Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14352

Guest
Jakos wczesniej krzaczylo mi do pulpitu co jakis czas ale teraz po aktualizacji zrobie praktycznie dowolna rzecz i krzaczy(np.motywcja=pulpit,zbiore za duzo rzeczy=pulpit i nie tylko)
Telefon alcatel one touch mini idol.
 

DeletedUser16694

Guest
Też mi po aktualizacji wywala co chwilę do pulpitu bez żadnego ostrzeżenia, błędu czy czegokolwiek. Może nie tak często jak koledze wyżej ale czasem co parę minut muszę uruchamiać od nowa.
Przed aktualizacją nie było tego problemu (lub jeśli był to praktycznie niezauważalny)

Tel: Kruger&Matz Drive 2
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Aplikacja się zacina przy zbiorach pr, dalej ogromny brak ikony bezczynności, coraz większy problem z płynnością, do tego jakiś mądrala postanowił na pasku znajomych dodać informacje o dodaniu znajomego i zyskaniu diamentów za to, nie bacząc że teraz motywacja jest utrudniona, dodam że nie baczył na to ze nawet na platformowej grze te okienko NIE jest takie duże więc po co?!
Dalej znalezienie tikietu/jajka/czegoś pochowanego w otoczeniu graniczy z cudem. Koło fortuny na aplikacji mobilnej ma pozmieniane przyciski w porównaniu z platformową, znów PO CO.
Powoli aplikacja mobilna staje sie INNĄ grą.

Nie polecam aktualnie do robienia czegoś innego niż motywka, szybciej niż w platformowej i może wyprawy gildijne, zawsze częściej można pyknąć.
Do zbierania i ustawiania produkcji, katorga, zamuła i błędy, do pisania wiadomości, dziwnie czasami wychodzi ale ta opcja nie działa poprawnie nawet w podstawowej wersji gry wiec ok. Brak gvg, brak wyszczególnienia kto sprzedaje na targu, braki, braki, braki i błędy.
 

DeletedUser15899

Guest
Mnie najbardziej wkurzają częste aktualizacje.

Granie na fonie powinno być uproszczone, gdy muszę aktualizować itp. kombinować to prosto się odechciewa a nie zawsze ma się czas, szybsze łącze itp.
Traci na tym firma, bo nie mogę swobodnie się zalogować z pracy, przerwy, autobusu itp.
Aktualizacja zajmuje i trwa praktycznie tyle, co ściągnięcie od nowa całej app-ki.

Mi to sprawia więcej kłopotów, ponieważ mam smartfona, który ściągane aplikacje umieszcza we własnej pamięci zamiast pamięci karty SD, przez co bywa że najpierw muszę wywalić aktualizacje fabrycznie ustawionych aplikacji.
 

DeletedUser15570

Guest
Co do wywalania apki, od ostatniej aktualizacji podczas gry wywala blad ze apka nie moze nawiazac polaczenia z Google Play, i zeby skontaktowac sie z jej tworca. Komunikat ten pojawia sie praktycznie za kazdym uruchomieniem, i bardzo czesto powoduje crash aplikacji, jakby "zwyklych" bylo malo, do tego wspomniane zbieranie PRow, 2-3 crashe za kazdym zbiorem bo apka nie ogarnia paska z prami.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Mnie najbardziej wkurzają częste aktualizacje.

Granie na fonie powinno być uproszczone, gdy muszę aktualizować itp. kombinować to prosto się odechciewa a nie zawsze ma się czas, szybsze łącze itp.
Traci na tym firma, bo nie mogę swobodnie się zalogować z pracy, przerwy, autobusu itp.
Aktualizacja zajmuje i trwa praktycznie tyle, co ściągnięcie od nowa całej app-ki.

Mi to sprawia więcej kłopotów, ponieważ mam smartfona, który ściągane aplikacje umieszcza we własnej pamięci zamiast pamięci karty SD, przez co bywa że najpierw muszę wywalić aktualizacje fabrycznie ustawionych aplikacji.
Próbowałeś może przenosić jakieś większe aplikacje na kartę pamięci? I zobacz też w pamięci telefonu foldery takie jak download, screenshots czy z robienia zdjęć jeśli nie włączałeś zapisu na kartę pamięci. Czasem są tam duże pliki które ściągamy czy robimy innymi działaniami.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Próbowałeś może przenosić jakieś większe aplikacje na kartę pamięci? I zobacz też w pamięci telefonu foldery takie jak download, screenshots czy z robienia zdjęć jeśli nie włączałeś zapisu na kartę pamięci. Czasem są tam duże pliki które ściągamy czy robimy innymi działaniami

Nie rozumiem troszkę. Przecież to foe musi być na pamięci telefonu, próby wywalenia u mnie się nie powiodły. Aktualizacja więc również na pamięć. Jednak częstotliwość aktualizacji nie ma nic wspólnego z tym czy mam miejsce czy nie, aktualizacja jest z raz w tygodniu i czasami jest śmiesznie mała ale reset gry jest i naprawdę czasem pobiera dłużej niż całe gre ponownie, Co i czasem zrobić trzeba bo error
 

DeletedUser15227

Guest
Na iOS nie narzekam na stabilność aplikacji. Jest naprawdę lepiej niż było. Choć brak możliwości wrzucania pakietów...boli.
 

DeletedUser15227

Guest
I NIE wywala Ci przy zbiorze pr? Pasek znajomych przesówa się przy motywacji? Nigdy nie zostawiasz produkcji czy tez bezczynnego budynku?

Nie wywala przy zbiorach PR; pasek się nie przesuwa ale i tak szybciej idzie motywka niż na stacjonarce; nie mam problemów z dostrzeżeniem bezczynnego budynku.
Ja z każdą aktualizacją wywalam aplikację i instaluje na nowo. Nawet wolę to robić po 3G/4G niż na stacjonarnej neostradzie...GB już tanie jak barszcz.
 

DeletedUser15643

Guest
Popatrz na wcześniejsze strony tego tematu...jak coś nie działało to pisałem. Nie działa mi GvG...zadowolona? :D

Czyli standard - Natalko, zostań "stażystką" a momentalnie wszystko zacznie Ci działać i śmigać (czytaj: zmieni się Twój punkt widzenia...).

A odnośnie aplikacji mobilnej: czy trwaja jakiekolwiek prace nad ulepszeniem walk? Konkretnie chodzi mi o przewidywalność ruchu jednostek (w wersji przeglądarkowej najechanie na jednostkę w dolnym pasku powoduje jej podświetlnie na polu bitwy) oraz o kilka innych szczegółów (np. nigdy nie wiem, czy na danym polu jest drzewo, czy może rośnie ono na polu obok...).
 

DeletedUser8110

Guest
Aplikacja się zacina przy zbiorach pr
Co do PR - kojarzę błąd związany z próbą zebrania na raz całej produkcji. Czy o taki właśnie błąd chodzi? W grze mam ograniczenie, które "składa do kupy" akcje wykonane w ciągu jednej sekundy - jeśli w trakcje tej sekundy zbierzesz Punkty Rozwoju w całym mieście to bez problemu trafią one na pasek. Jeśli akcja ta potrwa dłużej, to system uzna, że zebrano raz Punkty Rozwoju - pasek się zapełnił a następnie drugi raz - i już PR nie mogły zostać dodane do paska, więc aplikacja się zawiesiła. Brzmi znajomo, czy to jeszcze jakiś inny problem?

dalej ogromny brak ikony bezczynności
I nie wiem czy zostanie dodana, niewielkie ekrany urządzeń mobilnych znacznie na ograniczają pod kątem dodawania nowych przycisków.

jakiś mądrala postanowił na pasku znajomych dodać informacje o dodaniu znajomego i zyskaniu diamentów za to, nie bacząc że teraz motywacja jest utrudniona, dodam że nie baczył na to ze nawet na platformowej grze te okienko NIE jest takie duże więc po co?!
Dzięki za opinię!

Dalej znalezienie tikietu/jajka/czegoś pochowanego w otoczeniu graniczy z cudem.
Jesteśmy świadomi, że kupony były zbyt dobrze ukryte. Od kolejnych eventów upewnimy się, żeby ewentualne ukryte narody były lepiej widoczne.

GvG nigdy nie zostanie dodane do apliakcji mobilnej.

brak wyszczególnienia kto sprzedaje na targu
Słuszna uwaga. I usprawnienie warte dodania.

braki, braki, braki i błędy.
Aplikacja mobilna nigdy nie będzie wyglądać w 100% tak samo jak wersja przeglądarkowa gry.

A odnośnie aplikacji mobilnej: czy trwaja jakiekolwiek prace nad ulepszeniem walk? Konkretnie chodzi mi o przewidywalność ruchu jednostek (w wersji przeglądarkowej najechanie na jednostkę w dolnym pasku powoduje jej podświetlnie na polu bitwy) oraz o kilka innych szczegółów (np. nigdy nie wiem, czy na danym polu jest drzewo, czy może rośnie ono na polu obok...).
Co do ruchu jednostek - takie ułatwienie zdecydowanie kiedyś powinno się pojawić.
Druga sprawa - co dokładnie masz na myśli w przypadku pól walki? Możesz rozwinąć?
 

DeletedUser15643

Guest
Druga sprawa - co dokładnie masz na myśli w przypadku pól walki? Możesz rozwinąć?

dokładnie to:
3fca5daeb882b9ed11a287e6245b43a1.jpeg

w przeglądarce po najechaniu kursorem na interesujące mnie pole widzę, jaki to jest teren (bo sama gafika często i gęsto potrafi zmylić), w aplikacji pokazywanie palcem tego pola kończy się tylko uświnieniem ekranu - więc tak naprawdę czy trafiłem jegrem do lasu dowiaduję się dopiero po wykonaniu ruchu :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Z tymi pr to na mobilnej nie idzie właśnie jak dawniej zabrać wszystkiego tylko 10 plus a jak coś powyżej to zacina. Najgorsze że właśnie zacina a nie ma info jak normalnie ze się nie da.
 

DeletedUser8110

Guest
Nie sądzę, żeby dało się wrócić do wersji zbierania wszystkiego na raz, ale i tak nie powinno to w taki sposób wyglądać. Zgłosimy. :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Nie rozumiem troszkę. Przecież to foe musi być na pamięci telefonu, próby wywalenia u mnie się nie powiodły. Aktualizacja więc również na pamięć. Jednak częstotliwość aktualizacji nie ma nic wspólnego z tym czy mam miejsce czy nie, aktualizacja jest z raz w tygodniu i czasami jest śmiesznie mała ale reset gry jest i naprawdę czasem pobiera dłużej niż całe gre ponownie, Co i czasem zrobić trzeba bo error
Nie odpisałem Tobie tylko Rattiemu, nie znałem twojej sytuacji, co ci się dzieje.
Zaś jeśli chodzi o wrzucanie na kartę pamięci to pisałem o większych aplikacjach, nic o FoE bo nie ma tej możliwości.
 

DeletedUser15570

Guest
A co z tym bledem, mowiacym ze aplikacja nie moze polaczyc sie z google play, i zeby skontaktowac sie z tworca aplikacji w tej sprawie?

Czesto przez ten komunikat wywala apke w kosmos.
 

DeletedUser8110

Guest
A mogę zrzut ekranu takiego błędu prosić? I informację na jakim urządzeniu się pojawia (producent, model, system operacyjny)?
 

DeletedUser15570

Guest
Mozliwe ze zostalo to juz naprawione, bo od przedwczoraj blad sie nie pojawia, wczoraj myslalem ze apka ma lepszy dzien, ale jak sie pojawi to obiecuje ze cykne fote.

Sprzet LG V490, Andek 5.0.2
 

DeletedUser15570

Guest
Mógłbyś wyczyścić dane z google play services\usługi google play, google services framework i dodatkowo sklepu google i zobaczyć czy to nie pomoże?
Zrobilem, nie pomoglo, dodatkowo po dzisiejszej aktualizacji gra dziala jak totalny shit, nie da sie rozegrac bitwy bo zaraz wywala do pulpitu, albo komunikat wyzej albo blad wewnetrzny...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry