Wypełniony ranking w perle bez graczy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18301
  • Data rozpoczęcia

Czy podgląd nagród byłby przydatny w widoku perły ?


  • W sumie głosujących
    46

DeletedUser18301

Guest
Ułatwiłoby bardzo (bez zaglądania na forum do opisu konkretnej perły) wrzucanie PRów w perły.
Jpg poglądowy tylko ale chodzi o możliwość podejrzenia nagród za miejsca 1-5.
 

Załączniki

  • widok pogladowy - ranking.jpg
    widok pogladowy - ranking.jpg
    46,6 KB · Wyświetlenia: 154

DeletedUser18000

Guest
Jeśli taki świetny pomysł nie zostanie wprowadzony z życie, to ja stracę całkowicie wiarę w to że wato w ogóle zgłaszać jakiekolwiek pomysły :)
 

DeletedUser18301

Guest
Odświeżam troszkę temat, bo minęło już dużo czasu odkąd to opublikowałem. Ludziom się temat spodobał. Moim zdaniem nie wymaga wiele wysiłku programistycznego a jednak wciąż go nie ma. Czy leży to w kolejce czy raczej nikt się tym nie zajął i nie ma zamiaru ?
 

DeletedUser10716

Guest
no pewnie jest, to nie jest jakaś epokowa zmiana, tylko drobna i bardzo przydatna (chyba*) xD
 

DeletedUser17388

Guest
Chyba trwają nad tym prace:
i.imgur.com/xLQvk3V.jpg
 

DeletedUser

Guest
Spoko, nawet jeśli to wprowadzą, to jak to ma miejsce w przypadku przebudowy miasta, pewnie tylko dla nowych kont.
 

DeletedUser18301

Guest
Już jest. I wyszło bardzo fajnie i jestem bardzo wdzięczny za wdrożenie mojego pomysłu. No i oczywiście jestem też troszkę dumny :D
 

DeletedUser18301

Guest
Dodałbym jeszcze tylko jedną modyfikację malutką w tym temacie. Zmieniłbym kolor czcionki na inny niż kolor użytkowników. Na przykład szary. I właściciela na jeszcze inny (chociaż to mniej ważne). Poprawiłoby to czytelność. Dziękuję z góry.
 
Do góry