Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14285

Guest
Marzyć można za to nie karają,zobaczymy co przyniesie nowa Epoka.
 

DeletedUser15643

Guest
Mapa Arktyki:

jslgnm7.jpg


*desconhecido = nieodkryte, obce
 

Mikekun

Książę
siemanko

Według mnie już całkiem nie długo na serwerze testowym będzie można cieszyć się nową mapą do zbadania oraz odkrycia. Liczę na to że mapy kontynentalne będą mógłby być lepiej przez graczy wykorzystane. W obecnej chwili na nie wiele się one zdają przez co po zakończeniu podboju gracz w sumie nie musi myśleć o interesowaniu się mapami kontynentalnymi. Jak ja bym chciał je wykorzystać. Po pierwsze jako miejsce do budowania narodu gdzie mógłbym wznosić miasta, wsie, struktury militarne oraz walczyć przeciwko komputerowi bardziej efektywnie. Liczę na to że mapa zyska bardziej charakter strać gildyjnych które widzimy na mapie gvg, aby oswoić nowych graczy z możliwościami wspólnej zabawy w gvg. Jednakże to jedynie moje przemyślenia oraz sugestie. To co uczyni firma zależy tylko i wyłącznie od nich.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser5256

Guest
Pomażyć zawsze można, oni nawet tego marnego GvG nie zmieniają w sensie wypowiadania wojen, bronienia, zawierania sojuszy na bitwy, itd. i zwiększenia atrakcyjności. NUDA
 

Fatherland

Książę
pierwsza pojawi się nowa epoka czy wyprawy gildyjne? a może jednocześnie? a co z mapą gvg bez epoki? jaka będzie kolejność tych dodatków na serwerach live ? może ktoś z teamu napisać? i kiedy? event letni najpierw? czy będzie? jakie są plany? mniej więcej, nikt nie prosi o terminy jak w umowach.. jakie macie plany??? "w przyszłości"? bo na razie nic nie wiadomo poza tym że jest jakiś nowy element testowany.. będzie razem z epoką czy przed? szacunkowo... z propozycją punktów za medale też się pośpieszczyliście i jakoś nic się nie stało że info się nie sprawdziło.. ale przynajmniej było wiadomo że coś się dzieje.. teraz nie wiadomo dalej czy idzie na te wakacje czy na jesień? w jakiej kolejności.. może się wylogować na pół roku i wrócić za pół roku?
 

DeletedUser15227

Guest
Z filmu wiemy ze dżungla i nowy ewent historyczny wsystartuja w maju. Wraz z dżungla zostaną zwiększone poziomy gildii. Nowa epoka pewnie w czerwcu i wtedy chyba wejdzie nowa mapa GvG choć niepunktowanie medali jest trochę dziwne skoro maja być wrzucane do skarbca...sama mapa wyglada na EP bis...
 

kasia2389

Arcyksiążę
https://forum.en.forgeofempires.com/index.php?threads/guild-expeditions.31793/

Szanowni Królowie i królowe!

Nadszedł czas na Guild wyprawy! Warto wybrać się w nieznane i natknąć się na okrutnych najeźdźców najazdy na ziemie dawnej cywilizacji. Pomoc mieszkańcy łamią kajdany zdobyć ich wdzięczność i zwiększyć moc swojego cechu!

Od 11 maja na Twój gildii odkryje ukryte skarby w dżungli, by ostatecznie wyrównać swoją gildię i zyskać premie i chwałę dla wszystkich jej członków!


Jakie są Guild Expeditions?
Guild Expeditions jest cross-platform współpracy funkcja, gdzie ty i twoi guildmates walczyć na swój sposób przez szereg bitew dostać Ahold nagród i gildii władzy.

niepunktowanie medali
Oczywistym wydaje się, że decyzja o nie zaliczaniu do rankingu medali wpłacanych do skarbca jest błędem.
Decydenci wpadają ze skrajności w skrajność, najpierw chcieli dawać 2 pkt. za medal a dają zero, A może wystarczy ustalić tylko uczciwy przelicznik powiedzmy 1 pkt. za 10 medali albo za 100.
I co do medali, skoro stają się jak towar to powinna być mozliwośc handlowania nimi.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Ktoś kto zbiera medale na rozszerzenie terenu raczej ich do skarbca nie wpłaci skoro nie dostanie za to punktów.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Ktoś kto zbiera medale na rozszerzenie terenu raczej ich do skarbca nie wpłaci skoro nie dostanie za to punktów.
Powiedzmy sobie szczerze, że nawet gdyby takie punkty były to by nie wpłacił.
Nowa mapa to zabawa dla graczy z ostatniej epoki którzy pewnie już wszystko wykupili.
Zapewne arktyka wprowadzi rozszerzenia za medale.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Ciekawe jakie błędy przyniesie mapa GvG All Ages... Aż mnie ciekawość zżera :haha:
 

DeletedUser13172

Guest
11 maja wchodzą Wyprawy gildyjne i jeszcze nie ma żadnego spoilera? :D
 

DeletedUser11629

Guest
Zachodze w glowe, co to moze byc te "Ahold nagrod"... chyba chce pomacac tego Aholda...
 

DeletedUser11629

Guest
@kasia2389 - jak zwykle, jestes niezawodny! :) Dzieki za namiary na tego Aholda NV, pakuje plecaczek.

Mialam, co prawda, nadzieje, ze to jakis nowy mighty budynek w nagrode na ukonczenie wszystkich bitew...
 

Mikekun

Książę
siemanko

Chyba ktoś sobie niezłe jaja robi z graczy na normalnym serwerze testowym. Właśnie sprawdziłem nową erę i przecieram oczy z zdumienia widząc drzewko technologiczne. Praktycznie zawsze wcześniej mieliśmy w drzewku min 15 do 16 technologi do opracowania. Nawet w czasie czystości jak to śmiesznie nazywam jest sporo do opracowania. Natomiast teraz jak zobaczyłem erę Arktyki to muszę powiedzieć że ktoś w konia zrobił graczy. Zaledwie kilka technologi do opracowania, 5 podlegające pod surowce, dwie pod wojskowe oraz jedna produkcyjna. Zero nowych domków, ulic czy też dekoracji. Mam wrażenie że coś poszło nie tak i nie wszystko zostało poprawne wgrane. Nawet w erze czystości zawsze dostawaliśmy co najmniej 5 rodzajów jednostek militarnych, a teraz mamy mieć jedynie 2? Chyba coś poważnego się dzieje u nich skoro nowa era w FoE tak skompo wygląda.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8110

Guest
Wspominaliśmy, że po Przyszłości dodawane treści nie będą wyglądać identycznie jak poprzednie epoki. :) O czym pisze CM bety w ogłoszeniu dotyczącym Arktycznej Przyszłości:
Until now, game ages were released as a whole, in large portions. Because we don't want you to wait so long in the future for new content, we will release the next eras in smaller parts, but more frequently. So what you will see in your technology tree is not the entire Arctic Future - it's just a part of it.
 

DeletedUser13596

Guest
Katastrofa z ta nową perłą. Medale i zadowolenie? Nie macie litości :D
 

kasia2389

Arcyksiążę
Przecież medale to jest to co tygrysy lubią najbardziej, zwłaszcza w obliczu nowej mapy wojen gildii.

Czy doszły rozszerzenia terenu za medale i diaksy?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser10653

Guest
Ja chciałem zapytać co zrobić skoro arki/obserwatoria/atomia produkują surowce arktyczne a nowej mapy gvg nie ma to jak mamy je wydawać i na co ?
 
Do góry