Najnowsze treści autorstwa wuen

  1. Kalendarium 05-21

    1. 1863 r. 2. 2012 r. 3. 24 maja 1686 r.
  2. Wersja 1.179 - komentarze

    kiedy znikną rusztowania? - po co zmieniać nazwę i wygląd skoro pozostają bonusy?? chyba że zmienią się bonusy - jeśli tak - na jakie?
  3. Wersja 1.153 - komentarze

    to niech wezmą informatyków z firmy obsługującej wybory... 2x więcej głosów niż poprzednio a oni 2x szybciej policzyli i ogłosili wyniki... ;)
  4. Wersja 1.153 - komentarze

    coś kiepski z ciebie prorok... 14:30 i nadal nic
  5. Arktyczna Przyszłość - część 2 - dyskusja

    od 8 godzin mamy 30 sierpnia a tu nic...
  6. gra za 4 lata

    podziwiam hurra optymizm w wypowiedziach wieszczących świetlaną przyszłość... jakie 4 lata?!?! za 2 lata to będziemy ją tylko wspominać: - Flash - mało przychylny graczom support - nie uwzględnianie próśb graczy oto elementy, które przyczynią się do jej "upadku"
  7. Haloween 2015 w FoE - dyskusja

    co trzeba zrobić w aby zaliczyc 10 zadanie "ja i moi bracia" ?
  8. Dyskusja o nowej epoce - Przyszłości

    "gdy rozum idzie spać - budzą się demony..." 1. promowanie plądrowania - gratuluję pomysłu - to na pewno przyciągnie początkujących... 2. koniec współpracy międzysąsiedzkiej - żadnego wystawiania łatwych obron dla punktów w wieży - teraz najmocniejsza obrona aby nikt nie splądrował
  9. Historia Kolumba - temat do dyskusji

    o qqq... za skończenie eventu dostałem figurkę z epoki kolonialnej wartą ciut ponad 2,5 k monet i prawie 9 k młotków... warto było wydać 500 k monet na zakup 3 PR aby wykonać jedno z zadań ;)
  10. cmentarz

    w takim razie: - czy mając "stary cmentarz" zestawem do renowacji mogę teraz zmienić go w "starożytny" a gdy skończy się event to przekształcić go w najnowszą wersję? //PablooS Wystarczyło przeczytać mój post uważnie, specjalnie napisałem drukowanymi pewne słowo, by nie było pytań, więc nie...
  11. cmentarz

    to wiem !! ale najnowszy cmentarz to nie starożytny tylko "jutra" i taki chciałbym - dlatego pytam czy można teraz podnieść poziom cmentarza ze :starego" na "starożytny aby po skończeniu eventu mieć najnowszy
  12. cmentarz

    czy na pewno? aktualnie mam "stary" a gdybym uczestniczył w poprzednim evencie to miałbym "starożytny" - po skończeniu nadchodzącego eventu wskoczy mi od razu na najnowszy przeskakując "starożytny"?
  13. cmentarz

    czy zestawem do renowacji można podnieść poziom cmentarza? - nie uczestniczyłem w jednym z eventów halloweenowych i mój cmentarz jest o 1 poziom niżej niż mógłby być a chciałbym w nadchodzącym evencie mieć aktualny
  14. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    ale w momencie wprowadzania pewnie plany jakieś było - bo skoro nie było to po co wprowadzono tę ikonkę?? Podchodząc do tematu w taki sposób można wprowadzić setki ikonek i nic z nimi nie robić -ale jakby coś to programiści pracują nad nimi... - niestety mam nadzieję, że nie będą nietrafione...
  15. Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

    zgodnie z sugestią siorprajs'a - kiedy wprowadzona będzie możliwość robienia prezentów? - opcja nieaktywna od hoho albo i dłużej - kiedy wprowadzona będzie wymiana medali na cokolwiek?
Do góry