Wyprawy gildyjne - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14109

Guest
Orientuje się ktoś, czy wchodząc do oceanu od samego początku wymagana jest nazwijmy to "premium surka", czy dopiero po odblokowaniu portu? Z tego co się orientuje to tak było, ale może coś się zmieniło. Dobrze by było jakby odpowiedział jakiś Sup. :)
 

DeletedUser14109

Guest
Wiem, żeby odblokować port trzeba zrobić 16 techów, tam nie trzeba tego czegoś na "o", ale czy to samo jest z wyprawami? Jak wejdę do oceanu to na 4lvl podczas negocjacji będę potrzebował tej surki czy nie?
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wiem, żeby odblokować port trzeba zrobić 16 techów, tam nie trzeba tego czegoś na "o", ale czy to samo jest z wyprawami? Jak wejdę do oceanu to na 4lvl podczas negocjacji będę potrzebował tej surki czy nie?
Jeśli masz mapy wyprawy z Oceanicznej, to tak.
 

Fatherland

Książę
relikty u mnie:
106
50
9
=165

ilosc wypraw:
1017

szanse na 10lvl swiatyni reliktow (szybko postaawiona na 10lvl):

16,25% suma
68,04% - pospolity
24,46% - niepospolity
5,50% - rzadki

rzecziwste wartosci:
(16,22) suma
(64.24) pospolity
(30.30) niepsopolity
(5.45) rzadki
 

DeletedUser7795

Guest
Aktywny bonus "dodatkowa tura w negocjacjach" nie powinien się wyłączać w trakcie rozwiązywania konfliktu w wyprawach!
 

DeletedUser17201

Guest
Ale się chyba nie wyłącza?
Kiedyś w trakcie robienia wypraw musiałam zostawić w połowie negocjacje i jak wróciłam po ponad godzinie to nadal mi się świeciło na zielono, że mam jeszcze 2, a nie 1...
 

DeletedUser17201

Guest
Mówisz, że o takich pierdołach jak cień pod monetami to piszą, a o dużo istotniejszej kwestii nie raczyli wspomnieć? Nie żebym miała jakieś oczekiwania w stosunku do Inno...
 

DeletedUser7795

Guest
@aerrae wyłącza. Przynajmniej mi wyłączyło. Gdy wybierałem towary w negocjacjach to nagle mi zmniejszyło ilość tur. W ten sposób tracimy podejście w wyprawach.
 

Fatherland

Książę
Mi też wyłączyło w przeszłości. Ale najlepsza była super oferta diamentowa która mi wyskoczyła w reklamie podczas negocjacji. Skutecznie wykasowała caly podgląd na negocjacje, zawiesiła aplikację i po powrocie już nie było widać co siedzi wybrane w 3 turach negocjacji. Same puste tło. Na szczęście był cień pod tarczką przegranej negocjacji po czwartej turze.
 

DeletedUser19392

Guest
Powinna być premia za 10k srebrników 5 tur, nieograniczona liczba podejść 100 minut.
Straszna ta "okienkologia" na wyprawie można by to było zrobić bez popupów i jazgotów.
Powinna być możliwość skopiowania wyboru z 1 okienka do pozostałych.
 

DeletedUser17523

Guest
Powinna być premia za 10k srebrników 5 tur, nieograniczona liczba podejść 100 minut.
Nie będzie wydawanych diamentów przy "darmowych" 5 turach negocjacji. Po za tym w 4 bardzo ładnie idzie robić 4 poziomy wypraw. Nieograniczena liczba podejść na 5 min to jeszcze bym zrozumiał, ale 100 to przesada. 2,25 poziomu wypraw można zrobić w 15 min (osobisty rekord) samymi negocjacjami. Samo istnienie nieograniczonej ilość podejść sprawiłoby, że wyprawy byłby zbyt łatwe.

Straszna ta "okienkologia" na wyprawie można by to było zrobić bez popupów i jazgotów.
Powinna być możliwość skopiowania wyboru z 1 okienka do pozostałych.

Okienka łatwiej się programuje, a jedno czy 2 kliknięcia to praktycznie bez różnicy. Chyba, że masz plan jak wykorzystać te kilka dodatkowych sekund.


@aerrae wyłącza. Przynajmniej mi wyłączyło. Gdy wybierałem towary w negocjacjach to nagle mi zmniejszyło ilość tur. W ten sposób tracimy podejście w wyprawach.

Z tego co pamiętam to bonus 4 tur w negocjacjach nie wyłączał się jeżeli zacząłeś negocjacje (1 zapłata towarów), ale mogę się mylić.
 

DeletedUser19392

Guest
Wydaje mi się ze jak otwiera się okno negocjacji i pisze "pozostałe próby 4" to jest 4 aż rozwiążę albo się poddam.
 

DeletedUser18949

Guest
Idę na rekord: 23 konflikty za mną - 0 reliktów. Co robię źle ?
 

DeletedUser18949

Guest
Po 28 konflikcie trafiłem 10 łotrów. Zaiste fantastyczna nagroda biorąc pod uwage, że mam alcatraz:D
 

DeletedUser19392

Guest
Może nie masz świątyni reliktów? :D.
Rozmieszczenie reliktów jest dziwne. Trafia się 5 na 1 poziomie potem nic.
 

DeletedUser7795

Guest
Jeszcze bardziej śmieszne jest trafienie 600 medali w złotym relikcie. Zaiste wspaniała nagroda ... ;/
 

DeletedUser7795

Guest
@Von Grun 600 medali to jest mała paczka. Duża paczka medali to jest 1500 albo 1800 medali, dokładnie nie pamiętam. Samo to żeby dawać w nagrodę medale w złotym relikcie jest śmieszne.
 
Do góry