Co byś chciał zobaczyć w FoE?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2383
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2383

Guest
Przeglądając dość liczną ilość wątków na forum, historii gry, zmian jakie zaszły od czasu kiedy postanowiłem zrezygnować z tego nałogu zastanawiałem się czy niemiecki team wsłuchuje się w opinię graczy odnośnie tego co gracze chcieliby zobaczyć w grze. I tak powstał ten temat. Chciałbym Was spytać jakie "nowości" chcielibyście zobaczyć w FoE: Czy nowe ery w których odkrywamy starożytne/ "era ocieplenia klimatycznego"/ "era podboju kosmosu"?, a może nieliniowe drzewko rozwoju, gdzie mamy wybór rozwoju w kierunku surowców/ jednostek itp. ewentualnie może oczekujecie, że pojawi się era w której będzie kilka jednostek tego samego typu i będziemy mogli walczyć 3 rodzajami ciężkiej piechoty, każda z inną "fajną" cechą specjalną?
 

schwimmen

Wójt
To moze ja się wypowiem. :)
Chętnie w grze ujrzał bym coś na wzór ery kosmicznej(podboju kosmosu). Nie trzeba w ogóle wprowadzać rzeczy nierealnych jak kosmici itp. Ale bazy np. na księżycu mogą być za parę lat dostępne. Miejsce w naszym mieście powoli się kończy w związku z czym moglibyśmy dostać kawałek terenu do skplonizowania na księżycu. Moglibyśmy tam stawiać tylko określone budynki. No i pojawiła by się okazja , aby nowa mapa pvp byla takze na ksiezycu :p
Druga rzecz, którą chciałbym ujrzeć w grze to jakaś wypasiona perła, w którą trzebaby wrzucać i punkty rozwoju i np. promet. Utrudnilo by to troszeczkę grę, a i byłby wtedy popyt na promet.
Rzeczy takie jak nieliniowe drzewko, czy więcej jednostek tego samego typu myślę, że będą miłą odskocznią dla mnie. :)
 

DeletedUser

Guest
a ja bym chciał powrotu do pradawnych czasów gdzie strategia gracza była bardziej stabilna i przewidywalna , od chwili uwolnienia poziomów pereł FoE wywaliło na plecy stabilną koncepcje graczy , arka (nie mam nic przeciwko tej perle) stała się motorem napędowym .... tylko czego ? no własnie , nikt chyba nie bardzo wie czego ?
surowce straciły znacznie na wartości , nawet gracze z epoki żelaza mogą bez problemów stawiać AO :haha:
a pamiętacie czasy gdzie alcatraz był obiektem ochów i achów graczy ? ;) po surowce postępowe ustawiał się społeczny komitet kolejkowy :haha: wiem , że te czasy już bezpowrotnie są utracone , jednak zbyt szybkie i nie przemyślane decyzje o rozwoju gry działają wstecznie :mad: pod kątem jakości zabawy tu na dole maluczkich :haha:
 

DeletedUser15227

Guest
a ja bym chciał powrotu do pradawnych czasów gdzie strategia gracza była bardziej stabilna i przewidywalna , od chwili uwolnienia poziomów pereł FoE wywaliło na plecy stabilną koncepcje graczy , arka (nie mam nic przeciwko tej perle) stała się motorem napędowym .... tylko czego ? no własnie , nikt chyba nie bardzo wie czego ?
surowce straciły znacznie na wartości , nawet gracze z epoki żelaza mogą bez problemów stawiać AO :haha:
a pamiętacie czasy gdzie alcatraz był obiektem ochów i achów graczy ? ;) po surowce postępowe ustawiał się społeczny komitet kolejkowy :haha: wiem , że te czasy już bezpowrotnie są utracone , jednak zbyt szybkie i nie przemyślane decyzje o rozwoju gry działają wstecznie :mad: pod kątem jakości zabawy tu na dole maluczkich :haha:

Czytając Twój post naszły mnie wspomnienia...Przypomniałem sobie mojego C64, te bezsenne noce nad klawiatura...pierwsze programy w BASICu...gry na kasaetach. Cóż to była radość gdy postawiłem na nim GEOSa. Te czasy bezpowrotnie przeminęły :(. Ale z drugiej strony czyż teraz nie jest lepiej?
 

