Transport Tycoon Deluxe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12062
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12062

Guest
Nie wiem czy wszyscy fani tej serii wiedzą ale pojawiła się we wrześniu nowa odsłona tej klasyki ;). Oczywiście w pełni darmowa z MASĄ przeróżnych dodatków które możemy dogrywać (nowe wyglądy fabryk, pojazdów, nowe stacje przeładunkowe, wiele usprawnień, przeróżne nowe opcje etc.). Jeśli ktoś kiedyś spędził godziny, nad tą chyba jedną z najlepszych gier tego typu, to teraz ma szansę odkryć ją zupełnie na nowo ;). I pomyśleć, że gra pojawiła się 21 lat temu i nadal jest rozwijana i posiada wielką grupę fanów ;).

P.S.
Ja nie trafiłem tylko na wersję, w której dodatki już są dograne (trzeba raczej zrobić to ręcznie). Najlepiej poświecić chwilkę czasu odwiedzić polskie forum gry poczytać i dograć sobie potrzebne dodatki ;). A fani tworzą naprawdę świetne ;).
 

DeletedUser

Guest
Zoo Tycoon 2... Takie wspomnienia. I ciągle działa.
 

DeletedUser14352

Guest
Siemanko nadal mam Transport tycoona dawno nie pykalem ale przyjemna gierka ;) nadal mam ja na komputerze
 

DeletedUser15672

Guest
majac windowsa 95 pamietam jak wlaczalem gre wpisujac komendy w ms-dosie :D, gra byla swietna, jesli mozna prosze o jakis link do niej z dodatkami oczywiscie :), nie chodzi tu o piractwo bo i tak takiego klasyka nie da sie kupic legalnie :D
 
Do góry