Tawerna forumowa ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18348
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18348

Guest
Witajcie w tawernie forumowej !

Można tu pisać o wszystkim i o niczym ;)

images

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18348

Guest
Ja zacznę od niemiłego zdarzenia w tej grze, a mianowicie na świecie B jest znana postać jak gracz zimnyyyyy ,z którym nie wymieniajcie PRków,bo uważa się za ''szlachtę,a szlachcie należy się danina'' tak mi napisał ,to bezczelny oszust ,ale kulturalny ,bo ''podziękował za darmówkę'' .
Nie kryje się z tym tylko oficjalnie chwali się na czacie ,ile PR kradnie codziennie i ma z tego satysfakcję, więc mój post nie powinien być usunięty.
...ale jak w jego gildii są osoby z ekipy forum lub supportu to niestety usuną mój post ,taka kolej rzeczy, mafia rządzi .
83164744768614086128.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19136

Guest
Taka osoba to zwykły cwaniaczek i jednym słowem złodziej, ten przypadek pokazuje jak można nisko upaść aby zdobyć parę PR, szkoda słów na takiego człowieka, o ile można go nazwać człowiekiem, tutaj w grze uważa się za wielkiego szlachcica, a w życiu prawdziwym to pewnie zakompleksiony chłopaczek, który tylko w grach może udawać kogoś innego.
 

DeletedUser17941

Guest
i ta osoba jest na 6 miejscu w rankingu i okrada początkujących graczy to przykre bardzo
 

DeletedUser18348

Guest
Owszem przykre i zniechęcające do dalszej gry, ale miejcie na uwadze jedno,że wymiana PR między światami jest to temat śliski i nie do końca ma swoje racje i wyjaśnienie w regulaminie, choć to prawie wszyscy robią, a ten gałgan zimnyyyyy ma tylko jedno konto i nie wymienia z innymi światami PRków, więc uważa,że to mu się należy i kto mu zaszkodzi ? Po prostu nikt .I tak robi,kradnie od 3 lat ! i chwali się !
Z tego morał,że wystarczy mieć jeden świat i kraść PRki niż mieć więcej światów i postępować uczciwie wymieniając PR między światami .
Cwana bestia, wie co robi i jest zgodna z regulaminem, niż Ci co się wymieniają między światami ,po prostu prawo Forge chore jest jak i pisu.
 

DeletedUser18348

Guest
Wszystkim tym ''forgeofempiresom'' ( :haha: ), którzy obchodzą Święta Bożego Narodzenia życzę :) :

01123531116118077530.gif


:D<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<38>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19277

Guest
Przyłączam się do życzeń,ja już od środy sylwestruję hehe
 

DeletedUser18348

Guest
To już niedługo, bo Nowy Rok już w poniedziałek :p
 

DeletedUser18348

Guest
To niedobrze,że wątróbka taka swawolna i sobie decyduje :o, móóóózg powinien wziąć sprawy w swoje rączki ;)
 

DeletedUser19277

Guest
Mózg przeżywa potop i nie jest w stanie a coś musi hehe
 

DeletedUser18348

Guest
To może noworoczne postanowienie?
Zmykam już,papatki :D Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)
 

DeletedUser18348

Guest
Mistery odezwie się chyba za rok ,jak wytrzeźwieje:haha:
Ehhhh ilu tu graczy jest nieuczciwych np sobie życzą wpłacać na 1,85 a sami innym pomimo próśb wpychają się na darmozjada.
W sumie to ( wyżej opisane) i plądrowanie to gra.Smutna gra, a raczej gracze nie fair.
Ja nie raz mam okazję ,a pomimo to wbijam na 1,85 i nie plądruję i świetnie mi idzie :)

.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18348

Guest
Uczcie się życia fair -play! Jeżeli sobie czegoś nie życzycie to nie róbcie tego innym !
 

DeletedUser18601

Guest
Chyba Zdzichu i zimnyyyy mają inne zdanie na ten temat :p
 

DeletedUser18348

Guest
Nie tylko Zdzichu i zimnyyy ,lista jest długa oszustów,za długa .......Mnie tylko zimnyyy oszukał,ale na A od kilkunastu znajomych wiem,że Marcin
Murzyn nieźle bajeruje i naciąga, kulturalny człowiek i bardzo religijny widać po czacie .Aż nie do wiary ,że takie ziółko :haha:

P.S Widać jak sobie kulturalnie odpowiada na teksty poszkodowanych,bezczelność to niestety jego drugie imię:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18601

Guest
dlatego ja zawszę szukam kogoś poleconego ;) Do tej pory nikt mnie jeszcze nie oszukał :D
 
Do góry