[Inne] Dodanie nagrody za wspieranie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15684
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za ?


  • W sumie głosujących
    5

DeletedUser15684

Guest
Pomysł na to, żeby za motywacje nadal dostawało się monety, ale już za odrestaurowanie zaopatrzenie.
 

DeletedUser

Guest
brakuje ci opcji w ankiecie - " mi to tito"
a dlatego że 310 / motywka x 300 = 93 000 = usrane grosze.
jakby za łącznie zmotywowane 300 osob w arktyce kasy bylo 3 000 000 to wtedy mozna sie zastanowic - choc totez grosze.
jakby tego było 12 000 000 - to byloby warto.
 

Kaluta

Wójt
Pomysł na to, żeby za motywacje nadal dostawało się monety, ale już za odrestaurowanie zaopatrzenie.

A wchodzisz na każde miasto znajomego/sąsiada i wybierasz co chcesz motywować/odrestaurować? Przy małej ilości znajomych/ludzi w gildii/sąsiadów miało by sens ale nie przy dużych 'ilościach' gdzie raczej automatem jedziesz.

a dlatego że 310 / motywka x 300 = 93 000 = usrane grosze.
jakby za łącznie zmotywowane 300 osob w arktyce kasy bylo 3 000 000 to wtedy mozna sie zastanowic - choc totez grosze.
jakby tego było 12 000 000 - to byloby warto.

Może dla Ciebie to są marne grosze bo w wysokiej epoce jesteś; dla mnie to dużo, bo w rozkwicie dopiero jestem ;)
 

DeletedUser17497

Guest
Może dla Ciebie to są marne grosze bo w wysokiej epoce jesteś; dla mnie to dużo, bo w rozkwicie dopiero jestem ;)
No tak to wygląda, że złoto z motywacji z czasem traci na znaczeniu. Już większą wartość mają chyba te losowe plany które się dostaje, chociaż zapewne w późniejszych epokach i one się przestają przydawać. :/
 

DeletedUser18113

Guest
Pogodzę Was wszystkich. Zamiast monet i zaopatrzenia, niech już będą te no......diamenty. :haha: 1dm/100 m/r
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bartekmod

Książę
pamiętam jak kiedyś czekałem na możliwość zmotywowania (i to przy 20 monetach za motywację), bo pozwalało mi tych kilka dodatkowych monet na kolejną rozbudowę - tak, byłem tak ubogi... były momenty że nie mogłem zamienić wszystkich dróg na nowe, bo brakowało mi zaś zaopatrzenia... pocieszę Cię, że wszelkie braki czy to w monetach czy w zaopatrzeniu są przejściowe i z czasem będzie ich zalegał nadmiar :) to że za motywację dostajemy monety pewnie wynika z tego, że monety można przetopić na PRy, a zaopatrzenie leży odłogiem...
a co mielibyśmy dostawać za puste wsparcie?
 

Kaluta

Wójt
No tak to wygląda, że złoto z motywacji z czasem traci na znaczeniu. Już większą wartość mają chyba te losowe plany które się dostaje, chociaż zapewne w późniejszych epokach i one się przestają przydawać. :/

co 10 poziomów podaże musisz mieć nowy komplet planów dla perły, więc chyba jednak nie tracą na ważności, w szczególności gdy duzo PR dają ;)

Pogodzę Was wszystkich. Zamiast monet i zaopatrzenia, niech już będą te no......diamenty.

Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiet! Nie pogardzę :p:p


blondynką nie jestem, ale że jak: 1 diament na 100 m(ieszkańców?) na r(ok?), nie kumam :idiot:

Studnie życzeń rzecz jasna!

Ooooo to ja też chcę studnię życzeń! ;)
 

DeletedUser

Guest
owszem @lady matylda dla mnie 93 000 to grosze
w rozkwicie za motywacje dostajesz czesc z 310 za motywke - bodajrze cos kolo 50 monet - wiec jeszcze wieksze grosze.
 

DeletedUser11629

Guest
Młotki za wspieranie nie - monet jest bardziej brak, bo za nie kupuje się pyrki.
 
Do góry