[Zadania] Wybieranie zadań powtarzalnych z listy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz mieć możliwość wybierania zadania?

  • Tak.

    Głosy: 11 64,7%
  • Nie.

    Głosy: 5 29,4%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17

DeletedUser7795

Guest
Witam,
chciałbym zgłosić pomysł wybierania zadań powtarzalnych z rozwijanej listy. Wiem, że inni, tak jak ja, wykonują wybrane zadania a inne pomijają.

Po kliknięciu na zadanie 1. pojawiła by się lista zadań i moglibyśmy wybrać to, które nas interesuje.
Tak samo z zadaniem nr 2.


Bez tytułu.png

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser4614

Guest
ja zawsze tylko robie pomijalne zadania RINBINA oraz MANDRUBARA

1) zbierz monety
2) zbierz zaopatrzenie

oraz

3) wydaj PR...

Do znudzenia jest przewijanie zadań od Grevy Darn, szkoda czasu, i amortyzowania zbędnego serwerów FOE.

Ja bym uprościł twój pomysł poprzez wprowadzanie przez projektantów serii opcji do ustawiniea indywidualnego gry przez gracza.
Opcją pasującą do twojego pomysłu byłoby "pomijaj zadania Greby Darn" :)

i tyle
 

chudya

Hrabia
To zagraj w ELVENAR, tam byś dopiero dostał wścieklizny, jak tych przewijanych jest 26 opcji. Także daj sobie luz.
 

DeletedUser7795

Guest
Skoro wykonujemy tylko 3 określone zadania to i tak pomijamy resztę więc mój pomysł jest jak najbardziej trafiony.
 

DeletedUser

Guest
a ja lubie tak jak jest
czasem moge postawic budynek produkcyjny mlotki a czasem nie woec czasem pomijam a czasem nie - zbedne ulatwianie gry na sile
 

DeletedUser7795

Guest
a ja lubie tak jak jest
czasem moge postawic budynek produkcyjny mlotki a czasem nie woec czasem pomijam a czasem nie - zbedne ulatwianie gry na sile

Chłopie, dzięki temu będziesz klikał tylko dwa razy: pierwszy, aby wejść w zadanie, a drugi aby wybrać to, które Cię interesuje.
 
Do góry