Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DomLuk

Wójt
Na testowym kompletna cisza wiec narazie nic nie bedzie wchodziło dalej życzenia sylwestrowe na początku są.
 

DeletedUser18927

Guest
No to będziemy czekać z niecierpliwością co to za nowa perła będzie :)
 

DeletedUser17530

Guest
O której wiadomo, że będzie już 2 miesiące :p

Tylko, że ta nowa grafika wskazuje, że jest już przygotowana do ogłoszenia :)

Jak kogoś to interesuje, to JUTRO AKTUALIZACJA 1.118. Takie info, żeby nikt się nie zdziwił jutro, że apkę trzeba zaktualizować. Nasz "team" z obrażonym @Shelian na czele, jak zwykle ma co innego do roboty :) A ja pisałem o tym już w piątek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kasia2389

Arcyksiążę
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Wcześniej główną nagrodą były zestawy budynków a teraz będzie jeden budynek ale z możliwością ulepszenia :haha:
 

DeletedUser15836

Guest
Podlinkujecie? Swoją drogą, szkoda, że bez eventu walentynkowego, a karnawał teoretycznie kończy się za 2 tygodnie...
 

DeletedUser17530

Guest
OP 6 już na becie. Jest to ostatnia część Oceanicznej Przyszłości.

Nowa perła: The Blue Galaxy. Posiada nową umiejętność - podwójny zbiór. W przypadku kilku pierwszych zbiorów z budynków istnieje szansa, że zasoby zostaną podwojone. Nie dotyczy to budynków wojskowych, Pereł Architektury i portów z AP / OP.
Oprócz umiejętności Podwójny Zbiór, The Blue Galaxy będzie również produkować medale.

Wymiary 7x5, na 1 poziomie 17% szans na podwojenie zbiorów z 4 pierwszych budynków. Towary do budowy:
500 Plankton
400 Bioświatła
400 Koralowców
350 Sztucznych łusek
500 Pereł

X_OceanicFuture_Landmark3.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18293

Guest
ciekawy jaki % i ilość szans będzie dawać na wyższych poziomach? na 10, 60 czy 80....
 

DeletedUser16730

Guest
Słaba ta perła wg mnie

To zależy od wartości na wysokich levelach. Jeśli podwoi 10 tarasów to przy wielkości 5x7 da dodatkowe 50pr. Wszystko zależy od wolnego miejsca i braku lepszych opcji, ale z urzędu nie jest słaba obiektywnie.
 
Do góry