Niespójności między zadaniami głównymi epoki przyszłości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5869
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5869

Guest
Brnę przez fabułę. Dostaję zadanie podbicia dwóch sektorów prowincji - podbijam. Dostaję długie i czasochłonne zadanie produkcyjne - robię, w tym czasie podbijam prowincję do końca. Ukańczam zadanie, a nowe każe mi przeprowadzić zajmowanie przylegającej do podbitej. Gdzie się podziewają zadania kontynuujące podbijanie pierwszej przeze mnie wspomnianej oraz odkrywające nową? Zgłosiłem do supportu - "tak idzie linia". Linia ma jakieś takie dziwne skoki w czasie? Ok, niech będzie. Brnę dalej przez fabułę. Dostaję zadanie podbicia dwóch sektorów i wyszkolenia jednostek - podbijam, ale czekam na zbiór z Alcatraz, więc podbijam do końca. Kończę - sytuacja się powtarza, Myciena każe mi przeprowadzić zwiad prowincji przylegającej. Znowu jakieś magiczne skoki w czasie? O co tutaj chodzi? Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że właśnie tak ma być, bo zdecydowanie czegoś brakuje. Do tej pory nigdy czegoś takiego nie widziałem, wszystko szło logicznym ciągiem, etapami - podbij sektor, podbij dwa kolejne i tak dalej, potem przeprowadź zwiad i nowa prowincja. Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie? Faktycznie mam halucynacje?
@dawido203: jestem w epoce przyszłości i robię zadania z niej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14214

Guest
Marcin w której epoce jesteś? jak w którejś z późniejszych to tak będzie:)
 

DeletedUser7795

Guest
Na Arvahallu mam już do odkrycia prowincję z kolonialnej a jestem w rozkwicie. Zadanie główne mam "zbuduj ruiny wieży".
 
Status
Zamknięty.
Do góry