rozszerzenie terenu za medale

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
witam
miałem wykupione wszytkie rozszerzenia terenu za medale
dziś pojawiło mi się rozszerzenie nie wiadomo skąd za 290 000 medali.

zatem proszę o wyjaśnienie
i odpowiedzenie na pytanie:
czy rozszerzenia pojawiają się wraz z kolejnymi punktami zdobytymi na mapie GVG ?
lub w moim przypadku wypraw gildyjnych?
 

Fatherland

Książę
Balans.
Nie widziałeś trąbki? Podali informacje w trabce o tym aby każdy się o tym dowiedział.i miał.równe szanse.by nie przegapić w menu budowy dodatkowego rozszerzenia.
 

DeletedUser

Guest
szczerze?
nie czytam tego
wprowadzili to by oglaszac mase zbednych pierdol i glupstw

1 wiadomosc na 1000 jest przydatna
a wiec nic dziwnego ze to olalem bo nawet sie nie spodziewalem ze tam bedzie cos uzytecznego
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Trąbka pojawia się w centrum wiadomości, jeśli są jakieś wydarzenia w grze (na przykład start eventu, albo dzisiejsze powiadomienie o nowym odcinku InnGames TV). Pojawia się też na pasku po prawej stronie, tam gdzie ikonki informujące o premiach do produkcji, złota itp.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Nie widziałeś trąbki? Podali informacje w trabce o tym aby każdy się o tym dowiedział.i miał.równe szanse.by nie przegapić w menu budowy dodatkowego rozszerzenia.

Nie pojawiła się taka informacja w trąbce.

Kolejne rozszerzenie za medale pojawiło się tylko u graczy, którzy wykupili wszystkie dostępne medalowe rozszerzenia.
 

Fatherland

Książę
To była taka ironia ;)
Bo mogę się założyć że niektórzy dalej nie wiedzą że jest takie rozszerzenie. To raczej dodatek dość istotny, więc wg mnie powinni o tym efektywnie poinformować. Inaczej tworzy to nie równe szanse wykorzystania tego rozszerzenia... Informują w trabce o innych bzdetach a o czymś co wpływa na rozgrywkę nie poinformuja... Ostatni komunikat o nowej epoce jest wyjątkowo dobry i im wyszedł.
 

DeletedUser8110

Guest
Dzięki za opinie @Fatherland :) Nie chcemy jednak zbytnio denerwować Graczy trąbką, więc nie informujemy o każdej zmianie przy jej użyciu.
Odpowiedź na pytanie twórcy tematu została udzielona, w związku z tym temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry