Robin65 stary czy nowy?

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zasadniczo ten sam :D. Niektórzy być może mieli okazję zetknąć się ze mną w innych grach InnoGames.
Krótko o sobie, mam na imię Wojciech, nick jest podpowiedzią do mojego rocznika (tak mam już ponad pół wieku). Z FoE mam kontakt już od praktycznie samego początku jego istnienia uczestnicząc w testach z tego czasu również pochodzi konto na tym forum.
Witam wszystkich użytkowników, mam nadzieję iż mój wkład w ten projekt będzie równie satysfakcjonujący. Jeśli macie do mnie pytania chętnie spróbuję się z nimi zmierzyć.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Och jak najbardziej, może nie sumiastego ale mam. Przedrostek "Pan" nie jest potrzebny, nie usztywniajmy niepotrzebnie atmosfery.
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Batman? Hmm nie znam gościa, a żeby jeszcze podrzucał, brr. Robinami nie należy potrząsać i podrzucać :D.
A jak leci? Pomalutku do przodu, powrót z urlopu, zmiana projektu, mam co robić.
 

DeletedUser9

Guest
Robinie skoro temat u ciebie tak przycichł to może pora na kilka pytań :D
1. Co lepsze foe czy grepo ?
2. Do, której epoki doszedłeś najdalej ?
3. Co było pierwsze jajko czy kura

No może na początek wystarczy :)
 

Robin65

Zespół FoE
Co-Community Manager
Robinie skoro temat u ciebie tak przycichł to może pora na kilka pytań :D
1. Co lepsze foe czy grepo ?
2. Do, której epoki doszedłeś najdalej ?
3. Co było pierwsze jajko czy kura

No może na początek wystarczy :)
Ad 1. To dwie różne gry i ich porównywanie to jak porównywanie damskiej siatkówki z męskim boksem w każdej jest coś fajnego.
Ad 2. Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam, a obecnie kończę wczesne średniowiecze
Ad 3 Jako zwolennik kreacjonizmu zdecydowanie kura :D.
 
Do góry