DeletedUser

Guest
Czytając Twój post naszły mnie wspomnienia...Przypomniałem sobie mojego C64, te bezsenne noce nad klawiatura...pierwsze programy w BASICu...gry na kasaetach. Cóż to była radość gdy postawiłem na nim GEOSa. Te czasy bezpowrotnie przeminęły :(. Ale z drugiej strony czyż teraz nie jest lepiej?
zdecydowanie nie , jest jednak inaczej
 

bartekmod

Książę
arka (nie mam nic przeciwko tej perle) stała się motorem napędowym .... tylko czego ? no własnie , nikt chyba nie bardzo wie czego ?

motorem napędowym niczego, ta gra nie ma końca, nie ma opcji wygranej, tylko trwa... i trwa... i trwa... :)

Czytając Twój post naszły mnie wspomnienia...Przypomniałem sobie mojego C64, te bezsenne noce nad klawiatura...pierwsze programy w BASICu...gry na kasaetach. Cóż to była radość gdy postawiłem na nim GEOSa. Te czasy bezpowrotnie przeminęły :(. Ale z drugiej strony czyż teraz nie jest lepiej?

Nie ma to jak dyskietka na Pegazusa z 100 gier... nikt oprócz mnie nie miał takiej na dzielni :p Mario, Contra, Złota Piątka.. nie ma to jak te wspaniałe dosowe gierki, supaplex, labirynt, alladyn, paintowe dsjoty, settlersy 2, pierwsze civki, Clash, boisko halowe w FIFIE 98' :D

ale wzbudziliście moje wspomnienia :) aż łezka w oku ;)

Kozietul, chyba jednak teraz nie jest lepiej :)
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem jest lepiej. Arka nadala dynamizmu budowie pereł; wprowadzono wyprawy gdzie można zdobyć walutę gry; mógłbym jeszcze wymieniać ale w pracy siedzę :D
dodali też feniksa , idiote z bębenkiem i jego szwagra chorążego :haha:
...dalej wymieniać ?
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
Temat zamienił się we wspominki ;D Ja też (ale bez łezki w oku) pamiętam, jak pojawiło się Alcatraz i kupowałam surowce na niego w cenie 50PR/100 (sic!!!) myśląc, jakie mam szczęście, że sobie go w rozkwicie średniowiecza postawię :haha:

Podboje kosmiczne? Ciekawa koncepcja kolejnej mapy, czemu nie? :D
 

DeletedUser

Guest
gra moim zdaniem zdecydowanie zmieni kierunek od arktycznej , podejżewam że kolejne nowe perły będą budowane z surowców dostarczanych przez port , w ten sposób zostanie zaakcentowany podział kierunków gry , na wspomniany i ten bezkierunkowy jak to jest teraz , można snuć różne teorie czy to będzie kosmos , podziemia , dno oceanu czy zwyczajna "dobra zmiana" z programem 500+ :haha:

szkoda jedynie że jakiekolwiek zmiany wprowadane nie prostują istotnych nieścisłości , takich jak np wieża PvP gdzie jej obraz jest wypaczony przez możliwość nabicia pkt na mapie GvG , czy też w wyprawach , a nie ma nic to wspólnego z rywalizacją Gracz vs Gracz

ale takie zachowania są nam bardzo dobrze znane z tzw reala :p gdzie jak widzimy robotników kładących świeży asfalt to niewątpliwie znaczy to że za góra miesiąc wpadnie tam inna ekipa żeby zerwać nawierzchnie i położyć kable czy rury :haha:
 
Status
Zamknięty.
Do góry