[Walki] Nowy pomysł na rozgrywkę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14806
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł


  • W sumie głosujących
    12

DeletedUser14806

Guest
Jak wszyscy pewnie wiedzą gvg upadło juz jakiś czas temu i niema się co łudzić nie powstanie już bo developy porzuciły ten projekt. Wobec tego mam propozycję na nową rozrywkę w grze taką jaką harcodorowi gracze lubią najbardziej;) Chodzi oczywiście o walkę ale nie w żenujących wyprawach albo rozwalonym na kawałeczki gvg tylko Gracz vs Gracz,
powinno to wyglądać tak że jest Jakaś Arena walk ( to można by przecież dostawić gdzieś z boku miasta jakiś budyneczek) no i w tej arenie wybieramy sobie kogoś z pośród aktywnych graczy i jeśli ten akceptuje walke to bijemy się jeden na jeden każdy wybiera sobie przed walką najlepsze wojsko jakie uważa że wygra tą bitwe i klikamy walka gdzie ręcznie sterujemy swoimi jednostkami i analogicznie to samo robi przeciwnik. Nie myślałem nad tym czy będa z tego jakieś nagrody ale może jakiś dodatkowy ranking walczących na Arenach by się przydał tak żeby chociaż widać było który to zabijaka a który to leszcz do golenia..Napewno była by to dobra alternatywa dla nudnych i wytartych jak stara płyta gvg i wypraw. Pomysł oczywiscie jest na szybko i nie specjalnie zastanawiałem się nad szczegółami ale może ktoś coś od siebie doda..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Legenda wojownika

Wicehrabia
pomysł fajny , sam nad czymś podobnym myślałem kiedyś . Ja bym wprowadził wybór epoki w jakiej możemy walczyć żeby było sprawiedliwiej , a nagrody mogły być wybierane przez graczy (nie można było się wycofywać ) . z gildianami i znajomymi można też było walczyć ;)
 

DeletedUser7795

Guest
Dodałbym do tego nagrody za miejsca 1-5, nagrodę dla gracza, który był najlepszy na danym świecie w danym dniu / tygodniu / miesiącu.
 

DeletedUser16965

Guest
wszystko co da dodatkową mozliwość walk chetnie zobacze w grze :) ale czy to nie bedzie zabawa dla graczy co maja AO, zeusa, castel, katedre na 100?? na jakiej zasadzie dobierac przeciwników??
 

DeletedUser7795

Guest
@kubagra81 poziom obrony i ataku naszych przeciwników powinien być jak najbardziej zbliżony do naszego. Według mnie system powinien dobierać graczy z maksymalną różnicą 10-15% w ataku i obronie.
 

DeletedUser17523

Guest
Wyrzucić Kino, wrzucić Arenę. Ustawić odpowiednie kryteria doboru przeciwnika: (5-10% różnicy ataku; ta sama epoka).
Co do nagrody można zrobić opcje, że gracze wrzucają identyczną pulę nagród [Medale (jakieś kolejne zastosowanie dla nich);pr (najbardziej kusząca nagroda);Towary, Monety, Zaopatrzenie(tu z myślą o niższych epokach)] . Wygrany zgarnia wszystko.
 

DeletedUser14806

Guest
Szkoda tylko że my jako gracze możemy sobie jedynie podyskutować nad nowościami w grze i nie mamy na to wpływu co nam serwują. Wrzucają na zasadzie bierz co dają i nie marudz.
 
Do góry