Najnowsze treści autorstwa ZjemCię

  1. [Walki] Wybór armii

    Nie prawda, oraz można wymagać - nic nie stoi na przeszkodzie. Wróciłem niedawno do gry po dłuższej przerwie i mimo wielu usprawnień jakie zostały wprowadzone, granie w to, to jest ciągłe klikanie i klikanie i wykonywanie bezsensownych czynności. W Niektóre znacznie bardziej rozbudowane RTS...
  2. Halloween 2020 - komentarze

    Nie masz dojścia do tej kratki - tak jak latarką byś próbował przez ściane zaświecić (przez skrzynkę)
  3. Halloween 2020 - komentarze

    To że płaca ma oznaczać, że mają większą ilość szans - nie że mają większe szanse ;) Swoją drogą, mając więcej szans i nie trafiając mają te szanse de facto mniejszą ;)
  4. Wersja 1.189 - komentarze

    Nie tylko w wyprawach - z pch też się nie da wyjść.
  5. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    To twoja sprawa skąd bierzesz informacje - ja wziąłem je z oficjalnego źródła jakim jest Forum Angielskiej wersji.
  6. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    Normalnie. Nie zrobisz ostatniego i już. Wszyscy inni będą kończyć 4.11 bo do tego dnia ma trwać event :)
  7. Wersja 1.188 - komentarze

    O tym właśnie mówię - nie ogarniacie co się dzieje. Już nawet nie tyle Wy (w domyśle PL support) co w centrali. Natomiast powiedzenie "nie było zmian w tej kwestii" to zwykłe kłamstwo choć nieświadome ;) Bo zmiany były i wyraźnie je widać na screenach i tego nie możecie kwestionować, że zmiany...
  8. Wersja 1.188 - komentarze

    ..a teraz Ołtarze i Runy 4lvl spadły na koniec - za świątyniami. Problem w tym, że grzebią a nawet o tym nie wiedzą - nie kontrolują i nie panują nad własnym produktem ;) Taka zmiana jest nie pierwszy raz. Poza tym, ołtarze czy runy mają coś jeszcze niż pr - choć akurat to nie ma dla mnie...
  9. Wersja 1.188 - komentarze

    Ogarniesz, czy trzeba rozpisać?
  10. Wersja 1.188 - komentarze

    Znowu grzebaliście przy kolejności motywacji i pewnie nawet o tym nie wiecie, albo nie chcecie informować graczy. ....
  11. Jesień w Forge of Empires 2020 - komentarze

    Niemcy w formie - ledwo się Wrzesień zaczął: Zmienili na "Rozgrzewajcie piekarniki" ale wcześniej było "Rozgrzewajcie Piece" xD
  12. Majowe Szaleństwo 2020 - dyskusja

    Wydawało mi się, że diamenty można kupić od razu po skończeniu samouczka...
  13. Co to za czary?

    To jest błąd - jak tylko wejdziesz w pola chwały i coś odwiedzisz i wrócisz do miasta, to teren zachowuje się jakbyś wcale nie wrócił. Jak zwykle musieli coś spier....
  14. Wersja 1.178 - komentarze

    Dobrze się pewnie nimi trzaska GPC
  15. Wyzwanie 1

    2, 4, 7, 10
Do góry