Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15750

Guest
Do tej pory z mobilka nigdy problemow nie mialem ale od wczoraj dziala tragicznie. Pomimo usuniecia wszystkich danych i pamieci oraz reinstalacji jak radzil support nic nie pomoglo. Widze ze nie jestem osamotniony
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Zrobilem, nie pomoglo, dodatkowo po dzisiejszej aktualizacji gra dziala jak totalny shit, nie da sie rozegrac bitwy bo zaraz wywala do pulpitu, albo komunikat wyzej albo blad wewnetrzny...
A nie mógłbyś pewnie ustawić telefonu do ustawień fabrycznych? Bo jak nie zdarza się innym to pewnie coś siedzi w telefonie, a takiej wiedzy o androidzie już nie mam.
 

DeletedUser15570

Guest
A nie mógłbyś pewnie ustawić telefonu do ustawień fabrycznych? Bo jak nie zdarza się innym to pewnie coś siedzi w telefonie, a takiej wiedzy o androidzie już nie mam.

No to raczej nie wchodzi w gre, za duzo zabawy z przywracaniem tabletu do poprzedniego stanu by bylo.
Czy to wina sprzetu nie wiem, takze nie jestem specem od Androida, lecz mam na nim i gry wymagajace jak GTA San Andreas czy Dungeon Hunter, i gry bardzo podobne do FoE jak Township, i zadna z nich nie jest niestabilna, w zadnej ten komunikat nie wystepuje, oprocz Waszej apki.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
No to raczej nie wchodzi w gre, za duzo zabawy z przywracaniem tabletu do poprzedniego stanu by bylo.
Czy to wina sprzetu nie wiem, takze nie jestem specem od Androida, lecz mam na nim i gry wymagajace jak GTA San Andreas czy Dungeon Hunter, i gry bardzo podobne do FoE jak Township, i zadna z nich nie jest niestabilna, w zadnej ten komunikat nie wystepuje, oprocz Waszej apki.
Czasami coś siedzi gdzieś w plikach. Nie raz pomagałem (a ostatnio siostrzeńcowi) przy tym, że jakaś aplikacja nie działała. I często to po prostu jakiś problem konfiguracji czy coś w plikach (czasem pomagały takie czynności jak ci napisałem, a czasem jak np. w przypadku siostrzeńca potrzebny był reset). Ustawianie od nowa tableta takie ciężkie nie jest - jedynie czasochłonne, bo trzeba porobić sobie kopie zapasowe itd.
A to, że coś siedzi w twoim tablecie (w sensie konfiguracja lub pliki) jest raczej pewne, bo nie słyszałem by ktoś zgłaszał taki problem. Masz może kogoś z takim tabletem by sprawdzić czy to nie problem sprzętowy? Jaki to tablet?
 

DeletedUser15643

Guest
A to, że coś siedzi w twoim tablecie (w sensie konfiguracja lub pliki) jest raczej pewne

Też uważam, że problem leży raczej w Twoim sprzęcie (a raczej oprogramowaniu), bo na moich tabletach (Samsung i Alcatel) jak dotąd aplikacja działa (czasami owszem, z problemami - ale nie takim, jak Twój).
 

DeletedUser15570

Guest
Czasami coś siedzi gdzieś w plikach. Nie raz pomagałem (a ostatnio siostrzeńcowi) przy tym, że jakaś aplikacja nie działała. I często to po prostu jakiś problem konfiguracji czy coś w plikach (czasem pomagały takie czynności jak ci napisałem, a czasem jak np. w przypadku siostrzeńca potrzebny był reset). Ustawianie od nowa tableta takie ciężkie nie jest - jedynie czasochłonne, bo trzeba porobić sobie kopie zapasowe itd.
A to, że coś siedzi w twoim tablecie (w sensie konfiguracja lub pliki) jest raczej pewne, bo nie słyszałem by ktoś zgłaszał taki problem. Masz może kogoś z takim tabletem by sprawdzić czy to nie problem sprzętowy? Jaki to tablet?

Sprzet LG V490, Andek 5.0.2

Nie wiem, moze to i u mnie faktycznie, na Androidzie sie znam slabo, usuwalem apke, czyscilem to co @PablooS pisałeś, nie pomoglo, trudno niedlugo i tak bede zmienial tego tableta to juz przezipie ten czas :)
 

DeletedUser15335

Guest
hejka
Skoro tu mam napisać o aplikacji mobilnej to jest do poprawki fakt ze nie widać w niej ile miejsca zajmują perły chyba że ja tego nie widzę
i zróbcie w końcu poszukiwanie skarbów w niej bo szału można dostać z tym że trzeba się posiłkować kompem, tym bardziej powinno to być jeśli jest to traktowane jako nagroda za codzienne logowanie jak to jest w innych grach... i informacja dla wszystkich z supportu:

!!! ZACZNIJCIE CZYTAĆ OPINIE NA SKLEPIE GOOGLE SKORO NIE WIECIE ILU LUDZI SIĘ DOMAGA POSZUKIWACZA SKARBÓW W WERSJI MOBILNEJ !!!
 

DeletedUser15570

Guest
Kij z poszukiwaczem, kiedy bedzie mozna zamieniac budynki? :)
Teraz nie da sie przemeblowac miasta jesli nie ma sie wolnego miejsca, a pamietam ze kiedys to dzialalo, chyba.
 

DeletedUser15335

Guest
tu bym miał pewien pomysł:
Kiedyś grałem w grę mobilna, w pewnym momencie zrobili coś takiego że można było zrzucić wszystko i od nowa układać ale trzeba było wszystkie budynki wykorzystać inaczej gra nie puściła z powrotem... było by miło gdyby można wrzucić wszystko do inwentarza choćby to miało kosztować 5 diamentów za budynek...
 

DeletedUser17027

Guest
Witam czy zrobicie coś z problemem wspierania pereł na Androidzie? Na pc po wsparciu czyjejś perły choćby 1pr nie muszę go mieć w znajomych aby dalej wspierać perłę niestety na aplikacji mobilnej nie ma takiej możliwości.
 

DeletedUser8110

Guest
Jesteśmy świadomi, że w aplikacji brakuje takiej możliwości i że Gracze wyczekują jej dodania. :)
 

DeletedUser15181

Guest
siorprajs a co z możliwością wrzucania punktów w perłę z paczek ? chodzi mi o klik w ikonę z plusem żeby tam były paczki
 

MarianOkrk

Szlachcic
Po ostatniej aktualizacji aplikacja na Androida wiesza się jeżeli odwiedzamy inne miasto. Wyczyszczenie danych i reinstalacja nie pomogły. Miał już ktoś taki problem?
 

DeletedUser8110

Guest
Pracujemy już nad naprawą tych problemów. Przepraszamy za kłopoty.
 

DeletedUser15149

Guest
Dajcie znać jak wyjdzie łatka do FOE mobilnego bo teraz nie da się tego odpalić nawet. Zrobiłm reinstalkę, ale żeby wejść do gry to trzeba pobrać dodatkową zawartość i wiesza się na pobieraniu.
Szkoda czasu i nerwów na odpalanie tego póki co.
 
Do góry