Dyskusja o wersji 1.95

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16730

Guest
Rozejrzyjcie się po TOPce najlepszych aplikacji w Sklepie Google Play czy AppStore.
A co to zmienia w kwestii...
Idzie w kierunku kiczu i komercyjnej sieczki.
a ponieważ...
Wciąż jednak miasto samo w sobie, budynki, otoczenie miasta są i będą pełne szczegółów - tutaj nikt nie będzie odbierał FoE jego pięknych szczegółów.
dlatego zaprzęgliście woła do karety.

Zastanawiam się poważnie czemu niszczycie klimat tej gry. Być może to zwykła głupota, a być może musicie bo stała na skraju bankructwa. Nie siedzę w księgach finansowych Inno więc mogę tylko snuć domysły. I nie dotyczy to tylko "radosnych" pomysłów, ale coraz bardziej wyraźnej polityki "dojenia krowy aż zdechnie".
I tak sobie myśle, a róbcie sobie co chcecie! Tylko proszę, miejcie chociaż trochę honoru i nie piszcie...
Oczywiście wciąż jednak mogą się komuś te zmiany nie podobać i szanujemy również te opinie!
Bo nic nie szanujecie. Zwyczajnie po was spływają woda jak po kaczce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
Mianowicie, edytujac go nie ma mozliwosci uzycia ENTERa aby przejsc do nowej lini.
Jest to zamierzone działanie.

@siorprajs z nerwów pomyliłaś tematy... :)

ZAZNACZAM: chodzi mi tylko o grafiki na wersję flash, gdybym chciał pojechać grafikę na apkę napisał bym o tym w oddzielnym temacie (albo skopiuję niektóre wypowiedzi i wkleję), który jest na forum "Profil aplikacji mobilnej..."
Odpowiadałam zgodnie z prawdą na posty w tym temacie. Grafika profilu i osiągnięć zarówno w aplikacji jak i w przeglądarce jest taka sama w związku z tym, że większość nowych grafik nie jest rysowana podwójnie. Ale oczywiście, zapraszam do komentowania grafik osiągnięć i profilu w podlinkowanym powyżej temacie.

być może musicie bo stała na skraju bankructwa.
Bez obawy, do bankructwa InnoGames ma dalej niż kiedykolwiek. :) O samo FoE również się martwić nie trzeba.
 

DeletedUser14685

Guest
Czasami wprowadzicie cos fajnego (np. przeglad listy perel architektury), czasami jakis nieoczekiwany, irytujacy blad (np. wyskakujaca co chwile historia wydarzen lub blad wewnetrzny), ale niestety co aktualizacje mam wrazenie, ze gra gorzej chodzi - nie chodzi tu o calosc, ale o poszczegolne elemnety gry, np. po wejsciu jednej aktualizacji zacinaja sie wyprawy, po 2-giej GvG, po 3-ciej zacina sie przy odwiedzaniu miast innych graczy, a po jeszcze innej gra sie sama odswieza :(

Co do tej aktualizacji to oceniam ja raczej negatywnie, poniewaz w miejscu zakladki z towarami pojawily sie bonusy. Dobrze, ze przeglad bonusow jest przejrzysty, ale mozna bylo dodac 4 zakladke i miec towary oraz przeglad bonusow w tym samym miejscu. Wiem, ze towary mozna sprawdzic na targu, ale juz przyzwyczailem sie, ze sprawdzalem je w ratuszu :)
 

DeletedUser17255

Guest
Pomimo pewnych zastrzeżeń (nie będę powtarzał za innymi) chciałbym zwrócić uwagę na pewien aspekt.
Mój pierwszy kontakt z FoE miałem, kiedy gra startowała na FB... Triumfy wówczas święciło FV, Cafe coś tam... Czy ktoś dzisiaj pamięta o nich jeszcze ?
W kwestii grafiki - wraz z nowymi epokami (Przyszłość, Arktyka) oprawa graficzna budynków osiągnęła wyrazisty i spójny wyraz.
Zupełnie nie przekonała mnie grafika w modernizmie, a już całkowicie w postmodernizmie, który był w architekturze okresem dekadencji, zabawy z formą i treścią, a tutaj reprezentowany jest przez smutny ratusz i posępne, slamsowe blokowiska ...
Irytujące jest to przecenianie nagród, bo można zmienić opakowanie, ale cena nie powinna wzrastać - to nie marketingowe.
Ogólnie, patrząc na przekrój całości, bardzo pozytywnie oceniam zmiany w ostatnich miesiącach... a że nie idą one w kierunku oczekiwań i apetytów (pewnie przede wszystkim) graczy zasiedziałych w grze od kilku lat... Gra musi żyć, żeby przyciągać nowych graczy, bo bez nich przestanie się bilansować. Na 133% :)
 

DeletedUser5324

Guest
znowu cichcem wprowadzono zmiany w nagrodach z wypraw... teraz co chwila wygrywasz plany lub dodatkowe podejścia... ciekawe jak z bonusami broniących - okaże się czy znów nie zwiększono trudności - za co w nagrodę można wygrać podejścia i plany do ŚR, Babel, czy Koloseum...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
znowu cichcem wprowadzono zmiany w nagrodach z wypraw... teraz co chwila wygrywasz plany lub dodatkowe podejścia

Ciekawa teoria. Od momentu gdy w nagrodach znalazły się dodatkowe podejścia, chyba dwa razy udało mi się takowe wygrać (na pewno nie więcej niż dwa razy).
Po 8 konfliktach z kolei, przy pierwszym większym wygrałem diamenty, przy drugim czempiona (był to mój drugi wygrany czempion od momentu wejścia do AP, czyli jakoś od 4-5 miesięcy).

ciekawe jak z bonusami broniących - okaże się czy znów nie zwiększono trudności

Czy to również tyczy się zmian wprowadzanych "cichcem"? Jeśli tak, to przypomnij mi, kiedy cichcem zwiększono bonusy broniących, bo nie przypominam sobie takiej sytuacji.

za co w nagrodę można wygrać podejścia i plany do ŚR, Babel, czy Koloseum...

Można też wygrać wyjątkowe budynki, diamenty, punkty rozwoju, plany do Arki, AO, PC, BN - zależy od konfliktu i szczęścia.
 

DeletedUser5324

Guest
Faktycznie - nie miałem racji - dodano jeszcze kilka bardzo potrzebnych nagród - pakiety motywacji i wieże zwycięstwa... normalnie - nic - tylko wygrywać...
 

bartekmod

Książę
oj tam wieże zwycięstwa nie są takie złe, jako zapchajdziury zamiast ozdóbek nie zabierają niepotrzebnie motywacji i medali mi dają więcej niż by dawała Gaja na 10 lvl, także i PRy zaoszczędzone
 

DeletedUser5324

Guest
napisz do Supportu :)
tuż przed poprzednią wyprawą narzekałem w Supporcie, że 10 poziom ŚR daje mniej reliktów niż 2-4 poziom... niby odpisano mi, że to kwestia przypadku i szczęścia - ALE - o dziwo - relikty w wyprawie sypały się jak z rękawa, ciężko było je policzyć... nagrody z konfliktów też były raczej te lepsze... nie wierzę w aż takie przypadki - coś przełączono - żebym miał więcej szczęścia - to było po to, żebym zamknął paszczę :)
teraz nie marudziłem nic - więc wszystko włączono znowu na tryb normalny - i na 30 konfliktów miałem może 4 relikty... oczywiście dostałem z nich w twarz od starożytnych i paczki surowców... z pozostałych nagród wypadają niemal same dodatkowe podejścia i plany do bezużytecznych pereł...
przypadek? hahaha :) w takich grach można dowolnie manipulować szczęściem poszczególnych Graczy - sam jestem programistą - to naprawdę żaden problem... kwestia ustawienia u danego Gracza zmiennej o nazwie np: luck - na wyższą lub niższą wartość... a wiemy, ze Support ma możliwości grzebania w różnych ustawieniach, zasobach gry - potrafi przywracać usunięte przypadkowo budynki, kiedyś w ramach przeprosin za błąd gry Support dodał surowce do Skarbca Gildii - wszystkimi parametrami można dowolnie manipulować...
 
napisz do Supportu :)
tuż przed poprzednią wyprawą narzekałem w Supporcie, że 10 poziom ŚR daje mniej reliktów niż 2-4 poziom... niby odpisano mi, że to kwestia przypadku i szczęścia - ALE - o dziwo - relikty w wyprawie sypały się jak z rękawa, ciężko było je policzyć... nagrody z konfliktów też były raczej te lepsze... nie wierzę w aż takie przypadki - coś przełączono - żebym miał więcej szczęścia - to było po to, żebym zamknął paszczę :)
teraz nie marudziłem nic - więc wszystko włączono znowu na tryb normalny - i na 30 konfliktów miałem może 4 relikty... oczywiście dostałem z nich w twarz od starożytnych i paczki surowców... z pozostałych nagród wypadają niemal same dodatkowe podejścia i plany do bezużytecznych pereł...
przypadek? hahaha :) w takich grach można dowolnie manipulować szczęściem poszczególnych Graczy - sam jestem programistą - to naprawdę żaden problem... kwestia ustawienia u danego Gracza zmiennej o nazwie np: luck - na wyższą lub niższą wartość... a wiemy, ze Support ma możliwości grzebania w różnych ustawieniach, zasobach gry - potrafi przywracać usunięte przypadkowo budynki, kiedyś w ramach przeprosin za błąd gry Support dodał surowce do Skarbca Gildii - wszystkimi parametrami można dowolnie manipulować...

