Historia Arthura Conana Doyle’a - dyskusja

Kaluta

Wójt
A zestaw do renowacji? W majówce był w komplecie :?

niet :( może w losowej nagrodzie trafisz, ale to różnie bywa...

Co wam najwięcej czasu zajęło? (oprócz zwiadu, zajęcia sektorów i zajęcia prowincji oczywiście ;) )

Mi motywacja, bo mam o stałej godzinie motywowanie i musiałam prawie cały dzień czekać:p
 

DeletedUser17497

Guest
U mnie robienie jednostek z epoki, bo mam cały jeden budynek do ich produkcji. :D
 

Von Grun

Wicehrabia
Wystarczy parę walk w wyprawach i jednostki same wpadną. Ja muszę czekać z zakończeniem wyprawy do wieczora.
 

DeletedUser18113

Guest
W majówce dałem się zaskoczyć. Skończyłem motywację a tu mi Helga wyskakuje - zmotywuj lub odrestauruj, no myślałem że mnie trafi ;) Tym razem jechałem z planem- przepisany ręcznie na papier z zaznaczeniem ile potrwa i do której godziny każdy punkt. Poszło jak po maśle :)

Ja tu gadu gadu a tu mi towary na budowę Pierwszej Perły wjechały. Na początek - Latarnia z Faros. :D Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kaluta

Wójt
Ja tu gadu gadu a tu mi towary na budowę Pierwszej Perły wjechały. Na początek - Latarnia z Faros. :D Pozdrawiam.
Moja pierwsza ( i jak narazie ) jedyna perełka ;)

Tym razem jechałem z planem- przepisany ręcznie na papier z zaznaczeniem ile potrwa i do której godziny każdy punkt. Poszło jak po maśle :)

Podobnie zrobiłam, najłatwiej iść zgodnie z planem ;)

Nie ma się o co spinać Wasza Wysokość

I o to tutaj chodzi :D

Powodzenia tym co jeszcze nie ukończyli!
 

Kaluta

Wójt
Hej,
pisane było już wczoraj, ale chyba teraz jest trochę więcej osób z siedzibą - jak tam u Was wygląda motywacja i podwojona liczba monet Siedziby Lorda?
 

DeletedUser8110

Guest
Niestety do gry wkradł się błąd i Siedziby lorda nie można ani prawidłowo zmotywować ani splądrować. :( Zostało już to zgłoszone do naprawy. Przepraszamy za kłopoty!
 

Kaluta

Wójt
Niestety do gry wkradł się błąd i Siedziby lorda nie można ani prawidłowo zmotywować ani splądrować. :( Zostało już to zgłoszone do naprawy. Przepraszamy za kłopoty!

Uuuu to straciłam dwie motywację :(

A z tym splądrowaniem to nie trzeba się śpieszyć, by to naprawić 8>

Dzięki za odpowiedź!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18113

Guest
Niestety do gry wkradł się błąd i Siedziby lorda nie można ani prawidłowo zmotywować ani splądrować. :( Zostało już to zgłoszone do naprawy. Przepraszamy za kłopoty!
Ciekawe czy niepodwajnie kasy też zostanie naprawione.

Info z Wiki na temat plądrowania Siedziby lorda jest raczej jasne:
- Może zostać splądrowana jeśli nie jest zmotywowana.
Zmartwienie raczej plądrujących.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry