Dyskusja o wersji 1.75

  • Rozpoczynający wątek arnne
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Mikekun

Książę
siemanko

  • Chcąc otworzyć rozwijane menu, trzeba było kliknąć w znajdującą się po prawej stronie małą strzałkę skierowaną w dół. Od teraz wystarczy kliknięcie w dowolnym miejscu jego nagłówka.

Głupota, takiej rzeczy jakoś nigdy nie zauważyłem oraz w sumie u mnie nie występowała. Mogłem za pomocą strzałek normalnie przeglądać każde menu jeśli chodzi o budowę. W gildii też nie nam jakiś problemów. Więc w sumie nie wiem co wprowadzacie.

PS: A kiedy naprawicie błąd w Łotrach?

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser

Guest
Jak wejdziesz m.in na targowisko to masz rozwijane menu towarów, ale żeby się pokazało trzeba kliknąć na tę strzałkę obok teksu "Wszystkie towary".
Po aktualizacji aby rozwinąć menu będzie można kliknąć też na ten tekst :-).
 

DeletedUser3

Guest
Przepraszam a gdzie info o dżungli?
Gdyby miało być w tym ogłoszeniu, to by się w nim na pewno znalazło :).

PS: A kiedy naprawicie błąd w Łotrach?
Czy beda te bugi naprawione w 1.75 ;p?
Myślę, że jeżeli czegoś nie ma w ogłoszeniu o wersji 1.75, to nie jest w tej wersji naprawione. Można tak odpowiedzieć na każde tego rodzaju pytanie :).
Gdy dany element zostanie zmieniony/naprawiony, to pojawi się stosowne ogłoszenie.
 

DeletedUser7795

Guest
Mam wrażenie, że oni naprawiają tylko te błędy, które zostaną zgłoszone przez graczy.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Widzę że od wersji numer 1.76 wejdzie naprawdę dobra zmiana. Otóż zniknie nam informacja z wiadomościami która zawsze była obok czatu, jeśli mieliśmy np. złe zadowolenie, albo przyznany bonus do miasta np. w postaci dodatkowego zaopatrzenia. Informacja będzie się nam pokazywała tylko wtedy kiedy faktycznie czegoś w mieście nie będziemy mieli np. jednostek wojskowych albo braku zadowolenia. Bonusy w tym wypadku nie będą już uwzględniane. Dodatkowo osoby o większym przekroju monitora zyskają lepszy podgląd na miasto.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser7795

Guest
Ja bym przeniósł ten panel w prawy dolny róg ekranu gry. Tam jest dobre miejsce.
 

DeletedUser16622

Guest
Witam
Nie mogę nic zrobić,przed chwilą wchodziłam na Arvahall,nic nie działa, nie mogę w nic kliknąć...ktoś coś?
 

DeletedUser8110

Guest
Pozwolę sobie standardowo zapytać - a ciasteczka i dane przeglądarki wyczyszczone? Jeśli tak, to zapraszam do Supportu. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry