[Budynki] Zmiana statusu mostów.

Czy jestes za?

  • Tak

    Głosy: 10 83,3%
  • Nie

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12

Von Grun

Wicehrabia
W grze mamy kilka mostów, mościków, kładek itp. Problem polega na tym, że mimo iz taki most postawimy to i tak musimy do budynku stojącego za nim postawić drogę, co według mnie jest kompletnym bezsensem.
Postuluje zmianę statusu powyżej opisanych na drogę, w tedy budowa tych budynków nabierze sensu.
Dziękuje.
 

DeletedUser222

Guest
Do mostu i od mostu owszem, ale obecnie żeby zachować ciągłość, to droga musi prowadzić także obok mostu. Jeśli most będzie liczył się jako droga, wówczas wystarczy doprowadzić ją do jego końców.
 

DeletedUser11629

Guest
Znaczy się... uważasz, że te kilka kratek OBOK budynku jest bardziej zmarnowane niż te kilka kratek ZA budynkiem, bo od niego też trzeba poprowadzić drogę...? Przeraża mnie ta logika. Poza tym - autor tematu postuluje zamianę mostu bezpośrednio na drogę, a nie poprowadzenie jej "od" i "do" mostu, jako takiego - no to znacząca różnica.
 

DeletedUser11629

Guest
Ja chciałbym raczej wiedzieć, jakie to te mosty autor ma na myśli - oprócz dwóch ozdupek to chyba tylko jeden budynek eventowy potrzebuje drogi? I to taki problem, jeden budynek w całej grze?
 

Von Grun

Wicehrabia
Ja niektórym ciężko jest zrozumieć co autor miał na myśli. Wystarczy pomyśleć, to przecież nie boli. Buduję drogę, stawiam most i za mostem stawiam budynek. Most może być skrzyżowaniem drogi wodnej z lądową, wygląda na sensowne przy tym stanie gry. Można sobie wybudować kanał wenecki jako drogę i postawić przy nim budynki, bez konieczności prowadzenia zwykłej drogi dodatkowo. Trez mamy drogę, stawiamy na końcu most, ale obok mostu, żeby za nim coś postawić trzeba puścić drogę. Z ekonomicznego punktu widzenia taki most nie ma racji bytu skoro obok jest droga. Odrobina realizmu w grze by się przydała.
 

Von Grun

Wicehrabia
W Oceanicznej masz 2 pasmówki z wody ;)
A jeżeli kanał by robił za drogę to chętnie bym u siebie taki dizajn widział w połączeniu z BG i Krakenem np ;)
 
Do góry