Historia wpłat do skarbca gildii

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16057
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16057

Guest
Moim zdaniem zmiana niezbędna. Jest historia wpłat do pereł więc czemu nie ma historii wpłat do skarbca gildii. Każda szanująca się gildia ma obowiązek wpłaty surowców do skarbca a nie można tego kontrolować. Ba...są nawet punkty rankingowe za wpłaty do skarbca a nie ma historii.
Co sądzicie o wprowadzeniu takiego udogodnienia? I proszę niech nie wypowiadają się osoby, które grają w gildiach gdzie połowa graczy ma arkę i są w przyszłości bo pewnie tam surka wcale nie jest problemem.
 

DeletedUser8110

Guest
Zgłosiliśmy już pomysł dotyczący dodania tego typu udogodnienia do gry. Wiemy, że Gracze bardzo chcieliby ją zobaczyć w grze. :)
 

DeletedUser16798

Guest
Przy okazji zauważyłem, że wpłata surowców do skarbca gildii daje punkty, natomiast wpłata medali już nie. To trochę brak spójności. Czy medale także nie powinny dawać punktów?
 

DeletedUser15227

Guest
Przy okazji zauważyłem, że wpłata surowców do skarbca gildii daje punkty, natomiast wpłata medali już nie. To trochę brak spójności. Czy medale także nie powinny dawać punktów?

Na becie medale dawały punkty do rankingu. Jednakże, wycofano sie z tego pomysłu i bardzo dobrze moim zdaniem. Osoby z Arka produkują tyle medali miesięcznie, że zachwailoby to balans w rankingu.
 

DeletedUser15643

Guest
Na becie medale dawały punkty do rankingu. Jednakże, wycofano sie z tego pomysłu i bardzo dobrze moim zdaniem. Osoby z Arka produkują tyle medali miesięcznie, że zachwailoby to balans w rankingu.

Czy mogę prosić o odpowiedź na pytanie: co to jest "balans w rankingu"?
I jakie jeszcze osoby (poza tymi z Arką) mogą ten "balans zachwailobywać"?
 

DeletedUser16798

Guest
No, ale jeśli jest tyle medali produkowanych, to można dać punkty w innej proporcji. Trzeba byłoby wyliczyć, ale np. zamiast dawać 10 pkt za 1 medal, to można dawać 1 pkt za 10 medali. Myślę, że to rozwiązałoby sprawę.

Edit: Ewentualnie właśnie ten przelicznik uzależnić od epoki, w której się znajdujemy, itd. Myślę, że rozwiązań znalazłoby się wiele.
 

DeletedUser15227

Guest
Czy mogę prosić o odpowiedź na pytanie: co to jest "balans w rankingu"?
I jakie jeszcze osoby (poza tymi z Arką) mogą ten "balans zachwailobywać"?

Już tłumaczę. Do pewnej gildii przyjęto gracza. Gracza, ktory gra relatywnie krótko ale skupia sie na budowie pereł. Osoba ta po wejściu do gildii wpłaciła do skarbca 10KK medali (wydaje mi się, że już ma uzbierane drugie tyle), gdyby otrzymała za to punkty do rankingu to na 100% byłaby w TOP3 świata.
 

DeletedUser16798

Guest
Już tłumaczę. Do pewnej gildii przyjęto gracza. Gracza, ktory gra relatywnie krótko ale skupia sie na budowie pereł. Osoba ta po wejściu do gildii wpłaciła do skarbca 10KK medali (wydaje mi się, że już ma uzbierane drugie tyle), gdyby otrzymała za to punkty do rankingu to na 100% byłaby w TOP3 świata.

No chyba, że przelicznik punktowy dla medali byłby tak policzony, żeby tego balansu nie zachwiać. Przecież z pereł też idą surowce, które można przeznaczyć na wpłaty i dają one wtedy punkty i tutaj ten balans punktowy ktoś policzył.
 

DeletedUser16057

Guest
A kiedy można się spodziewać historii wpłat do skarbca. Jest to bardzo potrzebne i co aktualizacja patrze w usprawnienia tego nie ma i tak już 9 miesięcy. Może się w końcu urodzi?
 

DeletedUser8110

Guest
Pozwolę sobie powiedzieć, iż jest już bliżej jak dalej. ;)
 

DeletedUser16057

Guest
O! Świetnie. Mam nadzieje tylko, że da się ta historię wyeksportować np. do Excela gdzie po odpowiedniej obróbce podsumuje się wpłaty w gildii :)
 

Fatherland

Książę
O! Świetnie. Mam nadzieje tylko, że da się ta historię wyeksportować np. do Excela gdzie po odpowiedniej obróbce podsumuje się wpłaty w gildii :)
nie da się.. chyba że będzie się Tobie chciało OCR to orać... ewentualnie możesz się zatrudnić w Inno i zrobić tam w końcu coś praktycznego :)
 

DeletedUser17290

Guest
cieszę się z tej zmiany
i szczerze też z tego że nie dostaje się punktów za te wpłacone medale, przelicznik od epoki to kpina gdyż są ludzie rozwijający konto ale nie rozwijający epoki
i pewnie szybko nikt nie wpadnie na taki, który by się nadawał do wprowadzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry