Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
My tu gadu gadu o głupotach, a tymczasem na testowym....

Jednostka Rogue będzie teraz przenieść ostatnim czasie walk. Zmiana ta będzie również rozwiązać problemy gdzie Zdolności przekształconej Rogue nie być prawidłowo aktualizowane (np. Rogue przekształcony w Rail Gun nie ignorując zdolności obronnych, jak Stealth i latające).

Teraz łotr ma swój ruch na końcu tury po wszystkich innych jednostkach, również przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
My tu gadu gadu o głupotach, a tymczasem na testowym....

Jednostka Rogue będzie teraz przenieść ostatnim czasie walk. Zmiana ta będzie również rozwiązać problemy gdzie Zdolności przekształconej Rogue nie być prawidłowo aktualizowane (np. Rogue przekształcony w Rail Gun nie ignorując zdolności obronnych, jak Stealth i latające).

Teraz łotr ma swój ruch na końcu tury po wszystkich innych jednostkach, również przeciwnika.

Nie wiem czy to coś zmieni w sposobie prowadzenia walki...
 

DeletedUser15643

Guest
Nie wiem czy to coś zmieni w sposobie prowadzenia walki...

zmieni tyle, że od teraz każdy łotr zamieniony w działo kinetyczne będzie mógł od razu wykorzystać możliwości działa (co do tej pory nie zawsze funkcjonowało) - co nie zmienia faktu, że jest to obejście problemu
 

DeletedUser3876

Guest
Jeżeli ktoś jeszcze nie obczaił Portu na Arktykę - minutowy filmik -
(również w moim podpisie:))
 

DeletedUser16512

Guest
A tak z innej beczki,poszukiwacz skarbów trafi wkoncu na wersję mobilna?ktoś coś wie?
 

DeletedUser15570

Guest
Do 2020 powinien byc, aczkolwiek to wersja optymistyczna.

A tak na powaznie, pewnie nie zawita nigdy, teraz nagrody trzepie sie na wyprawach, eventach, kto sie bawi w poszukiwacza jeszcze :)
Oficjalnie zawsze bedzie "soon".
 

DeletedUser8110

Guest
Nie będę ukrywać, dodanie Poszukiwacza skarbów do aplikacji mobilnej nie jest obecnie priorytetem.
 

DeletedUser9368

Guest
Jakie możliwości będzie miała nowa jednostka wojskowa - forteca?
 

DeletedUser12625

Guest
Pancerz reaktywny 3, czyli max. można jej zadać 3 obrażenia (nie dotyczy działa z przyszłości)
 

DeletedUser

Guest
Mi też się podoba, autentycznie.

Ludzie nie rozumieją chyba podstawowej rzeczy. Support nie dość, że tyra praktycznie charytatywnie to jeszcze z żelaznymi nerwami wszystkiego wysłuchuje. Ja nie miałbym nic przeciwko, żeby supporterzy, CM czy inni modzi mieli dodatkowe przywileje w tej grze.

Przecież odwalają czarną robotę której nie widać, nie bądźmy jak czarna masa która tylko narzeka ;)
 

DeletedUser

Guest
No i bardzo dobrze, że się należy, skoro wykonują jakąś pracę to dlaczego mieliby nie zarobić? Coś w tym złego?

Prawo rynku, jest firma która chce płacić - są ludzie którzy wykonają prace, dostaną zapłatę. Nie widzę w tym nic sprzecznego. Co za różnica jaka waluta, przecież z odpowiednimi kwalifikacjami, cv i nastawieniem każdy z nas może tam pracować, wolny rynek.

Nie mamy możliwości jako gracze, wnikliwej oceny ich pracy po pewnie jak w większości wypadków - taka praca odbywa się 'poza naszymi oczami'. Ja bym tonował buntownicze nastroje :)
 

DeletedUser8110

Guest
Cieszymy się, że martwicie się o nasze dobro, ale proszę o powrót do rozmów o tym co w trawie piszczy... ;)
 
Do góry