i kto znajdzie tyle czasu na tę grę ? projektanci się pomylili...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4614
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
@aleq
Bardzo ładne, pinkne projekty... Szkoda że przewijane na forach, powtarzam forach, od lat, szkoda że dalej zbyt trudne do realizacji, prościej jest drzewka dorysować i za nimi pochować coś...

Twoje projekty są tak powtarzalne że nawet o plagiat posądzić Ciebie można, bo już tyle lat minęło że ktoś mógł prawa patentowe nabyć ^^
Już tyle lat minęło że desperaci napisali własny kod gry i zastosowali w nim to rozwiązanie.
Już tyle lat minęło że starą panną jestem a Inno dalej w lesie, w sumie swoim lesie wyhodowanym i piastowanym.


eeeehhhh
 

DeletedUser14806

Guest
@aleq
Bardzo ładne, pinkne projekty... Szkoda że przewijane na forach, powtarzam forach, od lat, szkoda że dalej zbyt trudne do realizacji, prościej jest drzewka dorysować i za nimi pochować coś...

Twoje projekty są tak powtarzalne że nawet o plagiat posądzić Ciebie można, bo już tyle lat minęło że ktoś mógł prawa patentowe nabyć ^^
Już tyle lat minęło że desperaci napisali własny kod gry i zastosowali w nim to rozwiązanie.
Już tyle lat minęło że starą panną jestem a Inno dalej w lesie, w sumie swoim lesie wyhodowanym i piastowanym.


eeeehhhh

Gillette venus? ;) Wygolić ten las w diabły powietrza bedzie wiecej.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Dziś wydawałam 500 pr w paczkach i wymiękłam, postanowiłam zrobić zadania wydaj 99 pr i 200 w między czasie, do tego zadania z zbierz monety/młotki bo z nagród wpadają duże paczki to można upiec pare pieczeni na raz...

Stwierdzam że ilość klikania przekroczyła granice trwało to z 20 min i wiele nerwów ile jeszcze.
Dodam że wymiana 500 pr to pestka podziwiam ludzi co wymieniają się po 2000 na raz, to musi być samozaparcie, dobra kawa, przekąski i sole trzeźwiące.
A wszystko wystarczyło by schować pod suwak, daje 100 klik, zadanie klik i wybieram to samo, daje 100 i tak dla ambitnych, dla leniwych daje 500 i tyle.

Ciężko!

Dodaliście lvl up pereł gdzie daje się po 10 000 pr na lvl, zysku ma się z 2000 albo 5000 zalezy jak leży, to dajcie nam graczom grać a nie klikać potwierdzenia, anuluj, pomiń, na pewno, na pewno jestem pewny, świadomy praw i obowiązków, tak jestem pełnoletni, nie, nie kłamie, tak chce iść dalej... Niedługo zamiast prostego ok ktoś wpadnie na pomysł dodania kodu sprawdzającego czy jesteś człowiekiem, bo kto normalny od klika 50 000 razy w jakiejś grze?

Ciężko, czekamy na reakcje, a tu zamiast ulepszyć to dodaje się nam zadań!
Ciężko Mi zrozumieć intencje.
 

DeletedUser15836

Guest
Akurat takie coś dodaje nutkę niepewności... W momencie, gdy 5 osób rzuca się na te samo miejsce :p
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Akurat takie coś dodaje nutkę niepewności... W momencie, gdy 5 osób rzuca się na te samo miejsce :p
I wygrywa ten bliżej serwera/z lepszym łączem/lepszym kompem/ ten co ma odpowiednią myszkę/ ten co ma szczęście że mu przy 50 razie nie wywali tarcza i czekaj 2min na ładowanie.

Jaka nutka, to cała gama...
 
Status
Zamknięty.
Do góry