodzenia i cieszymy się, że zdecydowałeś się do nas dołączyć! :)
 

DeletedUser8110

Guest
Dzisiaj kilka smutnych słów z mojej strony. Niestety, ze względu na nawarstwiające się obowiązki jakie niesie ze sobą dorosłe życie i wszechobecny brak czasu muszę zrezygnować z funkcji Community Managera polskiej wersji Forge of Empires. Dziś jest mój ostatni dzień na tej funkcji.
Zostawiam Was jednak w dobrych rękach - funkcję Community Managera przejmie @Shelian. Dawid jest już z nami od dawna i jestem pewna, że zrobi wszystko, aby uszczęśliwić naszych Graczy. :)

Forge of Empires jest wspaniałym projektem i cieszę się, że miałam szansę być częścią jego społeczności! Ostatnie 4 lata odkąd dołączyłam do teamu jako moderator forum były naprawdę wspaniałą przygodą i pozwoliły mi poznać wielu wspaniałych ludzi! Życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz w grze, na forum lub w prawdziwym życiu. :)

Pozdrawiam,
Ania
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Funkcję co-community managera polskiej wersji Forge of Empires od dziś obejmuje @Robin65, który dotychczas opiekował się grą Grepolis. Serdecznie witamy Wojciecha w naszym zespole i mamy nadzieję na owocną współpracę :).
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Dziś żegnamy się z Calminem. Piotr pełnił dotychczas funkcję supportera. Teraz skupi się na zadaniach poza naszą firmą.

Dziękujemy za okazaną pomoc i życzymy samych sukcesów!
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Dziś żegnamy się z naszym dotychczasowym supporterem: @BIaexD. Bartkowi dziękujemy za całą okazaną pomoc i życzymy samych sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Nasz dotychczasowy moderator @al1984 opuścił zespół polskiej wersji Forge of Empires. Życzymy mu powodzenia w realizacji planów i dziękujemy za całe wsparcie, którego do tej pory udzielał.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Zespół gry opuścił @Kozietul, który skupi się na wyzwaniach poza naszą firmą.

Damianowi dziękujemy za wkład w rozwój i utrzymanie polskiej wersji Forge of Empires oraz życzymy wszystkiego dobrego! :)
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Po wielu latach zespół Forge of Empires opuściła nasza doradczyni @Danifae. Kasi dziękujemy za całe wsparcie i ogrom pracy włożony w rozwój tego projektu od jego pierwszych kroków aż po dzień dzisiejszy. Życzymy jej również samych sukcesów na wszystkich polach, na które zdecyduje się wkroczyć.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Z dniem dzisiejszym zespół Forge of Empires opuścił @vOSTRYv. Michał skupi się na wyzwaniach poza InnoGames. Dziękujemy za pomoc, której przez ostatnie miesiące nam udzielał i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach.
 

shelian

Zespół FoE
Community Manager
@Lothrien The Great na chwilę obecną opuściła zespół Forge of Empires. Dziękujemy Kasi za udzieloną pomoc i wiele pozytywnej energii. Jednocześnie życzymy powodzenia w życiu prywatnym.

Do teamu dołączył @Mati Janko, Mateusz będzie szkolił się na Supportera.
 
Do góry