Masz rację! Dokładnie tak jest. Jesteśmy kontrolowani przez rasę Reptilian, którzy sprytnie nami manipulują i myślimy, że to my rządzimy na Ziemi, a tak na prawdę jesteśmy tylko sadzonkami, które oni wykorzystują do swoich eliksirów nieśmiertelności. Co więcej Merlin faktycznie znał się na czarach i był pra pra pra pra pradziadkiem Albusa Dumbledore'a, a ten z kolei doprowadził do zakończenia II Wojny Światowej pokonując ostatecznie swojego największego wroga szamana Uku Bugu Dunkt, którego duch opętał ciało Hitlera. Sama dusza szamana pałętała się po świecie od czasów hiszpańskiej inkwizycji, która to przyczyniła się do upadku takich cywilizacji jak Majowie. Na prawdę wierzę w to, że support przejął się głosem pojedynczego człowieczka, bo ten poskarżył się, że nie wypadają mu relikty, a ma 10 poziom i już w następnych wyprawach nagle dostał ich od groma. Polski support jest potomkiem takich organizacji jak Illuminati, Masoneria dlatego też mają wpływ na to jak często wypadają konkretnym graczom relikty. CO WIĘCEJ! Oni przejmują się skargą pojedynczej jednostki i zrobią wszystko żeby akurat ta jednostka zamilkła ponieważ mają dostęp do wyroczni delfickiej i poznali przyszłość.

Co do tych Twoich reliktów. Od 9 tygodnia wypraw prowadzę swoje zapiski na temat tego ile oraz jakich konkretnie reliktów mi wypadało. Wyniki są różne, ale od momentu notowania miałem tylko 4 tygodnie gdzie dostałem 4 lub mniej reliktów. Z czego 2 tygodnie jeden po drugim dostałem łącznie 5 srebrnych reliktów. W innym tygodniu były to 3 relikty, 1 srebrny i 2 jadeitowe. Pozostałe 12 tygodni to mogę śmiało powiedzieć wysyp reliktów. W międzyczasie rozwijałem ŚR i zatrzymałem się na poziomie 7, bo jak mam mieć szczęście to będę mieć. Jak nie będę miał to nie. Na chwilę obecną są wartościowsze perły, w które warto wrzucać PRy.

Relikty są jak są. Jakie są takie są. Gdyby nie było ŚR, nie byłoby reliktów. Nie byłoby reliktów to nie pisałbyś takich bzdur, bo nie byłoby nawet temat. Nie odpowiada, to nie korzystaj. Usuń ŚR i nie będziesz mieć żadnych reliktów, a co w związku z tym, nie będziesz mieć żadnych pretensji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
napisz do Supportu :)
tuż przed poprzednią wyprawą narzekałem w Supporcie, że 10 poziom ŚR daje mniej reliktów niż 2-4 poziom... niby odpisano mi, że to kwestia przypadku i szczęścia - ALE - o dziwo - relikty w wyprawie sypały się jak z rękawa, ciężko było je policzyć... nagrody z konfliktów też były raczej te lepsze... nie wierzę w aż takie przypadki - coś przełączono - żebym miał więcej szczęścia - to było po to, żebym zamknął paszczę :)
teraz nie marudziłem nic - więc wszystko włączono znowu na tryb normalny - i na 30 konfliktów miałem może 4 relikty... oczywiście dostałem z nich w twarz od starożytnych i paczki surowców... z pozostałych nagród wypadają niemal same dodatkowe podejścia i plany do bezużytecznych pereł...
przypadek? hahaha :) w takich grach można dowolnie manipulować szczęściem poszczególnych Graczy - sam jestem programistą - to naprawdę żaden problem... kwestia ustawienia u danego Gracza zmiennej o nazwie np: luck - na wyższą lub niższą wartość... a wiemy, ze Support ma możliwości grzebania w różnych ustawieniach, zasobach gry - potrafi przywracać usunięte przypadkowo budynki, kiedyś w ramach przeprosin za błąd gry Support dodał surowce do Skarbca Gildii - wszystkimi parametrami można dowolnie manipulować...
O, takiej teorii jeszcze nie słyszałam. Niestety, nie mamy takiego przełącznika. :( A nawet gdybyśmy mieli, naprawdę uważasz, że siedzielibyśmy i klikali, przełączając tysiącom Graczy magiczny parametr "luck" według humoru danego dnia? Naprawdę wystarczy, że prawdopodobieństwo samo z siebie irytuje Graczy, nie musimy więcej dokładać od siebie. ;)
Nie, nie mamy możliwości manipulowania dowolnymi parametrami gry, ale miło iż masz o nas takie dobre zdanie. A już szczególnie nie mamy możliwości edytowania kodu gry, a to w samym kodzie wpisane są parametry typu prawdopodobieństwo otrzymania reliktów czy konkretnych nagród.
 

DeletedUser14851

Guest
nie wiem gdzie to zgłosić tutaj czy do supportu ale dzisiaj i to nie pierwszy raz gra okrada mnie z pkt. Dostalem w wyprawie 2 pkt rozwoju po skonczeniu wszystkich na dzisiaj walk wyszedlem z wypraw i chcialem wplacic te pkt w perle. W trakcie wplacania pkt wyskoczyl mi napis ze nie posiadam 2 pkt czy jakos tak. po odswiezeniu gry byl tylko 1 pkt . poetorze TA SYTUACJA ZDARZYLA SIE NIEPIERWSZY RAZ .
 

DeletedUser14806

Guest
To tak jak z kasynem , nikt oficjalnie się nie przyzna ale wiadomo że manipuluje sie tam "szczęsciem" ;) A w tym iwencie;P wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na dobrze zamaskowanego popularnego jednorękiego bandyte który przy pomocy zmanipulowanego softu okrada nas w świetle prawa;)
 

DeletedUser11629

Guest
Stanowczo nie zgadzam sie z imputowaniem mi, jako graczowi mobilnemu, ze podobaja mi sie te swiecace swinie i chce wiecej grafik w ten desen!!! Wrrr!!! Moze ta tandeta ze sklepu "Fszysko za pinc zloty" podoba sie supportowi, ale nie antagonizujcie graczy, ze mobilni maja spaczony gust! :(
 

DeletedUser5324

Guest
a ja stanowczo nie zgadzam się z ewidentnym manipulowaniem treścią forum - posty niewygodne dla Supportu i Teamu są usuwane - to samo z komentarzami do niewygodnych tematów.
za to wazelina jest pozostawiona - nawet jeśli również zawiera wycieczki osobiste i to w dodatku na marnym poziomie...
 

DeletedUser3

Guest
To tak jak z kasynem , nikt oficjalnie się nie przyzna ale wiadomo że manipuluje sie tam "szczęsciem" ;) A w tym iwencie;P wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na dobrze zamaskowanego popularnego jednorękiego bandyte który przy pomocy zmanipulowanego softu okrada nas w świetle prawa;)
Zespoły Supportu nie mają fizycznej możliwości manipulowania czymkolwiek w eventach. Procenty (tj. szansa na daną rzecz) są zakodowane na twardo, podobnie jak kolejność nagród, zestawy w skrzyniach itd.
 

DeletedUser14806

Guest
Ale wam nikt tego nie zarzuca , przecież tam ci na samej górze nie będą sie z wami dzielić takimi informacjami bo poprostu wam nie ufaja:) w suporcie są tez gracze i takie info szybko by wyciekło i mogło by wstrząsnąc tą grą u samych fundamentów , a coś co widzi wielu graczy i wnioski ich są takie same niemoże być tylko iluzją lub zbiorową histerią.
 

DeletedUser16730

Guest
a coś co widzi wielu graczy i wnioski ich są takie same niemoże być tylko iluzją lub zbiorową histerią.

Lotto. Szansa na wygraną 1/14kk, co losowanie średnio puszczane jest około 5kk zakładów. Czyli co 3 losowanie zgodnie z teorią probabilistyki ktoś powinien trafić "szóstkę". Rekord kumulacji (35kk) to było około 10 losowań. Czyli wartość krytyczna była 3 razy większa od prawdopodobieństwa. Załóżmy nawet, że była 4 razy większa dla granicy błędu.

Event i losowanie róż. Szansa 5% czyli co 20 osoba powinna trafić. 20 x 15 = 300, pomnożone przez wartość krytyczną z lotto plus 100 serc startowe daje 1300 serc.

W lotto to był rekord wszech czasów, w evencie widziałem rekordy po nawet 1900 serc czyli wartość krytyczna 6.

Teraz trochę psychologii. W lotto rekordy utargu z zakładów są przy dużych kumulacjach, tak na ludzi działają duże wygrane. Przenosząc to na system z eventu, kiedy w puli jest duża kumulacja ludzie łatwiej wydają diamenty. Wiedząc o tym gdybym ja był właścicielem gry i chciał oszukać ustawiłbym czasowe wartości zmienne w programie pozwalające osiągać momentami wysokie kumulacje.

Być może to histeria i iluzja co widziałem w evencie, tego nigdy się nie dowiem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry