Jak można posiadać 7 jednostek?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18590

Guest
Mam zadanie bonusowe "Posiadaj 7 pionierów lub 7 szaserów" Jak tego dokonać skoro jednocześnie można wyszkolić 4 jednostki a z użyciem diamentów 6. To jak to 7??? Nawet z diamentami się nie da przecież.
 

DeletedUser18590

Guest
Ale za tego questa dają 6 papieru i 6 drutu i jeszcze trzeba zebrać 60 000 zaopatrzenia to jakiś żart, jeden z głupszych zadań jakie widziałem, żeby to było zadanie linii bocznej przerwałbym w cholerę a tego ****a się nie da. Bez kitu pozostaje wygospodarować na mapie miejsce dla drugich koszar??? Na taką pierdołę? Masakra ;)
 

DeletedUser14806

Guest
Chyba że masz alcatraz i wyprodukuje ci z jednych koszar te 7 sztuk.
 

DeletedUser16730

Guest
Jeśli jesteś w epoce to zaczekaj bo mogą wpaść z wypraw.
 

DeletedUser

Guest
ja mamzadanie wyprodukowac 10 mangust
co za bezsens zwlaszcza ze budynek w jakim tosie buduje jest tragiczny i nawet przerwac sie nie da ;/
co za bezsens
 

DeletedUser18590

Guest
Ja na dodatek teraz przyczaiłem że mając dwa budynki jestem w stanie wyprodukować 6 pionierów. Chyba że użyje diamenty, no chyba powaliło ich na łeb. Haahahaha Faktycznie na wyprawach gildyjnych albo w questach coś wpadnie z czasem bo mega głupotą by było żeby trzecie koszary stawiać dla pionierów. Ale jaja... masakra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13695

Guest
jeżeli jest zadanie posiadaj to faktycznie musisz postawic dodatkowo koszary lub miec alka jezel iwyprodukowac to mozesz miec jedne koszary i po wyprodukowaniu usunac go i znowu produkowac, zajmie to dluzej ale nie musisz kombinowac z miejscem
 

DeletedUser18590

Guest
jeżeli jest zadanie posiadaj to faktycznie musisz postawic dodatkowo koszary lub miec alka jezel iwyprodukowac to mozesz miec jedne koszary i po wyprodukowaniu usunac go i znowu produkowac, zajmie to dluzej ale nie musisz kombinowac z miejscem

Raz był quest wyprodukuj po ileś tam jednostek ze wszystkich obiektów swojej epoki. Czekałem długimi godzinami, pousuwałem jednostki i dałem na nowo i mi wszsytko zniknęło. To był jeden jedyny quest za dmiamenty który wywaliłem trwało to ze trzy dni więc mnie dobiło jak zobaczyłem że muszę na nowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry