Jesienne Zbiory - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
za loterię dziękujemy, przyjrzymy się i coś wrzucimy (rezerwuje 16 jak zawsze :p prosze nie dublować mojej liczby)

odnośnie tutaj rozmów o długości i intensywności eventu/ów... fajnie, że nie dajecie nam się nudzić, fajnie że coś się dzieje (również nowa perła) super że złapałem kilka nowych Studni, super że mam kolejne Świątynie wiedzy i wierzę w zwycięstwo, a może nie ja wierzę tylko mam od tego wieżę :d hihihi.. i diamentów trochę wpadło :D ogólnie spoko, tylko ten natłok powoduje chęć "a rzuć to i wyjedź w bieszczady", chciałoby się zrobić z tydzień, 2 tygodnie przerwy, ale szkoda żeby PRy się kisiły na pasku, żeby Perły stały niezebrane, żeby 159 Studni nie rzucało mi diamentów, szkoda nie zebrać jabłek żeby złapać kolejne studnie i mieć jeszcze więcej diamentów :p i tak wejdź raz rano, raz w środku dnia, raz wieczorem, tu zbierz, tam wydaj, tu wymień i za duży ten natłok jest :p a wyprawy leża i kwiczą w tym tygodniu tak bardzo jak nigdy.. a w GvG ku złości dowództwa pojawiam się od święta o 20... po prostu zbyt absorbuje robienie wszystkiego :) zbyt dużo eventów i zbyt długa ich forma, tylko dobija :p niestety takie mam odczucia
To samo odczuwam ale w innej gierce mobilnej i to z inną tematyką, znam ten ból.

niejednokrotnie gracz wogóle nie widzi tego drzewka bo jest w "martwym" punkcie np w bliskim sąsiedztwie atominium a z uwagi na jego architekture skutecznie zasłania drzewko :(
Spróbuj odświeżyć grę, drzewka zmieniają swoją pozycję.
 

DeletedUser16762

Guest
Rezerwacja na dziennik codzienny.

A tymczasem pogoda na jutro:
Galeria slaw z odobina medali i sporym przechowaniem budynkow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17004

Guest
Wyniki za 11 dni:

178x 7
7x 10
4x 20
1x 50

Zdobycze

0 nagród dnia
3 wieże sygnałowe
1 świątynia wiedzy
4x paka młotków
1x paka golda
5x 130 jabców
1x zestaw do przechowywania
2x renowacja
3x plan
1x medale
i jakieś śmieci...

Dupy nie urywa...
 

DeletedUser16762

Guest
To ja tylko dzisiaj zdobylem wiecej 10 i 20 niz ty w 11 dni....? A myslalem ze mialem mega pecha dzisiaj....
 

DeletedUser16512

Guest
Świątynia wiedzy jako nagroda dnia jeszcze będzie?ktoś coś wie?
 

DeletedUser17038

Guest
Na dzis 20 zbiorów - 1 -20, 4-10, 15-7
50 to juz nawet eskimosi nie widzieli a przd tzw upgradem bywały nawet czesto
Moim zdaniem producent sprzedał za mało jabłek za kase to postanowił ukrócić ewent :)
 

DeletedUser15836

Guest
Faktem jest, że od dawna też nie widziałem 50... Ale liczę, że to pech ;)
 

DeletedUser16762

Guest
Pierwsza jablonka dzisiaj - 50 xD Potem pare 7 i 10 i na koniec rannych zbiorow 2x 20
 

bartekmod

Książę
dobra kończę dziś zadaniową część eventu na pobocznych światach, szkoda mi towarów :) zawsze było szkoda...

co do wypadania jabłek nie mam reguły: na jednym świecie 2x7, 4x10
na drugim 4x7, 2x10, 1x20
jeszcze na innym właśnie 2x7, 3x20

chociaż z moich luźnych obserwacji wynika że 7 jest około 50-60%
 

DeletedUser

Guest
To samo odczuwam ale w innej gierce mobilnej i to z inną tematyką, znam ten ból.


Spróbuj odświeżyć grę, drzewka zmieniają swoją pozycję.
Spróbujcie zrobić to dobrze bez fuszerki , obendzie się bez odświerzania :haha:
gra nie polega na ciągłym odświerzaniu
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
W tym evencie wygrałam 1 świątynie a na nie tylko poluje, jedną za 6000 jabłek jak nie więcej.
Dodam że nikt w gildii nie załapał się na kupowanie ŚW za 250 jabłonek ;)

Komuś się w ogóle udało to dzieło?
Moja sonda uliczna mówi że 70% Nie, 30% nie rozumie pytania.
 

DeletedUser

Guest
W tym evencie wygrałam 1 świątynie a na nie tylko poluje, jedną za 6000 jabłek jak nie więcej.
Dodam że nikt w gildii nie załapał się na kupowanie ŚW za 250 jabłonek ;)

Komuś się w ogóle udało to dzieło?
Moja sonda uliczna mówi że 70% Nie, 30% nie rozumie pytania.
tak , trafiłem i to kilka świątyń co prawda na różnych serwerach ale jednak
natomiast genialnych wieży zwycięstwa nazbierałem jak dziad do torby :mad: wszędzie :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
tak , trafiłem i to kilka świątyń co prawda na różnych serwerach ale jednak
natomiast genialnych wieży zwycięstwa nazbierałem jak dziad do torby :mad: wszędzie :p

To ty jesteś tym 1 procentem pomyłki tak zwanym ^^
Ja tam zaopatrzenia na trzaskałam jak by mi brakowało, co pisałam tu nie raz że mam nadmiar...
Dobrze że te Altanki nie lecą z tego eventu te drzewka za diaxy co mam ich w inwentarzu las :p
 

DeletedUser

Guest
To ty jesteś tym 1 procentem pomyłki tak zwanym ^^
Ja tam zaopatrzenia na trzaskałam jak by mi brakowało, co pisałam tu nie raz że mam nadmiar...
Dobrze że te Altanki nie lecą z tego eventu te drzewka za diaxy co mam ich w inwentarzu las :p
nooo kochana , o młotki nie pytałaś :p
tego towaru dostałem tyle że aż z górnego paska wylatują i stach pod nimi zbierać te 7 jabłek :haha:
 

bartekmod

Książę
ja wczoraj zgarnąłem 5 świątyń z czego 4 z kłódki, wcześniej też mi coś wpadło, a na wszystkich światach będzie tego pewnie pod 15 :p
 

DeletedUser2383

Guest
W tym evencie wygrałam 1 świątynie a na nie tylko poluje, jedną za 6000 jabłek jak nie więcej.
Dodam że nikt w gildii nie załapał się na kupowanie ŚW za 250 jabłonek ;)

Komuś się w ogóle udało to dzieło?
Moja sonda uliczna mówi że 70% Nie, 30% nie rozumie pytania.

Ja w sumie to 3 zgarnąłem. przy czym 2 na evencie 250PR.W ciągu trwania całej zabawy przybyło mi łącznie z 20 ŚW
 

DeletedUser15750

Guest
Ja na glownym swiecie juz 5 czy 6 sw trafilem z tego 3 kupione ze zdjetej klodki
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Na głównym świecie to 4 SW wpadły mi z losowania i 8 z kłódki, więc tak źle nie było, no i może jeszcze coś na koniec eventu wpadnie
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
W tym evencie wygrałam 1 świątynie a na nie tylko poluje, jedną za 6000 jabłek jak nie więcej.
Dodam że nikt w gildii nie załapał się na kupowanie ŚW za 250 jabłonek ;)

Komuś się w ogóle udało to dzieło?
Moja sonda uliczna mówi że 70% Nie, 30% nie rozumie pytania.

Natalio, ja wydałam jakieś 1,7k jabłek łącznie, może trochę więcej, żeby wylosować ŚW i mieć możliwość kupowania jej po 250 jabłek. Czy mi się udało? Nie! Przybyło mi za to zaopatrzenia i medali :D Jednocześnie musiałam czytać "okrzyki" radości na czacie gildyjnym, gdzie kilku gildianom udało się wylosować ŚW za pierwszym razem, więc pozostałe 1000000000 sobie dokupili, ewentualnie wylosowali je za którymś podejściem i również skorzystali z opcji kupienia za 250 jabłek. U nas tylko ja byłam takim pechowcem :( Ale jak widać, niektórym się jednak szczęściło i to bardzo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry