[Perły Architektury] Plany perel.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15810
  • Data rozpoczęcia

Level za plany?

  • Tak

    Głosy: 2 20,0%
  • Nie

    Głosy: 8 80,0%

  • W sumie głosujących
    10

DeletedUser15810

Guest
Witam, co sądzicie żaby za np 50 lub 100 kompletów planów dostawać lvl gratis? Podejrzewam że dużo graczy ma ich nawet po 500 leżą i marnuje się :) po wymianie planów lvl gratis by się znalazł w inwentarza pod postacią lvl up :)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Głosuję na nie. Proponujesz zamianę planów na tysiące pr? Przewaga graczy z rozbudowanymi Arkami przekroczy granice rozsądku. :haha:
Choć przyznam szczerze, że sama bym chętnie skorzystała z takiej możliwości. :p
 

DeletedUser15810

Guest
Głosuję na nie. Proponujesz zamianę planów na tysiące pr? Przewaga graczy z rozbudowanymi Arkami przekroczy granice rozsądku. :haha:
Choć przyznam szczerze, że sama bym chętnie skorzystała z takiej możliwości. :p

Dlaczego sądzisz że rozbudowane arki są źle? Każdy zaczynał od zera i oni mieli gorzej, bo kiedyś było tylko 10 lvl. I nikt nie dawał im pr na topowe miejsca,. Nowi gracze też kiedyś osiągną ten poziom ale mają dużo łatwiej budować perły.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Nie twierdzę, że duże Arki są złe, tylko że pomysł dałby im (nam) za duże możliwości. Arka na, powiedzmy, 90 poziomie i 100 kompletów planów. Zamiast punktować 91, to plany wymieniam na poziom oszczędzając ok. 2k pr? Plany nic mnie nie kosztowały ... (no, może trochę się naklikałam :p)
 

DeletedUser15810

Guest
Nie twierdzę, że duże Arki są złe, tylko że pomysł dałby im (nam) za duże możliwości. Arka na, powiedzmy, 90 poziomie i 100 kompletów planów. Zamiast punktować 91, to plany wymieniam na poziom oszczędzając ok. 2k pr? Plany nic mnie nie kosztowały ... (no, może trochę się naklikałam :p)
Wypadałoby coś z nimi zrobić bo leżą i się marnuja. Tak samo było z medalami, były bezużyteczne więc wymyślili Gvg za medale. Ale za plany to już chyba nie bardzo :p więc coś trzeba wymyslec i oto taki mój pomysł :) a może za 1000 planów, bo się dowiedziałem że i po tyle mają :)
 

DeletedUser16269

Guest
Jestem za o ile za 1000 kompletow 1 level up bo z tym co mam licząc po 100 kompletow level arka skoczyła by mi o 70 leveli powyżej 100% zwrotu
 

DeletedUser7795

Guest
Do podniesienia poziomu perły potrzebne są PR i niech tak zostanie.
 

DeletedUser12625

Guest
Włącz opcję wyboru tylko jednej odpowiedzi, bo głosowanie na obie raczej Ci nie pomoże w poznaniu opinii graczy.
 

DeletedUser12062

Guest
50 czy 100 i level ?? Żart :). To by było podnoszenie poziomów za free. Już pomijając, że zapewne niektórzy mają problem na co jeszcze wydawać PR ;). Sorry ale na nie i taki pomysł nie przejdzie zapewne i oby ;).
 
Do góry