[Gildie] RANKING

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14038
  • Data rozpoczęcia

Ranking zależny od poziomu gildi...

  • TAK

    Głosy: 5 45,5%
  • NIE

    Głosy: 6 54,5%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser14038

Guest
Czy nie uważacie że ranking gidlii powinien zależeć od poziomu gildii?
Jaki sens jest inwestować w glerie np?
GvG przestanie być walką o życie dla niektórych która ta walka prowadzi do podziałów w grze, kłótni itp.nawet w życiu prywatnym.....tylko daltego żeby być top1 :) może wkońcu bany się skończą :) i zapanuje normalność ....wkońcu to tylko gra :)
Przy tym samym poziomie gildii ranking będzie zależał od potencjału na mapach gvg.
Pozdrawiam
tsrex
 

bartekmod

Książę
Jaki sens jest inwestować w glerie np?

wyższy poziom -> większe profity dla Graczy, w galerie inwestujesz żeby zgarnąć ten PR więcej z Ratusza :p

to tak w odpowiedzi na pytanie, a co do pomysłu: tak

poziom Gildii jest swojego rodzaju odzwierciedleniem aktualnego potencjału zsumowanego z potencjałem "historycznym" (można zaobserwować luźną korelację gdzie Gildie z największą liczbą dni jako lider, mają też najwyższe poziomy)

ranking taki obejmowałby zatem całość gry i premiował nie "chwilowe wyskoki" a systematyczne osiągnięcia

do tego, jakby się tak zagłębić to czy w prestiż wchodzą punkty z Galerii Sław oraz z wypraw? ano chyba nie za bardzo... więc obecny ranking jest dość wybiórczy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14038

Guest
...ranking taki obejmowałby zatem całość gry i premiował nie "chwilowe wyskoki" a systematyczne osiągnięcia...
takiego zdania szukałem :)
 

DeletedUser14806

Guest
Czy nie uważacie że ranking gidlii powinien zależeć od poziomu gildii?
Jaki sens jest inwestować w glerie np?
GvG przestanie być walką o życie dla niektórych która ta walka prowadzi do podziałów w grze, kłótni itp.nawet w życiu prywatnym.....tylko daltego żeby być top1 :) może wkońcu bany się skończą :) i zapanuje normalność ....wkońcu to tylko gra :)
Przy tym samym poziomie gildii ranking będzie zależał od potencjału na mapach gvg.
Pozdrawiam
tsrex
Albo ja czegoś nie zroumiałem albo piszesz o czymś co jest obecnie w rankingu gildi;P w sumie niedokonca wiem o co postulujesz , zreszta powiedz mi kto jeszcze sie tak tym gvg ekscytuje? odkad sa wyprawy gvg tonie sobie pomału w błocie razem z tymi lagami ;). Ja mam lepszy pomysł na te problemy które opisałes przywrócic ranking gildi na podstawie łacznej ilosci punktów członków gildi i zlikwidowac gvg z którym jak widac niepotrafia sobie poradzic i naprawic, znikna kłótnie zniknie problem lagów i kazdy odetchnie z ulga.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9022

Guest
Albo ja czegoś nie zroumiałem albo piszesz o czymś co jest obecnie w rankingu gildi;P w sumie niedokonca wiem o co postulujesz , zreszta powiedz mi kto jeszcze sie tak tym gvg ekscytuje? odkad sa wyprawy gvg tonie sobie pomału w błocie razem z tymi lagami ;). Ja mam lepszy pomysł na te problemy które opisałes przywrócic ranking gildi na podstawie łacznej ilosci punktów członków gildi i zlikwidowac gvg z którym jak widac niepotrafia sobie poradzic i naprawic, znikna kłótnie zniknie problem lagów i kazdy odetchnie z ulga.:)
Gildia, która ma perły na najwyzszych poziomach, suma punktów graczy jest najwyższa a zajmuje dopiero czwarte miejsce, tęskni za powrotem na 1. miejsce. Sęk w tym punkty. że poszczególnych graczy do rankingu to jest historia i to se ne wrati, liczy się aktywność gildii i taki ranking jest znacznie lepszy niż stary.
 
Do góry