Zadania a wojsko z Alcatraz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18599
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18599

Guest
Dlaczego do zaliczenia zadania typu wyszło określoną ilość wojska liczy się wojsko zdobyte ma wyprawach, a nie liczy się to z alcatraz? Moim zdaniem bardziej odpowiada to treści zadania "wyszkol", niż to wojsko z wypraw, a niestety nie liczy się :(
 

DeletedUser19136

Guest
Wojsko z alca liczy się do zadań, pytanie tylko co Alc wyprodukował bo produkuje losowo wybrane jednostki z tych które możemy produkować w swoim mieście czyli jakie koszary posiadamy. Jeśli wyprodukował ci tylko łotry to one się NIE zaliczają do zadań,
 

DeletedUser18599

Guest
Łotry właśnie, ale te z kryjówki łotrow u mnie się do zadań wliczają, a te z Alca nie
 

DeletedUser19136

Guest
łotry z kryjówki łotrów zaliczają ci do zadań?, to trochę dziwne ja jestem przekonana że łotr NIE ma przypisanej epoki tak więc każdy łotr nieważnie gdzie wyprodukowany albo zdobyty NIE wlicza się do zadań. Przynajmniej do tej pory tak myślałam
 

DeletedUser7795

Guest
Łotry nie wliczają się do zadań "wyszkol jednostki". Ja specjalnie stawiam budynki wojskowe aby Alcatraz wyszkoliło jednostki z tych budynków wojskowych.
 

DeletedUser11629

Guest
Mogło tak być, jeśli dostałeś zadanie "wyszkol jednostki", a nie "wyszkol jednostki ze swojej epoki etc.", ponieważ łotry epoki nie mają i nie wliczają się do takich zadań. Może z czempionami ich mylisz? :) Bo czempiony się wliczają, ponieważ posiadają przypisanie do epoki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry