Dyskusja o wersji 1.83

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Borisel

Hrabia
Opcja że łotry mają swój ruch jako ostatnie ma też odzwierciedlenie w obronie/ataku ? Bo jesli tak to wreszcie obrona już nie będzie przynosiła nam wstydu ;D
 

DeletedUser7795

Guest
Teraz jak puścisz auto-walkę to jednostka pójdzie do przodu, zostanie zniszczona a łotry, które zostały padną po jednym strzale.
 

Borisel

Hrabia
Jak padną? przecież przy ataku padło mi działo przeciwlotnicze i zostało mi artyleria rakietowa - i klops- łotry zamienią mi sie w artylerie - a tu o dziwo zamieniły się w działa ... do dziś pamietam jak siedziałem z lekka konsternacja...
 

DeletedUser7795

Guest
@Roscoe też tak robiłem aby nie stracić tej jednej jednostki. Cóż, zobaczymy jak się będzie walczyć po wejściu aktualizacji. Mam nadzieję, że nie będzie aż tylu nowych błędów.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Dziwnie się patrzyło na "najnowsze wiadomości", gdy widziałem dwa tematy o tym samym tytule - to zamierzone działanie, czy przeoczenie (wcześniej w tym dziale. nazwa tematów do kolejnych wersji nosiła nazwę "Dyskusja o wersji...", nie zaś "Wersja..." ;) )
 

DeletedUser8110

Guest
Dziwnie się patrzyło na "najnowsze wiadomości", gdy widziałem dwa tematy o tym samym tytule - to zamierzone działanie, czy przeoczenie (wcześniej w tym dziale. nazwa tematów do kolejnych wersji nosiła nazwę "Dyskusja o wersji...", nie zaś "Wersja..." ;) )
Przeoczenie. Poprawione, dziękuję! :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Coś czuję że te zmiany spowodują wiele zwłok i jak wiele krzyku! Bynajmniej na początku...

Like it <3
 

DeletedUser13596

Guest
Zmiany oceniam pozytywnie, błąd z łotrem wiele razy odczułem, choć może byłoby kilka ważniejszych rzeczy do zrobienia.

Podoba mi się też ta nowość:
  • W oknie pojawiającym się po otrzymaniu planów za inwestycje w Perły Architektury dodano brakującą informację o liczbie zdobytych planów.
niby drobiazg, ale zawsze lepiej wiedzieć.
 

bartekmod

Książę
tzn że nie będę musiał ręcznie ruszać 7 łotrów, tylko po to by móc zatrzymać jednostkę z tyłu przed puszczeniem automata... tylko od razu będę mógł zatrzymać jednostkę i dać auto... no cudo :D przyspieszy mi to walki ;)
 

DeletedUser5324

Guest
zamiast tego mogli poprawić błąd, który uniemożliwiał działom kinetycznym strzał w jednostkę ukrytą lub latającą w pierwszej kolejce... mając w ataku działo i 7 łotrów, działo i tak ma swój ruch jako pierwsze i nie może oddać strzału do najbardziej niebezpiecznych jednostek... trzeba strzelać do czegoś innego, a gdy innego nie ma - nie wykonać nim żadnej akcji - TO JEST BŁĄD! szczególnie uciążliwy przy wyprawach...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
zamiast tego mogli poprawić błąd, który uniemożliwiał działom kinetycznym strzał w jednostkę ukrytą lub latającą w pierwszej kolejce... mając w ataku działo i 7 łotrów, działo i tak ma swój ruch jako pierwsze i nie może oddać strzału do najbardziej niebezpiecznych jednostek... trzeba strzelać do czegoś innego, a gdy innego nie ma - nie wykonać nim żadnej akcji - TO JEST BŁĄD! szczególnie uciążliwy przy wyprawach...

Z tą różnicą, że do tej pory (obecnie) działo miało swój ruch PO łotrach, teraz się to zmieni. A i to co mówisz, to brak przeniesienia umiejętności działa na przemienionego łotra, co już powinno działać (przynajmniej opis tak mówi, że powinno).
 

DeletedUser15643

Guest
zamiast tego mogli poprawić błąd, który uniemożliwiał działom kinetycznym strzał w jednostkę ukrytą lub latającą w pierwszej kolejce... mając w ataku działo i 7 łotrów, działo i tak ma swój ruch jako pierwsze i nie może oddać strzału do najbardziej niebezpiecznych jednostek... trzeba strzelać do czegoś innego, a gdy innego nie ma - nie wykonać nim żadnej akcji - TO JEST BŁĄD! szczególnie uciążliwy przy wyprawach...

Mylisz się - w 'normalnej' sytuacji (czyli zanim wejdzie aktualizacja) działo kinetyczne oddaje strzał jako ostatnia jednostka - po łotrach - i działo (oryginalne działo, nie przeobrażony łotr) nigdy nie miało problemów z bonusami innych jednostek, to przemieniony łotr miał ten problem, jeśli poruszał się jako pierwszy. A teraz - zanim to po prostu poprawić - "sprytnie" zamieniono kolejność ruchu jednostek i przemieniony w działo łotr zawsze będzie oddawał strzał już po dziale oryginalnym - i w ten właśnie sposób "naprawiono błąd" .
Tylko zapomniano po drodze pozbawić łotra statusu jednostki lekkiej - bo wszystkie lekkie wykonują swój ruch przed artylerią...


już powinno działać (przynajmniej opis tak mówi, że powinno).

już działa znakomicie (przynajmniej na becie)
 

DeletedUser5324

Guest
a, no to skoro tak - to musiałem się faktycznie pomylić...
no to załóżmy, że w tej sytuacji będzie poprawa - zobaczymy w praniu jak bedzie w pozostałych
 

kasia2389

Arcyksiążę
A może cwaniaczki zrobili to tak, ze łotry w pierwszej turze nie maja w ogóle ruchu :).
A to co widać, że to ruch łotrów po wszystkich jednostkach, to jest już początek drugiej tury.
 

DeletedUser16057

Guest
A kiedy wprowadzą możliwość podglądu kto ile wpłacił do skarbca gildii? Rzecz podstawowa a od roku czeka na wprowadzenie.
 

DeletedUser13596

Guest
Niestety wygląda na to, że "coś poszło nie tak", choć zapewne zgodnie z planem, ale jednak nie wiem jak to możliwe przed aktualizacją? Jakiś niezwykle nietypowy przypadek trafił się mojemu koledze:

9f074fc05da40.png

Złośliwi zaczynają sugerować, że gramy w Forge of Events, niestety coraz częściej mamy do czynienia z Forge of Bugs :(. Mam jednak nadzieję, że informacja, którą tu wklejam, pomoże ustrzec się podobnych wpadek w przyszłości.

BTW skąd on to ma? Kolega nie wie, ale sądzę, że skoro ma dokładnie 5 sztuk, to może trafił w srebrnym relikcie? Ewentualnie zbierał w kolejnych skrzyniach z wyprawy? Nie mam pojęcia.
 

DeletedUser15643

Guest
Niestety wygląda na to, że "coś poszło nie tak", choć zapewne zgodnie z planem, ale jednak nie wiem jak to możliwe przed aktualizacją? Jakiś niezwykle nietypowy przypadek trafił się mojemu koledze:

9f074fc05da40.png

Złośliwi zaczynają sugerować, że gramy w Forge of Events, niestety coraz częściej mamy do czynienia z Forge of Bugs :(. Mam jednak nadzieję, że informacja, którą tu wklejam, pomoże ustrzec się podobnych wpadek w przyszłości.

BTW skąd on to ma? Kolega nie wie, ale sądzę, że skoro ma dokładnie 5 sztuk, to może trafił w srebrnym relikcie? Ewentualnie zbierał w kolejnych skrzyniach z wyprawy? Nie mam pojęcia.

nie dość, że dostał te czołgi "na lewo", to jeszcze przestarzałe :haha:
- po aktualizacji ich statystyki nieco się poprawiły:

30f1ac7ee5348af516bd06206e462666.jpeg


a tak poza tym to znowu przeproszą i dalej będzie wszystko cacy :haha:
 

DeletedUser15335

Guest
Jeśli mam być szczery a jestem do bólu to powiem wam jedno:

Dodajecie różne nowości wyprawy gildyjne, nowe perły, kolejne epoki itd.

jestem z wami półtorej roku a jak nie było wypraw po skarby w wersji mobilnej tak nie ma dalej... trzy aktualizacje temu pisałem że tego brakuje a tu dalej nic, i to nie tylko ja pisałem... po co pytać ludzi o zdanie skoro nikt tego nie bierze na poważnie?
 

DeletedUser8110

Guest
@Roscoe - jakby kolega się do nas zgłosił to byśmy sprawdzili skąd się wzięły te jednostki. ;)

@Bialywilk05 - Co do Poszukiwacza - wiemy, iż Gracze chcieliby go zobaczyć w aplikacji mobilnej, ale na ten moment nie jest on na naszej liście priorytetów. Są inne funkcje, które chcemy najpierw dodać do aplikacji.
 

DeletedUser7261

Guest
Jeśli mam być szczery a jestem do bólu to powiem wam jedno:

Dodajecie różne nowości wyprawy gildyjne, nowe perły, kolejne epoki itd.

jestem z wami półtorej roku a jak nie było wypraw po skarby w wersji mobilnej tak nie ma dalej... trzy aktualizacje temu pisałem że tego brakuje a tu dalej nic, i to nie tylko ja pisałem... po co pytać ludzi o zdanie skoro nikt tego nie bierze na poważnie?
Niestety, musisz poczekać aż jeszcze 12 razy zmienią grafikę okienka albo pasek ładowania, wtedy dopiero wezmą się za przydatne zmiany.
 

DeletedUser15335

Guest
to takie pytanie: ważniejsze jest to co wam się wydaje słuszne czy to co mówią prości ludzie grający w grę i wydający pieniądze które potem wy wydajecie???
 

DeletedUser3

Guest
to takie pytanie: ważniejsze jest to co wam się wydaje słuszne czy to co mówią prości ludzie grający w grę i wydający pieniądze które potem wy wydajecie???
Najważniejsze jest na ogół poleganie na analizie posiadanych danych w połączeniu z feedbackiem :). Nie ma to wiele wspólnego z "wydawaniem się", to określone liczby. To powiedziawszy - często udaje się zrobić coś, co jest zgłaszane przez Graczy jako istotne, a wg naszych numerków takie nie jest. Dlatego, między innymi, pytamy o Wasze zdanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry